vutra, i samo vutra

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
ma_ja_ba
Posts: 1
Joined: Sun Sep 22, 2013 1:07 pm

vutra, i samo vutra

Post by ma_ja_ba »

Pozdrav svima,
pretpostavljam da ce vam se moj problem ciniti kao sitan u odnosu na ostale koji pisu na ovom forumu, ali meni je potrebna neka vrsta pomoci. student sam druge godine jednog ne bas laganog fakulteta (uostalom sta je to lagano danas)dolazim iz jednog malenog grada, odlican ucenik i u osnovnoj i u srednjoj skoli, gdje nisam imao dodira ni sa kakvim porocima osim ponekad alkohol i to je sve. kad sam krenuo studirati, naravno sklopio neka nova prijateljstva i upoznao vutru. sve je bilo fino u pocetku, 1-2 keta sedmicno, cisto za opustanje, fax isao dobro, upisao drugu godinu i sve se cinilo super. nakon toga drasticno sam povecao konzumiranje marihuane, polozio jedan jedini ispit na fakultetu, naravno upisao obnovu, razocarao svoje roditelje i najblize, razocarao samog sebe. nema dana kad ne ispusim bar 3-4 keta sa drugovima. prije par noci sjedili smo kod prijateljice, cijelu noc se samo rolla, mislim da smo ispusili nekih 20-30 ketova, sto je previse. u trenutku dok ovo pisem vec sam odbio 2 poziva za vecerasnji party gdje bi se naravno pilo i duvalo. nemam cvrst karakter, vjerovatno cu veceras i otici na taj party i opet zaglaviti...ne znam ustvari koje bi moje pitanje bilo za vas, ali kako da se rijesim marihuane? uvijek mi godi, opusti me, ne mislim na probleme i brige (dok me ne pusti, a onda kosmar). pokusao sam mijenjati i drustvo ali je to tesko, svi danas duvaju, neko manje neko vise. kako da odbijem marihuanu? hvala!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: vutra, i samo vutra

Post by preispitivac »

Ko ti ponudi ti prutem po rukama. Da vidis kako ce da odustanu. :axe:

Pa nemoj da varis covece....
Jurim rep
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: vutra, i samo vutra

Post by poison »

kako da odbijem marihuanu? hvala!
:lol: he neznam kako da ti srocim ali jednostavno iskuliraj par dana bar,uzmi neki smiric kad te zvizne nervoza,potrudi se,i tako probaj da pravis sve cesce i duze pauze
znam osecaj,ja sam bio navucen na 3-4 mica shit-a,sam sam duvao toliko,onda sam otisao na more i nekako uspeo da prebrodim.Ti si bas bas navucen mnooogoooooooo na krdzu :shock: |moram ti reci da odavno nisam cuo da drustvo od 6-7 ljudi svari 20-30 grama u jbt,nas 4-5 smo bili na neka 2-3 keta dnevno jedno vreme svaki dan,a od toga je jedan od nas bio solo na 3 gr + s' nama.Po tvojoj prici ti si opak konzument,moj savet:uzmi i ponesi nekih 10~~~15 mica grama,i idi negde u selo,u neku vrstu izolacije ako mozes..Marihuana nije uopste za zajebavanje kao sto mnogi misle,cak naprotiv ,ona je odlican uvod u shizofreniju i druga obolenja mozga :rolleyes: i nemoj o sebi da imas tako nisko misljenje "ja nemam karaktera" izbaci to iz glave i imas da kazes Ja hocu,Ja mogu,budi man....prijatno momce i javi u kakvom si stanju :vom:
Image
Image






Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: vutra, i samo vutra

Post by Hemfri »

Nisi u pravu,treba covek da predje na neke"konkretne"narkotike i da vidi kako ce prestati da vari,jeste da ce prelazenjem na neke teze opijate napraviti sebi pakao od zivota-ali avaj,prestace da duva travu,a vidim da je po pisanju TO njemu probem koji treba resiti-eto tako :finga: :snakeman:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: vutra, i samo vutra

Post by sanela »

Gdje si Hemfri, stari savjetnice!? ;)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: vutra, i samo vutra

Post by nepopravljiv »

dosadice vutra vremenom pa ces na druge jace stvari prec.
:lol:
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: vutra, i samo vutra

Post by poison »

ja mislim da je on vec na tezim stvarima,samo nije potpuno bio iskren,sad sam se setio,ta vutra ide za neko spustanje sa dizalica ..speed exeri...Mozda,ali to prelazenje na druge stvari ozbiljnije ne nikako,jer pravi sebi ogroman problem :twisted: ako vec nije,ja znam recimo kad sam mogao da se odsljakam bupom,i izvarim jedva pola buksne,ja sam bezao na krevet :axe: ,zbog kljuca a i tripa da cu se srusiti :|
edit:ned'o Bog koliko VU pojacava Bup,pa jedno 10X :shock:
Image
Image






Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: vutra, i samo vutra

Post by Hemfri »

E pa ovo ZAISTA NEMA SMISLA-JA ĆU SE ŽALITI GRADSKOM,MA NE DRŽAVNOM VODOVODU!!!aaaaaa,pa vi vidite posle šta ćete i kako ćete,spominjete drogu,jujujuju,pa to da bude i stid i sram,recite NE drogama a DA Životu ;)

P.S.
NajBoljŠi "Narkotik"-jeste SEX,Toooooo je ""Droga ,BATOOO" :)
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: vutra, i samo vutra

Post by Hemfri »

Tuj sam Sanela,brojim dane do početka posla ;)...samo o tome nikome ni riječi! Tajna :finga: :wink:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Post Reply