Moja prica once upon a time xD

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

uvod


Rodjen sam u Srbiji zovem se Aleks,kuci me zovu ,e ovako :odrastao sam u prilicno bednim uslovima sto se tice protora,nas troje ja i roditelji u jednoj sobi gde je bio i sporet elektricni..valjda sam bio toliko problematicno dete ili je moj Calke toliki Mamlaz kad je poceo od 4-5te god da mi zabada udarce od kojih sam skoro padao u nesvest,zajeban temperamentili sta ti ja znam,uterao mi je toliki strah u kosti da je to odrazeno na moju citavu karijeru odrastanje i stvaranje licnosti,jednom se vracao iz skole sa sastanka rod. i dok sam lepio poruku na vrata gde sam otisao,rekao mi je da otkljucam kucu i udjem unutra
usao sam on me je iznenadio desnim kroseom,takve snage da sam leteo par metara i upao u solju dok mi je krv lila iz nosa,sad se nesecam i necu daviti jos puno o tome ali desavalo se da me je majka spasavala dosta puta od njega
jer pisem domaci i on hoce da rukopis bude pod konac,pogresim cepa list cepa meni full blow slap od koga me boli glava tako svaki dan jedno vreme,sutira me u sneg kao dzukca jednog,secam se pocinjem da pedaliram iz kuce u carapama,jednostavno spasavaj kozu od ludaka,u 7. razredu zakljucuju mi 1ca iz matisha,ja prepravljam iz straha,jer se nesmem pojaviti pred njim..ISTO NESTO VAZNO DA KAZEM POVODOM OVOGA U VEZI MATOROG,:ODLAZI U SKOLU,JA IMAM DECJI TRIP CEKAM GA NA PROZORU I ODLUCUJEM DA KAD GA VIDIM STAVIM PATRON OD OLOVKE U STEKER DA SE UBIJEM VISE PUTA SAM UBADO NA SRECU NISAM POGODIOTOLIKI JE BIO MOJ STRAH :drinkers: dogadja se da nisam otisao na polaganje gde je trebalo da se samo pojavim,obaraju me zbog jedne ocene,saznajem za to i foliram operaaciju slepog creva,idem na operaciju odstranjuju mi slepo crevo,da bi bes bio manji da ne bi mogao da me pegla vise,on saznaje i onda pocinje da me budi nogom govoreci mi Huljo ,Dzukelo,i ponizavajuci me na svaki moguci nacin,polazim u skolu sve ide nekako,pravim probleme,prepravljam dnevnik,odlucuju da me izbace iz osnovne,moj razredni posle dugog razgovora sa direktorom ,matorim,okrece se i govori mi da odem u svoje odeljenje,nekako se izvlacim nastavljam skolovanje ,kuci se nastavlja tortura ,nekad bezim imam neku kintu i gledajuci u filmovima,kako ljudi spavaju na klupi u parku,ja se odlucujem na to,lezem na klupu u parku relativno blizu moje kuce,pocinje neka magla,mene vata zent i jaodlazim kuci.E sad bio je regal,gde je u baru bilo pice irazni lekovi,kako ulazim u kucu,cale poteze parce teleskopa(stapa za pecanje) ito ono donje najdeblje,ja vec bezim oko stola dok on lomi mene i teleskop u parcice,zalecem se u bar i uzimam tablu benseina,cvakam u panici dok bezim od njega i gutam nesto dosta,secam se kako prestaje bes i vicu mi pljuni pljni to,ja sam ispluvao neka 2-3 neznam kolko sam progutao,secam se da su me odveli u moju malu sobicu gde sam imao krevet da spavam radni sto i to je to.Budim se posle neznam kad osamucen i usporen k'o robot,vise ih nisam pio jer sam ih popio kao odbrambeni mehanizam,skola ide traljavo,zavrsavam 8.raz.sa 1 iz vladanja i razredna mi poklanja 2ku da bih presao i upisao srednju.Da napomenem,poceo sam rano da kradem,prvo novac od Cala, i to sa 10 ak god, i od 5 raz. vec saniram pred polazak u skolu po prodavnici,drmnem sprite,mirindu,colu....uvek sam mrzeo mirindu,podsecala me na mokracu he he.Sa 14-15 god vec stajem u gard i sibam se sa calom u sobi gde zavrsavamo u nekom rvackom zahvatu.I tu je kraj njegove fizicke dominacije nadamnom.Sad sto cu vam pisati nemojte mi zameriti jer mi je mozak stvarno delimicno ostecen,krecem u srednju Vet.Tehnicar.izbacuju me u 2.oj god.tad krece moj zivot na ulici,koji se u pocetku bazira na saniranje,i vazio sam za jednog od najboljih prospekta u mojoj generaciji,u svoj toj zbrci cale je poceo izgradnju velike kuce na sprat '84..useljaj pravimo '95..inace u vreme inflacije,kad smo bili finansijski na 0 i nismo ni mislili o zavrsetku kuce,jedan dobar prijatelj iz familije da je Calu predlog da pocne da svercuje benzin,i u to vreme mu daje na zajam 1000-2000 DM,i dolazi prva tura secam se pocinje da se steka neka kinta i zavrsava kuca,ja kad prodajem okrajcujem malo ovde tamo puni dzepovi para,cale konta i nedozvoljava mi vise pristup prodaji benzina i dizela,medjutim nalaim mu dosta puta stekove pune para ,drmam po malo,i u to vreme ja imam svaki dan od 10-30DM :rock: ,u isto vreme pocinjem da se druzim u to vreme mozda najjaca ekipa u gradu,blejimo prebijamo ljude po potrebi,sad cu slagati dal je '94 ili '95,odlazimo u garazu i tu oni nesto prave ja ne kontam,dzoint,pocinju u krug nude mene,vise puta ja necu pa necu i puskom da me teras.'95 leto odlazim kod jednog momka nazvacu ga Don Krks,pokazuje mi heroin i vadi mi iz steka koji nikom nije pokazao osim meni,inace on je bivsi dobrovoljac i u gudri je od '93 kad ga nisam tako dobro znao dok mi nije postao sensei i naucio me kako da lomim brave na vratima i slicno..e tad kad me prethodno pozvao i ponudio,ja smrknem lajn zutog,budem malo kod njega odem kuci,nista posebno nisam osetio,ja pricam ortaku jenom za to ,a on se napalio ajde kad ces ici ponovo donesi malo i meni ja Ok.E sad se stim ortakom nisam video jedno 4-5 meseci i u to vreme je bila neka kao moda kad se sretnemo ,pitas na ceemu si?LM ja nisam ispunio obecanje i doneo mu hors da proba i na pitanje na cemu si ,kaze da je "uglavnom na heroinu,i da puse vutru,e sad vutru sam u medjuvremenu probao i mislio sam da cu umreti u tako los trip me bacila,otvara se lokal sa bilijarom picem,specijalnom muzikom za duvku i tu pocinjem da varim od '95 do '96-'97,negde '96 odlazim kod decka starijeg 4 god od mene,sto je u to vreme bila mnogo velika razlika,i tu dolazi jedan momak koji je jos uvek ziv,i vadi 10-15 kvotera,i nudi da probamo kakva je roba,jer je on pio dosta piva i vario i nece dobro osetiti,ja moze,i jos dvojica drugara,smrcem nekih pola kvotera i mene udara takva milina lepota toplota,koju nisam osetio prvi put,nista to vece bauljamo i drugar zavrsava jos robe,ja vucem muka mi je ,oni su iskusniji kazu aj pomocemo ti da povratis,kad povratis ima da ti bude ok,tako i bilo,odem kucikasno ustajem u 6 za skolu jos nisam bio isteran,ono me drzi jos od juce i tako mponekad se nadjemo uradimo se,medjutim mnogo usta a malo robe aj da probamo na gan.probao svidela mi se knedla u grlu kad se roknem.U medju vremenu cujemo za valeron metadon,Valeron pijemo,metom se rokamo,taj ortak koji me je pitao da mu zavrsim paju,je u medju vremenu bio vec u punom gasu i drajzerova i fore,spustanje metadona,naspemo u kasiku,zagrejemo malko od dole ond ga zapalimo i kako gori ostaju tamno braon krugovi koji se posle speru i roknemo se stime kao dobijamo 100% medicinski hors
a ja sam se radio nekako periodicno i mislio da mogu drzati stvar pod kontrolom,za neke 3 god. staza ja nisam znao sta je zikra,do '98kad sam krenuo do ortaka gde smo se okupljali,nije bio kuci ja sam krenuo i poceo cudno da se osecam,svratim ja do ortaka drugog da mi da malo metadona,i kazem mu sta je bre ovo,on se smeje ikaze to yi je zikra,nije bila jaka a ni strasna,nekako ja to preguram,i tu vec pocnem da dilijem dop,dok sa vutru godinama u nazad prodavao,uzimao sam sam i li s jednim ortakom po pola peticu -desetku,i nekako uspemo da prodamo vratimo kintu a mi se radimo za dz.1999,pocinjem ozbiljnije da radim s dopom za to doba,te godine napravimorazbojnistvo nevezano za dop,dobijemo tip neku kao kintu,upadnemo sa fantomkama i prangijom i ispusimo za kes ali boze moj,mi smo krimosi,nosimo gvozdje za pojasom i taj rad,posle dva meseca padnu neki i druknu mene za razbojnistvo.2meseca istrage,kazna 1god.minimum,posle izlaska iz istrage pocinjem da radim sa 20-30-40 grama,vrbujem klinca koji je volio dop,prodavao sam i mnogo smrkao,do 2002 kad sam dobio poziv za izdrzavanje kazne u Sapcu sam da se javim.E tad sam se budio i prvo sm isao u toalet sa jakom dijarejom i imao spremnih 2 komada da se sredim,dok moje sredjivanje nije preslo 5 i stiglo 10grama,postoji granica kad heroin ne moze vise da te uradi i kad ga uzimas samo da se "zalecis",pocinjem spremanje za zatvor kao kutija trodona flormidala i par mica jedno 2 kom horsa,posto sam mislio a ce me dici u izolaciju,gde t skidaju golog,trokse sam ubacio u lastis od gacaflormidale poneo onako ako nadju nadju i hors iskusno u usta bombicu ipak je to da leka 2002 bila,na moje iznenadjenje,nisu me digli u izolaciju vec sam bio u slobodnjacima.LM isti dan sam sjebao svu robu,nikog nisam pocastio iako je bilo ljudi koje sam znao iz svojih krugova,nemam nista taj rad a uradjen k'o Nemac.Prvo vece meni milina zabodem formidal i jos neki smiric ono full.Kad samo odjednom se cuje kao brodska sirena a ono mrak napolju,ustajanje u 05.15 u jbt ja ustao smutio nespocinje mene a hvata ziza,manje vise to nego kao da se rai nesto,ja poneo uverenje o bolesti diskus hernija,vaspitac kaze ok aj onda pocisti lisce ispred kancelarije,mene zikretina uveliko cepa imam trokse al u porubu,gledam gde da pobegnem da izvadim,zabranjen ulazak u paviljon do 15h..uf uf..ja smugnem u wc pocnem da cepam gace i cvakam bez vode i kako sam trgao pamuk par komada mi je ispalo na prljavi pod ispred cucavca,nista se ne baca,ta kutija mi nije uopste pomogla vucem se ko zombi udaram krivine dolai konacno vece,svi spavaju u mojoj sobi prijemnoj gde je najbolja ekipa,ja gutam formidal na svaka 2h i spavam po 2h i tako celu noc,sutra ujutru ja bez icega jezim se znojim zima ruznoca,ali cutim ne ofiram da sam u zikri niti trazim pomoc,popodne se setim da nazovem klinca koji u mdjuvremenu radi i ima moje musterije i on je dobro navucen da mi donese i baci preko zice komad...tako je i bilo,ja u stanju raspada,svi u mojoj sobi kuze ali pokusavaju da mi pomognu ajde pojedi nesto uzmi bar caja i to,i ja u kom sam stanju nemogu cak ni da odem 100metara po papiric sto je ovaj doneo,vec imam cimera objasnjavam mu sta je i kako je i on mi donosi,tu pocastim malo jednog dvojicu nesto mizerno cisto da osete ukus ja vucem onaj mic ja ko nov i mogu da spavam,uglavnom posle toga zvao sa opet oi opet i mali nije hteo zbog men samog da mi donosi..da razumete to je zatvor minimalni level zastite moze da se unese bukvalno sve....moja golgota je trajala 15ak dana gde je bilo slucajeva da jednostavno ne ustanem iz kreveta i zapovednik straze dodje u sobu i pita sta je bilo,ja kao imam tempraturu,on kaze moras sici do doktora,nemamo mi bolnicki tim.posle jeno 20ak dana ortak dobije kutiju zutine i da mi 5 kom,ja zgutam zamutim nes,ono me isece 5 kom ja reko dobro je....Ovde cu da stanem,posto je to jos uvek 2002,a tek posle nastupa hard core,i napisacu celu ispovest u roku od 7 dana,setih se da izbrisem ime i ostalo koga bude interesovalo reci cu na PM,setih se da sam dao mojima link od foruma,i ne bih da znaju,vise no sto znaju,da se ne potresaju,jer keva je citala forum,i kad je zapamtila clana sa nickom Ziki,onda ce i mene lako,cilj mi je da napisem sve bez da me provali odmah,nek provali za mesec bicu van domasaja rafalne paljbe :twisted:
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

tako u tvorzi pocinjemo da se vozamo sa alkoholom i ganjom,taman sam upao u lepotu,i jedno vece skupimo se nas vise i damo cip za litru votke dzidzu klopu i da iskuliramo,mi to odradimo,i na kraju seanse pokacimo se s nekim seljoberom koji je prodao inspektoru za narkotike vu,da ne duzim dobio je batine,izneli ga u cebetu,ukrstio seljo valeron +pomesan pepeo cigarete sa bendzosima+rakija,kad su ga podigli ispala boca valerona,sutradan frkapretres i zatvaranje u izolaciju,ubace me u sobu s momkom i Valjeva Virovac stari djanki,dobija terapijski dontru WTF :mrgreen: lepo on meni za dobrodoslicu 4kom i nes mucenu,ja i on naajbolji drugari,a i generalno gledajuci dobar momak,sad on meni prica foru kako ja da izdejstvujem dongere
posle dosta foliranja manipulacije i svadje sa zatvorskim tehnicarem i pretnji da cu ici u CZ( plasis babu debelim KU***M)xD,ja dobijam,isto takoodlazim 15 dana u samicu,gde izvodim stunt kako ne mogu izdrzati ubicu se bla bla blagde dobijam jos jedan zestoki --------minus,vracaju me u sobu staru sa Virovcem,i mi udaramo LANGZAM ABAZIHEN,jednog dana upadaju pubovi i govore mi aj spremi stvari ides kod lekara,odvoze me i pakuju na 3 sprat CZ E 2-1-2 odeljenje zatvorska psihijatrija,inace sam prvi put '96 sa 17 god pao u istragu,pa '97 i '99 na '00,u CZ-u pakao,brzo srecem neke krimose s kojima sam lezao u istrazi ,organizacija,pravimo sobu,ja ostajem mesec dana,ovi Sapcani mislili da ce me slome za 2-3 dana,realno neko bi jaukao za 3-4 minuta,vracam se 31 uoci nove G,i ubacuju me u najbolju sobu,ona sema sa Virovcem je kraj mojih opijata,u toj sobi dobijamo vutru 2-3X nedeljno,jedemo govna trazimo telefonski razgovor,neka prava,televizor,pisemo upravniku i slicno,odlazim pozvan na razgovor sa Upravnikom,koji me testira kako sam zadovoljan u sadasnjim uslovima,i dali bi mi odgovarala neka druga ustanova..bla bla...desava nam se maler da nemamo VU nekih 2-2.5 neelje,jedno jutro dobijamo :finga: ,kao kod kuce u novine i uvlacimo u cigaru,rizle nismo imali to je previse zbog pretresa,ja i ortak palimo sami dzos,i ja se izuvam,ne prolazi par minuta ulazi komandir ,s kim sam u dobrim odnosima,i pocinje da mi prica kako idem,negde a kao nezna mozda u bolnicu mozda kuci,poslali ga da mi da cool down posto je bilo x slucajeva kad cuju za transport da roknu prozore i iseku se kao repa,ja stojim naduvan kao balon i nista mi nije jasno
moji cimeri mi govore ludache ides za Mitraju ajde pakuj se,ja stojim neznam gde sam,tek se navario,ovima zanimljivo a meni i nije :roll: cimeri mi pakuju stvari i ja krecem mehanicki nemam pojma onako naduvan sta me strefi,jbt,secam se kao juce puta,sneg led hladno dolazimo u KPZ S>Mitrovica,pucaju narandzasti zidovi preda mnom,predaju me mitrovackoj strazi,ja navaren i dalje,ulazim unutra ono kao na filmu karantin kao kocka i izmedju svakog sprata zica da ne bi neko skocio dole itd,oblacim uniformu cojanu
srecem tu 3 drugara iz Sapca odmah kolektiv jaci za jednog man power,kuliram prvi dan u sobi grejanje maksimalno hoce da se zapali bukvalno uniforma od radijatora sobe po dva kreveta na sprat,ja sa nekim malim snaznim bugarinom cimer,ovi moji se smeskaju,posle cujem da je cimer ubio taksistu i odsekao mu glavu,nebitno prica medju nama kako cemo kad odemo u zgradu nema gudre dogovor.moji kolektivci odlaze 2-3nedelje ranije,ja cekam raspored,stizem i ja u zgradu prvi paviljon ako neko zna culi ste svakako,ja u cudu soku i malo u strahu,700 ljudi defiluje,ulazim u sobu 1/1 imamo svoj boks,paravani,pada dogovor oko organizcije hrana itd.. jer na kazanu se crkava,svakom poseta sledece nedelje nass 4 ceo mesec pokrivamo
pravila u zgradi dop zabranjen prodaja unosenje bilo sta sa dopom,dozvoljeno trodoni exeri vutra,dzoint kosta pola boksa drvenih cigara,nadjemo semu za boks ipo 2.5 kg mesa,krecem na sportski centar teretana radimo u sobi propadanja sklekove sve zivo,varim vutru,spajam jednom 2 meseca svaki dan,i kupovao sam i cast i sve,odjednom problem finansije,samo nas 3ca finansiramo pljuge,a cika kure pici trodone svaki dan
tableta kosta boks ipo ili 2.5 ne secam se tacno,pocinje prica s njim da niko ne cuje da prestane ali ne vredi
za nekih 8 meseci u Mitrovici popio sam mozda 1-2 bensedina, i dosta sam vario sto je kao neka,nije kao,vec je privilegija,svi me postuju jer ne cvakam ni bendzose samo vezbam duvam i jedem,soba preko 80ljudi 1000+god robije,ja za njih vikendas sa mojih 7-8 meseci,otisao sam dobrovoljno u tvorza sa nekih 80kg,izasao kao zivotinja 104 kg,pricam kako cu da krenem u teretanu kad izadjem i odmorim nedelju dve,vezbam kao lud pri kraju,pricaju ej kao vezbas pred kraj kao,ne veruju u moj karakter.....uopste ne razmisljam nista osim teretane sta cu raditi jer racunam Bog silu ne voli a Sila Boga ne moli.........nastvak posle sledi,cak cu vam ubaciti i neke moje slike,izvinjavam se ako sam udavio o zatvoru ali mi je mnogoooo pomogao i ojacao karakter :snakeman:
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

tako u tvorzi pocinjemo da se vozamo sa alkoholom i ganjom,taman sam upao u lepotu,i jedno vece skupimo se nas vise i damo cip za litru votke dzidzu klopu i da iskuliramo,mi to odradimo,i na kraju seanse pokacimo se s nekim seljoberom koji je prodao inspektoru za narkotike vu,da ne duzim dobio je batine,izneli ga u cebetu,ukrstio seljo valeron +pomesan pepeo cigarete sa bendzosima+rakija,kad su ga podigli ispala boca valerona,sutradan frkapretres i zatvaranje u izolaciju,ubace me u sobu s momkom i Valjeva Virovac stari djanki,dobija terapijski dontru WTF :mrgreen: lepo on meni za dobrodoslicu 4kom i nes mucenu,ja i on naajbolji drugari,a i generalno gledajuci dobar momak,sad on meni prica foru kako ja da izdejstvujem dongere^^
posle dosta foliranja manipulacije i svadje sa zatvorskim tehnicarem i pretnji da cu ici u CZ( plasis babu debelim KU***M)xD,ja dobijam,isto takoodlazim 15 dana u samicu,gde izvodim stunt kako ne mogu izdrzati ubicu se bla bla blagde dobijam jos jedan zestoki --------minus,vracaju me u sobu staru sa Virovcem,i mi udaramo LANGZAM ABAZIHEN,jednog dana upadaju pubovi i govore mi aj spremi stvari ides kod lekara,odvoze me i pakuju na 3 sprat CZ E 2-1-2 odeljenje zatvorska psihijatrija(gde ostajem preko mesec dana i strasno ostecujem budzet Sabackog zatvora,posto moj zatvor placa CZ-u 2000 dinara dan),inace sam prvi put '96 sa 17 god pao u istragu,pa '97 i '99 na '00,u CZ-u pakao,brzo srecem neke krimose s kojima sam lezao u istrazi ,organizacija,pravimo sobu,ja ostajem mesec dana,ovi Sapcani mislili da ce me slome za 2-3 dana,realno neko bi jaukao za 3-4 minuta,vracam se 31 uoci nove G( kad upravnik tu i odvezuju me iz lisica,on me pita na bombu,dali sam sam trazio da se vratim ili su me sluzbeno vratili,ja odgovaram da je sluzbeno,on kaze da je to "bolje po mene" ,matori smrad Milenko zna sve i kao palmudi),i ubacuju me u najbolju sobu,ona sema sa Virovcem je kraj mojih opijata,u toj sobi dobijamo vutru 2-3X nedeljno,jedemo govna trazimo telefonski razgovor,neka prava,televizor,pisemo upravniku i slicno,odlazim pozvan na razgovor sa Upravnikom,koji me testira kako sam zadovoljan u sadasnjim uslovima,i dali bi mi odgovarala neka druga ustanova..bla bla...desava nam se maler da nemamo VU nekih 2-2.5 neelje,jedno jutro dobijamo :finga: ,kao kod kuce u novine i uvlacimo u cigaru,rizle nismo imali to je previse zbog pretresa,ja i ortak palimo sami dzos,i ja se izuvam,ne prolazi par minuta ulazi komandir ,s kim sam u dobrim odnosima,i pocinje da mi prica kako idem,negde a kao nezna mozda u bolnicu mozda kuci,poslali ga da mi da cool down posto je bilo x slucajeva kad cuju za transport da roknu prozore i iseku se kao repa,ja stojim naduvan kao balon i nista mi nije jasno
moji cimeri mi govore ludache ides za Mitraju ajde pakuj se,ja stojim neznam gde sam,tek se navario,ovima zanimljivo a meni i nije :roll: cimeri mi pakuju stvari i ja krecem mehanicki nemam pojma onako naduvan sta me strefi,jbt,secam se kao juce puta,sneg led hladno dolazimo u KPZ S>Mitrovica,pucaju narandzasti zidovi preda mnom,predaju me mitrovackoj strazi,ja navaren i dalje,ulazim unutra ono kao na filmu karantin kao kocka i izmedju svakog sprata zica da ne bi neko skocio dole itd,oblacim uniformu cojanu
srecem tu 3 drugara iz Sapca odmah kolektiv jaci za jednog man power,kuliram prvi dan u sobi grejanje maksimalno hoce da se zapali bukvalno uniforma od radijatora sobe po dva kreveta na sprat,ja sa nekim malim snaznim bugarinom cimer,ovi moji se smeskaju,posle cujem da je cimer ubio taksistu i odsekao mu glavu,nebitno prica medju nama kako cemo kad odemo u zgradu nema gudre dogovor.moji kolektivci odlaze 2-3nedelje ranije,ja cekam raspored,stizem i ja u zgradu prvi paviljon ako neko zna culi ste svakako,ja u cudu soku i malo u strahu,700 ljudi defiluje,ulazim u sobu 1/1 imamo svoj boks,paravani,pada dogovor oko organizcije hrana itd.. jer na kazanu se crkava,svakom poseta sledece nedelje nass 4 ceo mesec pokrivamo
pravila u zgradi dop zabranjen prodaja unosenje bilo sta sa dopom,dozvoljeno trodoni exeri vutra,dzoint kosta pola boksa drvenih cigara,nadjemo semu za boks ipo 2.5 kg mesa,krecem na sportski centar teretana radimo u sobi propadanja sklekove sve zivo,varim vutru,spajam jednom 2 meseca svaki dan,i kupovao sam i cast i sve,odjednom problem finansije,samo nas 3ca finansiramo pljuge,a cika kure pici trodone svaki dan
tableta kosta boks ipo ili 2.5 ne secam se tacno,pocinje prica s njim da niko ne cuje da prestane ali ne vredi
za nekih 8 meseci u Mitrovici popio sam mozda 1-2 bensedina, i dosta sam vario sto je kao neka,nije kao,vec je privilegija,svi me postuju jer ne cvakam ni bendzose samo vezbam duvam i jedem,soba preko 80ljudi 1000+god robije,ja za njih vikendas sa mojih 7-8 meseci,otisao sam dobrovoljno u tvorza sa nekih 80kg,izasao kao zivotinja 104 kg,pricam kako cu da krenem u teretanu kad izadjem i odmorim nedelju dve,vezbam kao lud pri kraju,pricaju ej kao vezbas pred kraj kao,ne veruju u moj karakter.....uopste ne razmisljam nista osim teretane sta cu raditi jer racunam Bog silu ne voli a Sila Boga ne moli.........nastvak posle sledi,cak cu vam ubaciti i neke moje slike,izvinjavam se ako sam udavio o zatvoru ali mi je mnogoooo pomogao i ojacao karakter :snakeman:Ono sto sam obecao sebi ispunjavam,jer najteze je kad covek ispadne picka sam prema sebi,kontaktiram pomalo sa ortacima u zatvoru,i razmisljam sta da radim nemam kintu a hocu da vezbam ozbiljno necu jeftine anabolike vec prirodno radim,da klopam profi + proteini glutamin kreatin amino,itd,,na dan kad sam izasao kuci sam jul 2003,zovem drugara na fixni, i pricam mu kako izgledam,on skepticno videcemo,dolazi po mene i idemo na savu kupanje prvo pivo dzos na slobodi pecena riba sve u fulu,meni sve cudno,taj drugar radi vutru ubijao u to vreme,ja zovem ortaka da mi pozajmi 100maraka,samo sto se nije pojavio evro,pozajmlju je mi uzimam pola kile odlicne vutre,secam se bila cena tada 200 maraka loki za nas,prodajem dzidzu ide nesto trapavo,vracam dug,i pocinjem da brljam i upadam u prodaju svega ,vutra ekseri,zuto spid,koks,ma sve,ja se sam finansiram za svoje potrebe i ima se moze se,posto sam imao stvarnih problema sa kicmom,pocinjem da idem na razne masaze,vecinom bacam novac,i jednog dana drugar mi daje broj od nekog novog salona u za masazu u Sapcu,odlazim tamo naduvan,masira me starija zena otprilike kao moja majka godina a njena cerka drugara,posle masaze lepo popijemo kaficu,platimo uslugui dovidjenja,medjutim Gospodja..ima 2 kceri,mladju nisam nikad video,negde pred novu godinu tacnije 28.decembra odlazim na masazu i upoznajem Tanju ,mladja godinu od mene zgodna fina,i pocinje prica pita ona svoje "kako ja neznam da je on dolazio ,vi meni nista ne pricate",[ljubav moja], itako uz kafu,limunadu ,sta god je ponudila nissta nisam odbio,pita me gde cu za novu god. ja vec znam,ja pitam nju ona nije odlucila,ja jee pozovem,da izadje samnom u hard rock caffe ima privatna zurka neki uzi krug ljudi,mi to sapucemo iza zavese i paravana u salonu,ona meni kaze ajde sutra odmah da izadjemo,izlazimo sutra u HRC,mene odmah spopadaju jel imam exova,nisam imao i oni zapeli ja im pricam da sam izasao s novom ribom prvi put
ali bio sam opak lerdi,odvedem je na sprat slozim neku pricu sad cu doci ona cuga votku djus,ja dolazim za 10ak minjer sam blizu lokala i ispostujem momke,oni sretni ko kucici,glorifikuju me u Kralja,nista vracam se Tanji,i kuliramo vece,mnogo dugo je drzim u mraku,pricam neke izgovore,dolazimoko mene kuci kad svi legnu, i ona pocinje moj fazon zivljenja,ostajanje do kasno,i ustajanje u kasne popodnevne sate ,sve je med i mleko,za novu godinu Tanja meni kaze nije nikad probala tekilu,probaces sad,u medjuvremenu dobijam cetvorosobni stan od 80km na koriscenje od 22h pa do podne,posle zurke i zestine,seksa i svega ona lezi na krevetu i pocinje da bunca,"treba da kupim carape od Kineza". Ja WTF,uzmem torbicu,kad unutra metoteni artani i slican shit,u medju vremenu me ona provali par dana pre sad znam otkud ti onoloke pare i prvi put kad smo izasli gde si isao,ja porazgovaram s njom o lekovima i ona mi isprica kako ima velike porodicne probleme i da je lezala na psihjatriji 3-4 dana jer je bila malo flipnula,posto se inace razumem u materiju,objasnim da je to mnogo jako za nju da nije ona bolesnik tog kalibra..ej artani metoteni i slicna sranja i da sam ja pravio sranja i gudrao se sve se otvorim,nasa veza traje super,i posle neka dva meseca tacnije 13.februara na jebeni petak 13,padnem za kilo vutre i 10-12 kserova,joj ja u SUP-u i razmisljam kilaca jbt a tanja,sa ce istraga jedno 6m i oatalo,smisljam ja pricu za istraznog,panduri me nsto pitaju ja hocu addvokata,oni nema probs,kojeg hoces,dodje zenska advokat i ja tu za 5 min cu cu
smislim pricu,priznam delo kazem da je vutra za mene,da mnogo pusim,i zvaku gde sam nabavio,za eksere rondos,kad sam bio na koncertu Deep Purple u BG,da sam nasao i mislio da je efedrin tablete,inace sve to vreme ja suv ne pijem cak ni brufen kakvu sam volju imao nesalomivu gvozdenu,puste oni mene,advokat me dovezao kuci,muceni cale i on bio uhapsen lezi na krevetu popio jedan msm lorazepam,nikad ga nisam video takvog,meni prvo u glavi da zovem Tanju,nazovem je i ona me napade sto ti je ugasen fon i to,ja joj pricam,ona kaze pa znala sam majmune pedosetila sam i htela da ti kazemda das meni da ja sakrijem.Isplatim ja advokata, i onda proces ovo ono ja u ruznom,ali kako sam rekao volja nije gvozdje vec titanijum,nekoliko piva malo trave i razmisljanje sta cu sad,kinta se topi nema vise priliva,ramisljam i kao pravi hazarder idem na ALL IN,a sta je to all in ,to je stavljanje glave u torbu,evo mali rezime/\heroin picim od '98-2002,a vutru intenzivno od 2002pa do dana danasnjeg iako u sadasnjem vremenu u kom pisem ovaj post zavarim nedeljno 1-2x nekad i ne.2004nalazim solidnu semu zza DoP :evil: ,posto i dalj ne konzumiram nista osim vutrice pocinjem prrvo n sitno,i uzzimam vagicu pravim lutke tacno 0.5 mic 1.00,ljudi odusevljeni,i onda ubadam bingo robu.Roba iz Bugarske 1.ruka,tip kupuje gazi je 1\1,moj diler kupuje i on gazi 1\1,donosi mi ,ja ulazim 25% da ne overe ludaci.Secam se prva dobra roba i fama kamena,imao sam u steku 1000 jevreja,lik mi donosi na probu kamen pravi brown sugar ja ga smeknem ono kiselina ubija,dam ga na probu ono 10 ka,da kupi ,posto? 18 ili 19 evra na 50 ajd mze ostajem sa 100 evra i 50icom,koju prodajem lagano ,vata mene neka paranoja stalno,i ja dajem nekom ortaku dzankiju,da radi na 5cu 10ku,bezim u low profile stekam se u stan neki,i kad ono pocinju da me zovu musterije ,i zale se na lika sto sam mu dao ,nije ni kvalitet ni kvantitet,ja ga zovem da ga pitam zasto jede g.On upada u talas kao necu ja da radim po njihovom ja hocu po svom,ja mu kazem ok,al cu doci da ti uzmem robu pa radi kako oces,on me zove ej samo jos ovu turu molim te,medjutim ja mu kazem da sam krenuo,vec i stizem kod njegaon i neki indijanac krajcuju i prave lutke,aj dobar mi je drugar,progutam napravim se lud,
jer je bio moj glavni probac.sednem malo kod njega,i zove me neki Zvalonja i zali se kako je lik overio od pola lutke,i pita me sta da radi,j ga napusim i kazem da okrene 94 hitnu.i tako ja jedva izvucem ulozen novac,medjutim dolazi ortak iz BG nudi mi po 12-13 neki sivi prah,ja kao sta je ovo,smatram kamen je kamen,dajem ovom mom da proba na njonju,on vuce i posle 5 min hoce u apoteku po aparaturu,ovi momci poceli nemoj molim te na gan ako bas hoces saacekaj da mi odemo,vidim nije sala kad posle 10-15 min kaze on ej netreba mi gan ovo neko opako sranje,i tako postajem Top Dog,guram sigurno 100ku nedeljno dobijam robu na noge,samo jednom sam se kockao na neeki sport i pukao kintu,i pitam decka 10ku na ler,on mi da ,posle mesec dana mokj lerdi kaze "brate nemogu da verujem kako si brzo stao na noge",rutina ide ja drobim,radim kao masina,cepam tereteanu zivot na visokoj nozi sa ribicom,medjutim suocavam se sa mojim problemima a i njenima cale joj alkos,i zbog njene osetljivosti,ja moram da ga kuliram,njoj dajem seanse bukvalno raspolozenja,iz histerije prelazi u smeh ,donesem joj mozda neki ksalol
taj ortak dovodi jednog decka koji mi daje gram shita da probam ja odusevljen,odmah daj pola loki,vario sam singl iskljucivo dok nisam provalio da ispusim cak do 10ak singlica shita sto je mnogo mnogo,jer probudim se ocu da ujedam,ispusim singl ono meni ok,zalaufao se i pajs posao ide kao po loju,krijem se od rije profi ,niko mi ne da da ne radim,od jacih likova nebo granica,odlazim na more zovem Tanju da ide ona nece,jer smo imali mlih prekida s obziriom na njeno mentalno stanje,saznam da nije izlazila 8 meseci iz kuce,raskidali mirili se ,uobicajeno,nije mogla bez mene a ni ja bez nje,nisam je prevario nikad BOG mi je svedok,i tako prodje 2god,ja imam lepo kinte a i trosilo se,dobijem 1 godinu za onu vutru i exeve,u u u,drmne mene paranoja,prestanem da radim s dopom,i krenem da se posvetim sa Tanjom da joj objasnim,a tripovao sam se uzasno da su mi ostali neki repovi sa prethodne robije i utripujem da ce neko da nasrne da me izbusi,ali ja cu njega pre,i znam necu izacci onda bar 5 god da ce Tanja da me ostavi,pocnem da odlazem zatvor na po valjda 2-3 meseca se moglo u medjuvremenu dobijem uzorak zutog imao sam mozda 1.5-2,meni psihicko stanje histerija malte ne nervni slom svaki dan,i jedno vece pokleknem aj da izvucem na foliju,nista uradim se ja jednom ko nijednom,to je mene peklo moj ponos da sam poceo da jedem sebe i poceo da pijem ksalole to uzimanje samo jednom,prelazim na belo bilo solidno dobro lose,i kao ultimate dream svakog uzivaoca da se roknem sa kokom,zavrsim mnogo dobru robu polutku vidim kristali se sijaju,ubacim ja skoro kvoter i po,uzmem kasiku ubacim robu i bukvalno zrno limuntusa ono bistro kao voda,zabodem iglu,i kad sam spustao poceo sam da cujem bukvalno kroz zidove ,kad sam izfudzirao,i izvukao gan ,uplasio sam se sam sebe poceo sam da smicem kao bik i stao na prozor i uplasn i u neznam kakvom stanju lije voda kao okupan ,menjam odelo ne vrei,zvoni telefon ja kao kuliram javljam se zovu me za shemu ja u onakvom stanju krecem odradim i bezim kuci......e tako sam sjebao mnogo mnogo kinte oko 20K evra na koku smrkanje,i onda narucim 100ku dopa, i pocnem majmun da se radim a taj momk sto mi je donosio tu robu koju je gazio 1\1 on se navuce na onakvu kakvu je dobio cistu,nek mu je Bog bio u pomoci,a i meni jer sam vrlo brzo dosao do kolicine kad mi je malte ne trebala kutlaca da skuvam,i mogao sam da posmcem Boga Oca,provale moji i ja na psihijatriju lecenje,ja kazem matorom moram reci doktoru za hors,kaze cale mucenik stegni zube i izdrzi,desh izdrzati to,tvrdim da je nemoguce,ponesem ja 5 cu u bolnicu,i dok je trajala razvucem je na 2 dana i nekako,i jednom sam se probudio u ludari psihijatriji i one resetke i sivo oblacno nebo,mene je spicila zikra da nemogu opisati..ja kazem jednom momku koji je bio u istoj sobi a znamo se,i kaze mi idi reci tehnicaru mora da te prijavi daa dodje doktor,i dodje doktor Brana,ja mu ispricam a i bili mo u nekoj kombinaciji dobroj dugo vremena,i prepise mi inekcije 100mg trodona 3X i 2X formidal,i polako mi to skine zikru i za 10dana me puste kuci,ja imao klipan u steku 20 icu,i onako rovit odmah zabodi nos u kesu ono me ispuca domacinski,posto sam bio navucen da nij postojala roba koja ce me odsljakati ,jer sam sabio 300 grama horsa za rekordno vreme i zaduzio se jos za 100.nastavljam do zatvora da se radim,i sa top dog-a spadam na dzukelu ,iako nikog nisam zajebao,i radio se za svoju kintu,odlazim u zatvor ono pretres meni ruke plave ljubicaste i svih boja,pita pub sta je to ,ja kao infuziju sam dobijao,i u zatvoru me nije cepala tako jaka zikra,niti me je neko pokusao izbusiti,vec su me pustile u otvoreno 5to odeljenje na leto 2006 god sam otisao u mitrovicu ponovo
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

evo da skratim malou 5 om paviljonu sam radio sa Konjima hranio 4 kobile,sreo sam ortaka sa prosle robije koji je gulio 13 god,i on mi je nasao posao u tvorza,tamo je slicno kao i napolju,moras da poznajes nekog,imas vezu,kad sam ga sreo bio sam sretan kao malo dete,odmah me je odveo do "steka i upoznao sa nekim momcima,pocastili smo se sa radzom,i jednom snimim momka iz Rume koji je za 1 ekser koji je prodao za 3 evra dobio 4.5god kako ide opusteno slusa vokmen i vari dzojs,ja mu pridjem odmah koji cim,e sad moj sef predradnik je opasna drukara bio i moralo je preko njega,on me zvao doktor,i jednom on dodje s vikenda i kaze aj doktore vidi prodaj imam 2-3 kutije trodona,ja ok no probs nesto ishcvakam sa drugarom nesto prodam tom liku sto je vario,on mi je i trazio ranije pitao me jel ima ovo ono,a posebno u otvorenom delu ne smes da verujes nikom,to je kao mali minijaturni gradic koji nema nikakve zice zida,gde mozes uneti bazuku bukvalno,i sad je problem za vu gde smotati recimo iseckati,i gde izvariti da niko ne oseti ne vidi naravno,ja sam imao prednost zato to sam mogao da idem u konjske stale,u jenoj je bio jedan podivljali konj koji je jednom pusten i umalo se dogodila tragedija,onda posto sam ovom cati pederu izvaljao zutinu,ja dodjem ladno u njegov stek zarolam odem kod ludog konja popusim..nista stigla vest da ce biti transport u maticne zatvore,jadni shit,u 5oj dodje poseta moze da bude ceo dan imali smo slobodu da pravimo palcinke igramo kladionicu sport,naravno nije sve u gudri,pa da oci sjaje,a bilo je Retarda kad utackaju kao picke i stanu kod pubove kancelarije ovaj samo pozove pojacannje,dodje marica lisice na ruke i u samici..ceo fazon hapsenje u zatvoru,robija na robiji,i tako mene prebace za Sabac gde me ne vole,ali naredjenje je narejenje,ja po starom posteda,trening nki na mulu,jel uvek bude kako ne mozes da radis a dizes tegove???!!!! :) i smorila me je i poseta umesto jednom mesecno u mitreji ovde svake nedelje i pubovi bacaju palacinku pa nadzornik prekine razgovor kao nsto da doda,mamlazcina,nemamo pravo ni na kuvalo a kamoli sporet,kuvari neke sisetine jadne,ekipa losa,i nista izadjem 2007 na leto opalim dasku,i jbt prva stvar mi je bila da dodjem kuci popijem pivo i zapalim vutru,bio sam se navukao,docekalo me par momaka u sapcu kad sam dosao javljaju mi se a ja ne kontam
jednom sam zabo kser,i dobijao sam vutre da sam neka napusavao nas 2-3cu,jedan drugar jos uvek pamti kad sam dobio wajt widow msm i napravio tanki jedan on sta je to qu***c,a posle jel ima ko bensedin,komandire meni nije dobro jel mogu malo da legnem fazon,pa me nahvata komandir navarenog skanka i oprosti mi,jer sam mu rekao nece se ponoviti i nije jer sam do kraja samo solirao..eto izasao sam i tanjina keva mi obecala posao da cu raditi ima a zavrsi da radim u farmaciji gde su plate extra,ispali me,i jo njih dosta,ja u nekom bedaku,ovo ono nisam se ni gudrao skidao sam kilazu posto sam izasao sa 134kg,ipak sam ja 198cm ali sto je mnogo mnogo je,i od '07-'08mislim da sam se jednom zavozao,isao kod lekara,on mi rekao nemogu da verujem kako pricas jos u krizi,kaze onaj prethodni put si bio pred dezintegraciju,nista posebno nikakavproblem koji nisam mogao da sam resim osim finansija i posla,2008,na Savi na plazi posvadjam se sa Tanjompocne nesto bezveze da me trolluje sa pricama o nekimproblemima od njenih nekih poznanica i kaze mi koliko ti je dupe nemas pojma,ja onako lud umalo da joj zavarim samar vec pomerim peskir ignorisem je odem u vodu istresem negativu malo se okupam kad ono nema nje,nista samo je pitanje kad ce ko koga nazvati i to se oduzilo malo vise i opet mi ko cigani zajedno mesec pa kao svadja,i u njenoj porodici raste tenzija sestra hoce da se rastane od muza nije njna stvar da se opterecuje XXXXXXputa rekao ne vredi,pa problem sa calom njenim matori alkos ganja njenu kevu i keva zove nju i sta vlja je izmedju njih na neki nacin,keva bezi od kuce,ostaju Tanja i otac niko ne radi od njih,ja joj rekao milon puta moja vrata su ti otvorena sirom kad god treba,i brzo se nesto nadrka na mene ,ja neznam razlog i smo ane u vece oko 22-23pita jel moze a prespava a izbegava mene pocinje da se druzi sa mojom kevom,ja vidim propasst u najavi,i tako nesto do pocetka zime2009 nije bilo nekih ehcesa,nisam u kontaktu,nesto s njom ,pocela da mrzi ceo svet,nije dzanki,par puta dunula u zivotu,ja cujem podaju stan,a to joj zadalo smrtonosnu ranu tako se potresla,ja reko jebo stan i ovako imam kucu od 100km jebnih poluprazna,i njena luda sestra i keva prodaju stan daju njoj neki deo u zivim parama umesto banka racun,i sad secam se kao juce skidam s atorenta bekstvo iz zatvora seriju dserijal zadnji
ulazi keva kod mene na sprat i krece da uzme stolicu masha par puta,mene nesto presece preko stomaka
ja pitam sta je bilo keva,ona kaze nazovi salon izgleda da se nesto desilo sa Tanjom,ja kojom Tanjom posto imam polusestru po kevi,zove se tanja,keva kaze tvoja tanja ,ja sta je bilo,kaze izgleda da je u BG-u u bolnici neznam nazovi,ja oktecem broj i predstavljam se gde mi saopstavju ladno da je Tanja preminula,na nacin kao da je otisla do trafike da kupi cigare..meni shoock to the system`....krecemo znas troje ja i roditelji,keva kaze sine uzmi popi bensedin ili ksalol lakse ce ti biti,reko nista ne treba,prosto ne mogu da poverujem,odlazim tamo kao grom ds me pogadja stoji njena slika ja kao tesim njenu kevu,pitam gde je jel mogu da je vidim,on na obdukciji,donose je posle par dana pa neka frka nece da daju telo,nesto
nije bas kao sto pricaju,navodnood sekiracije opao imunitet i udario je neki virus koji joj je unistio citav organizam za dan,mozda je digla ruku na sebe,neznam nek mi bog oprosti,nekako izguravam sahranu,pocinjem da tripujem da je njena dusa jos uvek ovde,ustajem palim dve cigare jednu pusim ja drugu za Tanju,vreme leci sve ali posle nekog vremena nalazim poslic u net klubu blejimo nocu ukljucujem klincima sate,okupljam neku ekipu duvamo nocu nekad vucemo spid,dolazi docek 2010,ja kupujem gram spida ivutre i kuci nasmrkan zezam se na kompu celu noc,od nocnog radad poremecen bioritam,lezem u 11 ujutro,budim se u ponoc,sad 3ci januar 2010,ustajem u ponoc,umivam se mutim nes ostao mi jedan dzoint palim ga lezem na krevet,tera me da mokri ustajem da nesto na kompu pauziram valda,kako sam ustajao oslonio sam se na levu starnu koja je propala,i padam na zemlju,koprcam se na zemlji pola sata nemogu da ustanem,tek tad kontam nemou da vladam levom stranom,jedina zelja mi je da legnem u krvet jer je hladno na patosu,ujutro oko 8-9 ulazzi cake i pit ta radis na zemlji ,ja lazem kao legao sam da malo kicmu iskrckam,pitam ga da pomogne da ustanem,tek onda on konta da nesto veliko nije ok,zove kevu,ona se naginje nad mene i kze "sine reci majci sta si progutao usta ti se iskrivila slogirao sizovu hitnu ,prebacuju me na neurologiju,moji traze test na gudru rade mi test pozitivan sam na spid i dzidzu,provodim nekih 20ak ana na neurologiji smeta mi kateter,kad mi promnu,ja podivljampustaju me kuci,ja hitam u wc posto nisam isao 20dana trpeo sam nisam hteo vec kad pisam u pelene i da budem usran,pocinjem setnju polako sa calom mali krug pa veci i sve tako 1og maja krecem na lagani dzoging,bacio sam cigare ali jedem kao terminator,xabranjuju mi slatkise,keva vrsi neku vrstu mentalne torture nad a mnom,kupim kolu i nesto slatko i onda bacim na terasu i kad se popnem na sprat u zmem da jedem zeljan sam prosto,u septembru mi zakazuju magnetnu rezonancu,nalaze mi benigni tumor na hipofizi,ja furam pozitivu,keva ostrikonjdja cita nalaze i upozorava me da su mi losi nalazi i baca me u ruzno,pocinjem lecenje bromokriptinom 3x2 tablete,hvala BOGU sad pijem 1x uvece,u medjuvremenu cackam se sa metom,pelazim na bup ovog lta i pijem ga par meseci,trenutno 6mg u fazonu 3x2,nemogu da izbacim to sranje,bar ko kuc sinoc pijem 5mg,malo mi je silazim dole po jos mg 2 pocinje napusavanje zivi pakao,kazu sam si kriv za stanje u kom si dali sam sam kriv ili je sudbina takva,govore da sam ih unistio,za 10ak dana idem u reto da se skinem sa bupa i u neki vid sigurne kuce jer svaki dan ozivljavam stres i trpim mentalni mobing najvise od majke,procitajte ovo,i stavite se u moju kozu ..neznam vise granice realnostisutra idem na timi povecacu par dana na 8mg,necu svaki dan da po malo kriziram vec kad odem u reto onda cu "iskrizirati",malo mi je 2 mg uvece moram da spavam imam ruzne snove pakao,sad moram da sidjem i da se izmacijem za jos 2 mg jer mi se slosiloa neznam od cega..VELIKI POZDRAV I POKUSAJTE DA BACITE SUB BUP I SLICNO,MOZDA SU OPASNIJI OD HEROINA,TEK CE SE VIDETI,JA KOJI SAM PROLAZIO DVE GOLGOTE NA SUVO NEMOGU DA ISKULIRAM JEBENI BUP(SUB),ZUBI POCINJU DA LAGANO OOD NJEGA RIKAVAJU,JA IMAM DOBRE ZUBE FALE MI TRI KOMADA I IMAM NEKE RELATIVNO MANJE KVAROVE,ODOH LJUDI IMAM SUTRA TIM I ZAKAZANU POPRAVKU KOD ZUBARA,DOBRO SE OSECAM ODLICNO SAMO DA SAM POTPUNO SUV BEZ BUP-A,NEMOJTE ZAVARAVATI SEBE I DRUGE DOBAR JE SUB BUP,JEESTE ALI NA 10-15 DANA POSLE POCINJE PAKAO,ZNAM NEKE NA TRI 8CE,KAD NESTANE KAZU KRIZA GORA NEGO OD DOPAsad pamet u glavu,imate i moj primer,koliko covek mora biti jak da sve ovo prodje ostane kolkotoliko normal,i ne digne ruku na sebe,pricacemo jos,ja sam covek od reci,druzimo se virtuelno nekih 7-10dana jos i odoh sa srecom.
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

evo sad sam se macevao sa calom ,ali je keva uletela i napravila tenziju ,dodala nitro fuel na fire,trazio sam jutarnjih 2 mg jer nemogu da spavam i lose mi,
njihovi citati'picko jedna ja bih se previjala,po podu al bi izdrzala ,e seronjo jedan
cale"dabogda umro nocas narkomancino jedna,kad sam te stvorio" i jos jos da ne mracim
samo nesto sto sam namerno izostavio moj Otac je cudak i neka vrdta frika,recimo za kompom kad sedi udje bukvalno u monitor cpu mb integralna kola ti ga zoves on posle 5-10min skonta,ja ka sam pao u sobi usled mozdanog udara,nekako sam se dokoprcao do telefona fiksnog i zvao na calov mobilni koji je bio na stolu,samo da ispruzi ruku,a on kaze mislio sa Sasha me zezao sa porukama,a ja sam pun signal okretao 5 min,da je bilo nesto strasnije ja bih razbio nesto,ali sta to govori o coveku,evo prica kako ce da umre i kaze ne vratio se od tamo gde ides,vrlo bedno ako Bog da necu se ni vratiti,kao klinac ka sam hteo da treniram varepolo,on je rekao dal si normalan,ko ce tebe hraniti,a on je unapred napravio plan da pohadjam casove gitare i klavira kod nekog profesora,klasicno ispoljavanje svojih kompleksa preko detetastvarno neznam ni sutra kod doktora,keva prica kako mi cale kupuje drogu i ja se gudram na legalan nacin,a psihic je rekao u pratnji roditelja,inace bih isao sam,i sad mi drve qu***,i pametuju,ovo ce biti paklena nedelja,s kojim ja ludacima zivim,fali mi porodicna ljubav,uvek ti si kriv,kao 20god te na ledjima nosimo a saznali su 2006,to je 5-6 god,al boli me tuki necu se slomiti sad,msm pricacemo i druge teme,mislim da bi trebalo napraviti sekciju razmena linkova za filmove najnovije najbolje,tutorijali i slicno
Laku Noc
@Sanela cenim tvoj gest sto si me zamolila da uklonim sig,jer ti imas svako pravo bez najave da odradic u mod CP ili ADMINcp
i ja sam Admin na jednom forumu koji je nesto desto,radi se o pit bull boardu,ja ih gajim i to mi je droga kojom cu se drogirati celog zivoota,eto imas od mene na poklon stene pitica <3
Image
Image






edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by edy »

đesi mrako!
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by sanela »

Hej poson,

Pročitah tvoju priču. Valjda je trebalo negdje/nekome sve detaljno da ispričaš. Zato je valjda forum tu. Svašta si prošao i ostao živ. Hvala Bogu. Naravno da ćeš izdržati vrijeme do Reta. Neće ti biti lako, ali, ti si navikao da ti nije lako. Neće ti biti lako ni u Retu ispočetka, dok se ne navikneš, ali sigurno će ti pomoći da staviš svoj život u drugi okvir i da neke stvari bolje sagledaš.
Nemoj dozvoliti da ti roditelji unište volju za drugačijim, i u poređenju sa svim što si prošao, boljim životom. Nisi džaba ostao živ. Imaš šansu za bolji i drugačiji život. Zgrabi je i idi dalje. Nemoj se osvrtati. Reto ti može pružiti mogućnost da budeš ono najbolje što možeš biti, da upoznaš ljude koji će ti dati toplinu koja ti fali...
Dok si kući - piši na forum. Pomoće ti da izbaciš ono što te opterećuje. Ovdje si uvijek dobrodošao.

Što se potpisa tiče, novi si, ne znaš pravila, pa mi je normalno da te prvo zamolim. :wink:
Što se pitova tiče, ja više volim neke umiljatije psiće. :wink: Pitovi mi djeluju zastrašujuće. Mada, znam da ima dosta do toga kako ih odgojiš.
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

Hvala na podrsci,definitivno cu otici posle Bozica pravoslavnog,sutra idem u Bg,cuo sam se sa Mr.Arsenom,i
dogovorili da se nadjemo,inache idem kod doktorice koja me vodi u lecenju dobrocudnog tumora hipofize i ako uhvatimo vreme idemo do Resnika,da se vidimo sa Arsenom,da se vidimo xD jbt k'o da nemogu sam i tako su me moji malo izdebilizovali,treba da uzmem izvestaj od psihijatra za lekove koje pijem,uradim biohemijsku analizu i analizu na HIV- HCV,zadnji put kad sam radio,bio sam negativan,nadam se i da cu sad,mada me nista ne iznenadjuje...nebitno,juce odem na tim,i bila doktorka prvi put je vidim,i kaze zasto upotrebljavam rec jednostavno..ono kad sam rekao jednostavno mi nije dobro,i kad sam pomenuo Reto,i rekao da je besplatno
ona je nekako skepticno napravila neki gest kao da se radi o prevari,posto sam navodno trebao da idem u Drajzerovu,i cim sam promenio plan,njima nije prijatnoposto su povezani kao creva,i prica mi jedan decko gore kod lekara da ce mozda ukinuti Bup u Sapcu,posto je neki djanky,otisao u trecu zdravstvenu,ko opste prakse,trazeci recept za Bup,i posto lekarka izgleda nije ni bila njegova ili vec sta on je nalupa isamara je i klisne,murija stigne za 3 min. itog decka sto mi je pricao,koji je stajao ispred ordinacije,uhvate pocnu ruku da mu uvrcu..ne mos objasnit budalama,i kad su ga uveli ,lekarka kaze nije to taj,obezbedjenje isto dolazi kasno nesto sishte,i mislim da ce da taj BUp,odrade kao met da se dolazi svako jutro oko 10,posto su metadonci u 11 ida se pije pred njima.Sto se tice Metadona,samo sto ne raade Satare i Macete,to se dila ,otima terapija,rokaju se u wc-u nemogu da sacekaju da dodju kuci,inace dobijaju,met pomesan sa sokom,neko bio "pametan",i napravio da ne moze da se ubrizgava.Ja znam coveka koji se prvi rokno sa sokom,i otkrio da bolje klizi,mnogo bolje,i toliko su navuceni bas njih dosta da sabiju po 3-4 boce odjednom u preponu.Znaci tu se radi o gram meta odjednom i ganovima od 20CC :| ,za 100 evra je jedan doktor odneo decku na gajbu 5 boca,boca kosta 160-180,na kupovni recept,i cuo sam da je taj isti doktor napadao jednu pacijentkinju zasto smanjuje cenu metadonu,boca je oko 15-20 evra,kubik 2evra na bombu.
I s vremena na vreme desi se da nek nekog namesti doktoru ,ej ovaj se bode,i oni ga vrate da ponovo pije,sto mu verovatno produzava zivot za zeru jer pored nedeljne terapije koja se sjebe za dan dva tu se smcu kutije formidala :drinkers: :drinkers: ,Npr.tip koji se prvi roknuo sa sokom,je lik koji se navukao u 40 i+ god,kaze da je jednom bio mnogo pijan(a znam ga kao alkosa oduvek),da mu je neka riba ubizgala dop i covek se navuce,u staro doba,ja se zezam sa njim,kazemo kad bi prestao met,i posle godinu dana test bi pokazivao pozitivu.Inace Ja se dobro osecam s' obzirom na okolnosti,i bicu tako do odlaska u reto a i tamo,jednostavno necu imati tu misao o bilo cemu,koja ce mi pomoci da prebrodim Bup,i da polako udjem u fazon sa ljudima koji su tamo,budem produktivan i da se budim ujutro sa nekim razlogom,i veromi ubedjenjem da ce biti bolje,za to vreme koje povedem tamo ovde ce umreti dosta njih,sto je i normalno,s obzirom na nacin njihovog rada,jer je ova drzava najvei diler postala i sama je sjebala genercije u najavi.
Pozdrav svima :D :-D
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Moja prica once upon a time xD

Post by poison »

Što se potpisa tiče, novi si, ne znaš pravila, pa mi je normalno da te prvo zamolim. :wink:
jel ok ovaj Sig sa mojom slikom na njemu,manje vise ja tako i izgledam,nisam pao sa kilazom godinama,uvek oko 95-100,e sad se trudim da ne bude 110 i slicno pozz Sanela
Image
Image






Post Reply