klasika

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
pcelica
Posts: 1
Joined: Wed Mar 26, 2014 9:39 pm

klasika

Post by pcelica »

uglavnom neko vrijeme vec svratim tu pa citam ispovjesti....neznam...jedino jos sta je ostalo u meni od droge je to citanje tudih ispovjesti ,pronalazenje sebe u njima,pokusaj shvacanja sebe kroz druge valjda...pa krenimo da i ja svoje izblebetam...znaci djete rastavljenih rodtelja..3 god zivota sa bakom pa selidba iz malog u veliikii grad.obecajem sama sebi da vise necu biti mirna i povucena i sama .upisujem 1.srednje..odmah sam razlucila koja je najlosija ekipa u razredu i pocela se sa njima druzit .glumit valjda neku losu curu neam pojma....imala decka pocela snjim duvat,pa sa novim frendovima,frendicama..pa prvi partiji,crte,bonkasi...i tako u krug do 3 srednje....onda prekidam sa deckom..nesto sitno budem sama i upoznajem njega da da onog znate koji vas obori sa nekom tajanstvenoscu u sebi neam pojma...upali kod njega frendica i ja ..bilo nekih bonkasa cjelu vecer pricali..ujutro ga je mama zvala na mob pa joj je rekao da ima novu curu,ja sva sretna :finga: ..i tako nekako sam puno vremena snjim provodila,niko nije bas bio zadovoljan mojim odabirom novog decka al niko mi tad to nije ni rekao da...neznam kako ali kroz par tjedana veze sam tek postala svjesna da je on kao bivsi ovisnik.u to pocetno vrijeme veze smo se ionako samo drobili bonkasima.....cak sam ga i sa mamom upoznala ubrzo,kasnio je kod nas na kavu...rekao mi je poslje nakon par mj da je kasnio jer se ubio dopom pa je rigao...mda bio je cudan taj dan kod nas na kavi...i tako malo po malo sve dino krasno dodem ja kod njega prije skole podne ipo tocnije kako smo se dogovorili on ne otvara vrata ja zvonim,zovem na mob,,aj pusti me u stan i vrati se u krevet ja ga budim on se dize ide van nema ga neko vrijeme kratko i vrati se...vadi zlicu kuha dop govori mi da mu drzim zlicu ja mu prospem pola jer su mi se ruke tresle bolesno od bolesne situacije u kojoj se nalazim...on se ufura ja odem i u tramvaju mu saljem poruku sa nama je gotovo ja necu bit sa narkomanom...i tu pocinje moj kraj,nas kraj,svega kraj,pameti kraj....ili je sveopci kraj poceo kad je dosao mpred skolu molio me da budem snjim i ja sam pristala...da da nakon par dana sam ga namolila da i aj probam..ista spika uvjek kao i kod svih samo da probam :axe: sljedecih godinu dana prica poznata furanje,laganje,svade,muljanje,krade...hodamo tako u nekoj akciji i on sreten lika malo snjim pospika razmjene brojeve,,,rekao mi je da mozeza njega radit,da necemo uzimat samo radit ..da.nakon par dana dolazi sa 50g baca ih na krevet ispred mene i govori mi ovo je najmanje 3god bukse..samo cemo sad probat da znamo kakva je roba da.par mjeseci radnje neke jadne i nervoze...izbacili ga starci iz stana pa je iznajmio neki....poslje skole sam isla do njega kad ono murjak i murjakinja...pretres..njega dovode,ulazimo u stan,pretres do gola..u stanicu prica ispricana vec odvano dogovorena.njemu zatvor 4god a ja sama ko pale sam na svjetu...dobila 2000kn da mu uplatim ja to sve utrpam u sebe naravno..neznam di cu sta cu..zavrsim dva put na psihijatri zbog pilseva i cuge...drugi put se pojebem sa nekim likom ostanem trudna...fack ...otisla sam kod starog u njemacku ..skinem se i vracam se ko nova..rodim svog malog andela...selim kod starca od ovog cekam ga da izade iz bukse ko vjerna i zahvalana cura jer prihvaca djete koje nije njegovo....kroz to vrijeme stalno neki pilsevi al dobra sam ne idem nigjde ni nista....odlazim na more sa djetom radit...tata mi pametuje da ostanem dolje zivjet sta cu ovog cekat..to i napravim...i napokon pomislim to nema vise gudre..nadem novog decka samo vutru pusi al zajeb ujak i zena mu na dopu..o zivote...uspjela ovog nagovorit da tu i tamo uzemo hepove od njih pa malo dopa..pa se pocela veza raspadat,tucnajve svade ma sta sve ne oko niceg..selimo u njegov rodi grad kao to ce nam spasit vezu da da....nakon par mj ludorija i tamo kupim sebe i djete i sa zadnjih 50 kn ulazimo u bus za prema mami..nalzim stan,posao...zivim normalno bez ikakvih droga,ne ovisim o nikom.imam super decka,ne izlazimo nigjde,,djete mi je ok,ide u vrtic pravi mali decko...a ja sam isto ok da....htjela bi da imam vise zivotne energije al nedam se ..guram samu sebe naprijed..jer ja hodam polako ali nikad u nazad.... :heart:
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: klasika

Post by demijan »

E jesi kralj'ja hodam polako ali nikad unazad'huh ovo cu zapisati.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: klasika

Post by dina_d »

super sretno da ti bude ..
Post Reply