Konsultacija

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
PunimPlućima
Posts: 9
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:41 pm

Re: Konsultacija

Post by PunimPlućima »

Nažalost i kod trave postoji stvar koja se zove tolerancija.

Jedini način je da to smanjiš na jedan, maximalno dva pakate nedeljno. Onda možeš očekivati iste efekte. Kad krene svaki dan, u teoriji možeš popušiti boga oca. Moj najnaduvaniji period je podrazumevao maltene paket skanka svaki dan. Tada sam bio solo varilac. Užasno mnogo para, a kad god treba da se ide u neki provod, da se socijalizujem, ja razmišljam da li imam para za taj provod preko ovoga što mi treba za unk.. 9od10 puta ipak nisam odlazio..

Dobro je što ti pozitivno utiče na ponašanje i školu, sa druge strane, zakon je jeben, iako sada možeš i da samo platiš kaznu, jednom kad si osuđen za posedovanje, svaki put će te drkeljisati policija zbog toga...

Malo zdrave paranoje nikad nije na odmet. 15 godina zelen, nemam dosije.

Nadam se da dok se približim četrdesetim (jebote 40 godina!!!), znači za dekadu, da će se zakonodavci više opametiti and Legalize it...

Srećno.
PunimPlućima
Posts: 9
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:41 pm

Re: Konsultacija

Post by PunimPlućima »

Ovo sam pisao za Srbiju, sad videh ijekavicu pa shvatih da možda nisi odavde i da je zakon kod tebe drugačiji..
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Konsultacija

Post by Lujka »

Možeš si misliti, do prije nekoliko mjeseci su te mogli zamardeljati za joint na 3 godine, pa ti vidi....
Ali ova nova ekipa na vlasti je skužila da ne može izgraditi toliko zatvora, i da bi sudovi bili zatrpani samo radi duvke, pa se vratili na stari zakon, tako da je sitno posjedovanje za osobnu uporabu opet postalo samo prekršaj, ali te zato novčano mogu jako dobro odrati :(
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
PunimPlućima
Posts: 9
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:41 pm

Re: Konsultacija

Post by PunimPlućima »

Bilo i kod nas to pre nekoliko godina. Mada su mi i ove kazne van pameti. Mislim da ne može da prođe bez nekih 500e minimum ali nisam siguran.

Ono što znam sigurno, devojka koju poznajem dobila 100 000 dinara ili malo manje od 1000e kaznu za pazi sad ovo 0.03gr!!! jer je nekako nesrećna nabasala na psa na ulazu za exit prošle godine. Pa kao za primer....
Prosečna plata u Srbistanu da se ne lažemo 250-300 evra. To su stvari da ti mozak stane.

A ovamo bar do pre godinu dana, koliko sam čist, dop po celom gradu u periodu od jedno 6 meseci, gde god išao istog šugavog kvaliteta, toliko ujednačen da kao da ga isti lik seče. To ne vidim kako je moguće osim prljavih iz odeljenja za narkotike. Samo orobi i opljačkaj svoje građane kako god možeš.

Čitam te na drugoj temi i divim ti se na odlučnosti i volji. Drži se, kapiram da si ono najgore pregrmela i da će sad jako polako i uz dosta truda krenuti svaki dan po malo bolje. Sve najbolje Lujka!
Post Reply