Zaljubljen u gudru!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

sad imam problem samo sa nesanicom tesko zaspem otkako sam cist :?:
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by sanela »

Vremenom ce se stabilizirati. Ostani cist...
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

nisam izdrzao ccc :(
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by poison »

Do kad misliš da možeš tako?
dokle ja hocu,sta se ti mesas,bolje se ucipi za blutu neku i neku Vu i koji smiric(Naravno ovo je sala S)
a sto kaze da od kutije moze epi,moze i od manje,ja kad sam prvi pit video uuuuuuuuuuuuu
davno davno,iznajmimo sony plejstejsn da pikamo,i naudaramo se brazilaca,ja zgutam 4-5 to mi je bila neka optimala,i tako kod ortaka nemozemo da to povezemo sa TV-om,sta cemo,ko ima skart,ono imam ja,krenemo
polako prema meni,i ja pitam ortaka kolko je popio?ni on nezna tacno da se presabere ali malo manje od kutije,ulazimo u moju ulicu koja je vrlo prometna,i ja pitam usput ovog nesto,nekoliko puta dok sam skontao da j na zemlji i kao da ga cima 220wolty,ja neznam sta da radim,on u grcu sve pada na ledja i pocinje da se gusi svojim jezikom i krklja,ja ga pomeram on jok,i mistake ja lood turam prss njemu u usta,i dobijam ujed kao pit da me sasio,u jbt ostacu bez prsta a sve je u mili sekundama,ja jednom rukom bam za vilicu,i stezi i nekako mic po mic cupaj prst iz alinih ralja,iscupah ga ja i u tom on pocinje da ustaje,ali u onom bunilu ne prepoznaje ni mene ni nista,i krenu u pedalu,nisam smeo da ga pojurim bojao sam se izletece na kolovoz i bum...tako ja ga ispratim,do moje kuce,onda udarim na desno u kaffe i tu uzmem isperem prst nekim alkoholom,i round up guys,ispricam,u kola i trazi ludaka,otisli mi na kanal neki i vici patroliraj,ma jok,sutra ga sretnem,i kaze ej mislio sam da navratim posle do tebe kad sam dosao sebi,da smo krenuli 10min ranije,dobio bi napad kod mene u kuci,sto bi bio shock to the system,pogotovu keva panicar a i mnogo tezak pizor,ali bih pozvao hitnu da ga zbrine....to je ono kod "svih nas"Ajde Pope budi pametan"Image
Image
Image






oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by oxo »

Bezi od trodona dok nije kasno, meni je 2 puta bilo lose od njih, drugi put sam imao epi napad

i to od 10, sto sam racunao kao relativno malo, sa obzirom da sam gutao koliko sam imao. i po 30 komada

Znam dosta ljudi koji su imali epi napade i slicna sranja od trodona i iz mog iskustva, moze da ti se slosi u bilo kom trenutku, na bilo kojoj dozi...

A ovo sto pises izgleda kao dobar intro za klasicnu pajdomansku pricu, sto ti ne bi preporucio, ali naravno, zasto bi ti mene slusao...
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by poison »

i ako uzimas trodon vec nebitno tvoja stvar,uvek uzmi jedan bensedin,koji sprecava pojavu epishke,i nikad na prazan stomak,ali najbolje je da se manes troxa i opijata,na vreme,sad si upao do pojasa u g,pazi da ne odes do vrata skroz,posle...se zna sta sledi,lopata i ilovacha nazalost :(
Image
Image






Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by Ludi Momak »

i desilo se ono cega sam se najvise bojao,prije par mjeseci nacrtala se crtica žutog proklestva ispred mene i nisam moga odolit.evo vec sam dva mjeseca na heroinu i zdrmala me takva kriza koju naravno nisam uspio izdrzat,samo smrcem i pusim u venu necu nikad jer to je zadnje.najgore od svega je onaj osjecaj prodo bi mamu za onaj osjecaj previse sam zavoliiioo.imam osjecaj da sam zivot promijeno nagore.a sve drustvo sad financiram i lika sto me navuko i sebe za dop.jos sam na gramu dnevno dva nekad dosta al tolerancija raste.da li bi mogao dobit neki savjet ako moze da se izvucem iz ovog pakla u koji sam zakoracio???' očajan sam para je sve manje krize su jace :?:
V.Warrior
Posts: 12
Joined: Wed Apr 08, 2015 7:03 pm

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by V.Warrior »

Pa brate ti nisi slusao bas ove prethodne savete koje su ti borci davali !!! :lol:
Znam da nije smesno i da su tramadoli - trodoni i heroin gadna stvar jer sam i sam godinama koristio iste. Nisam ti i ja nekog ekstremnog iskstva ali sam 2-3 god uzimao trodone i 1 god heroin i to svaki dan redovno uzimanje, znas ti dobro i sam kako to ide... Jedino sto mogu da te savetujem ti je da ides kod psihijatra i da potrazis pomoc. Siguran sam da neces izdrzati krize od heroina i tramdola sam krizirajuci kuci, nego se ti lepo dogovori sa psihijatrom da te stave na substitucijsku terapiju. Tu spadaju Metadon i Buprenorphin - Subotex, Suboxone. Ja licno ti ne preporucujem da izaberes metadon, ali te savetujem naravno da uzmes Buprenorphin, da se stabilizujes na manju dozu na pr. 2 mg dnevno i tako ostanes dok ne odlucis da se skines skroz od opijata. Jer ako produzis sa heroinom: 1.Potrosices brdo novca, kao sto sam ja to uradio i sjebao ladno 10 000 EUR na dope godinu dana
2. Imaces krize svakih 8 h ako ne uzmes dozu, to si sigurno i sam osetio da moras da uzimas herin cesro na svakih 6-8h dnevno da ne bih krizirao
3.Imaces probleme i u porodici a vrlo verovatno je da ces poceti i da imas probleme sa zakonom, policijom itd.
Zato molim te potrazi pomoc i pomogni i sebi i svima oko tebe, mnogo ti je bolje da uzimas buprenorphin ili suboxone nego heroin.
Efekat je slican daje ti isto samopouzdanje, isto osetis onaj rad na koji si naviko na opijatima raznih vrsti ali je manje stetno i mnogo jeftinije od heroina i trodona.
To ti je moj savet ali ti ne moras da me slusas, nego idi svojim putem. Najbolje je da se totalno skines sa opijata i da nikad vise ne uzimas opijate ako si spreman da izdrzis krize i da ostanes nakon toga cist do kraja zivota. Ako nisi spreman da budes cist i da trpis krize, onda brate trci po buprenorphin kod psihijatra na recept i leti u apoteci, to je najbolja solucija veruj mi, da je to idealno resenje.Za mene je bar odlicno funkcionisalo, a sam vec 2 god na buprenorphinu i nista vise nisam koristio i nemam nameru da koristim nikakve droge, cak ni vutru vise ne varim, a vario sam 7-8 godina skoro svaki dan. Sad imam 30 god, diplomirao sam naravno pre 5 god i Magistrirao, radim vec godinama i totalno sam normalan i funkcionalan i pored toga sto konsumiram buprenorphin po 2mg-3mg dnevno maximum i nemam krize po 24 do 30h nakon zadnjeg uzimanja buprenorphina. Nije kao heroin na svakin 8h moras da uzmes, nego traje 24h pokriva jedna tableta i nemas nikakve krize a osecas sigurnost i toplinu opijata na koju si navikao vec znas o cemu pricam!!!! Zelim ti uspeh i baci heroin sto pre, to je gadno govno, upropastice tvoj zivot i zivot svih bliskih osoba oko tebe !!!
Mani se heroina sto pre, ali Trodon nije nista bolji od heroina to ti tvrdim jer sam ga godinama konsumirao isto kao sto si i ti. Resenje je Buprenorphin ili Suboxone, ako zelis da budes skroz cist nda apstinencija, kriza i znas kako vec ide dalje...
Pozdrav iz Makedonije, zelim ti uspeh!
There is no reality except the one contained within us :!:
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Zaljubljen u gudru!

Post by noel »

poison wrote:i ako uzimas trodon vec nebitno tvoja stvar,uvek uzmi jedan bensedin,koji sprecava pojavu epishke,i nikad na prazan stomak...
ili rivotril, isto benzić ali s daleko izraženijim antiepi svojstvom od običnog diazepama. #harmreduction
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Post Reply