Pocetak

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pocetak

Post by sanela »

Aca, druže, dobrodošao na forum! Vjerujem da si odavno ovdje, ali si se nedavno prvi put javio...
Ovaj forum postoji skoro deset godina i razni ljudi su ostavili svoj pisani trag ovdje, podijelili svoja razmišljanja, tuge, žudnje i radosti... Zbog toga forum postoji.
Da li su bili iskreni? Da li su lagali samo nas ili i sebe? Da li smo svi mi željni suosjećanja i tapšanja po ramenu kad nam je teško? Nebitno, jesmo li ovisnici ili ne...
Ko sam ja da sudim nekome? Ja dajem prostor, kažem svoje mišljenje i omogućim drugima da kažu svoje mišljenje (iako se ne slažem sa svime što je ovdje napisano).
Jesam li zelena ili ne, hm... Svako ima pravo da misli šta hoće o meni. Neki s foruma me lično znaju, pa im dajem za pravo da procijene. Ostalima, not so much... Ti, misli što želiš, imaš pravo, ali dok me ne upoznaš lično, mislim da ne možeš stvoriti pravu sliku o meni. Niti iko o nekome može stvoriti sliku samo preko foruma. To je ograničenje virtualnog svijeta. Nekome to i odgovara, pa zato i piše ovdje, a ne traži pomoć u real world. Uglavnom, da ne dužim..
Demijane, nije te dugo bilo, lijepo te je čitati opet... Vidim koprcaš se. Pročitah ono o dilemi kako biti zadovoljan i preživjeti s legalno stečenim novcem... Uf, teško, bogami, ali se može. Poredaš prioritete, pa jedan mjesec jedno otplatiš, drugi nešto drugo i tako... pomalo ;)
Post Reply