Zaljubljen u gudru!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

Eh ljudi ovakva je situacija nisam jos stao dns sam 23 popio trodona jedca ovo pisem.Ali sutra idem sa starcima u zagreb na 5 dana da se odviknem od svega jeer ne moze ovo ovako.MADS MOJ GLUPI MOZAK GOVORI DASECSMIRIM MJESEC I DA PONOVO POCBEM. YSS
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

trenutno sam čist 4 dana i ne razmisljam nikako vise da se navucem na to sranje vutrica i nekad povuc,jer kad sam proso krizu cccccccc da se najezis.nisam jos dobar al bice bolje
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by ziki »

Da li ti je poznato da od 23 Trodona mozes da dobijes epi napad a da ne pricam o trovanju, gusenju, krvarenju u zeludcu, stradanju bubrega, impotenciji itd...
Ako nastavis tako jednog dana ces da shvatis da si hronicno oboleo i jedva ces da ustajes iz kreveta sto zbog fizicke slabosti i bolova, a sto zbog depresije...
...
ves123
Posts: 17
Joined: Sun Apr 07, 2013 5:38 pm

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by ves123 »

istina, depra ubija, noge otpadaju , glava se raspada
fuuuuuuuuuuuuuj!!
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by W.White29 »

to dobro je za bubrege,srce i zubno meso, probo sam tabletu i sto sati sam pleso, ludilo brale halucinacije me prale, od bunike,
mezhalina niz bradu curile bale, to dobro je za mozak također i za vid, zato navalite na bombone,krek,ljepilo i speed,
:-D

http://www.youtube.com/watch?v=TqYwAwOnwgI
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

sad imam problem samo sa nesanicom tesko zaspem otkako sam cist :?:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by sanela »

Vremenom ce se stabilizirati. Ostani cist...
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

nisam izdrzao ccc :(
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by poison »

Do kad misliš da možeš tako?
dokle ja hocu,sta se ti mesas,bolje se ucipi za blutu neku i neku Vu i koji smiric(Naravno ovo je sala S)
a sto kaze da od kutije moze epi,moze i od manje,ja kad sam prvi pit video uuuuuuuuuuuuu
davno davno,iznajmimo sony plejstejsn da pikamo,i naudaramo se brazilaca,ja zgutam 4-5 to mi je bila neka optimala,i tako kod ortaka nemozemo da to povezemo sa TV-om,sta cemo,ko ima skart,ono imam ja,krenemo
polako prema meni,i ja pitam ortaka kolko je popio?ni on nezna tacno da se presabere ali malo manje od kutije,ulazimo u moju ulicu koja je vrlo prometna,i ja pitam usput ovog nesto,nekoliko puta dok sam skontao da j na zemlji i kao da ga cima 220wolty,ja neznam sta da radim,on u grcu sve pada na ledja i pocinje da se gusi svojim jezikom i krklja,ja ga pomeram on jok,i mistake ja lood turam prss njemu u usta,i dobijam ujed kao pit da me sasio,u jbt ostacu bez prsta a sve je u mili sekundama,ja jednom rukom bam za vilicu,i stezi i nekako mic po mic cupaj prst iz alinih ralja,iscupah ga ja i u tom on pocinje da ustaje,ali u onom bunilu ne prepoznaje ni mene ni nista,i krenu u pedalu,nisam smeo da ga pojurim bojao sam se izletece na kolovoz i bum...tako ja ga ispratim,do moje kuce,onda udarim na desno u kaffe i tu uzmem isperem prst nekim alkoholom,i round up guys,ispricam,u kola i trazi ludaka,otisli mi na kanal neki i vici patroliraj,ma jok,sutra ga sretnem,i kaze ej mislio sam da navratim posle do tebe kad sam dosao sebi,da smo krenuli 10min ranije,dobio bi napad kod mene u kuci,sto bi bio shock to the system,pogotovu keva panicar a i mnogo tezak pizor,ali bih pozvao hitnu da ga zbrine....to je ono kod "svih nas"Ajde Pope budi pametan"Image
Image
Image






oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by oxo »

Bezi od trodona dok nije kasno, meni je 2 puta bilo lose od njih, drugi put sam imao epi napad

i to od 10, sto sam racunao kao relativno malo, sa obzirom da sam gutao koliko sam imao. i po 30 komada

Znam dosta ljudi koji su imali epi napade i slicna sranja od trodona i iz mog iskustva, moze da ti se slosi u bilo kom trenutku, na bilo kojoj dozi...

A ovo sto pises izgleda kao dobar intro za klasicnu pajdomansku pricu, sto ti ne bi preporucio, ali naravno, zasto bi ti mene slusao...
Post Reply