pogledaj video

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

pogledaj video

Post by Vivaldi82 »

cao svima ,ovo nije moja ispovest pa nisam stavila na moju temu ,rec je o video sa y tuba ,nekima ce se svideti nekima nece ,pogledajte jer je ispovest zanimljiva i poucna pa ako zelite napisite komentar


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G8vceiJOPAw[/youtube]
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: pogledaj video

Post by Vivaldi82 »

Mozda neko od vas ga i nazove meni je preskupo odavde ,al zanimljiv lik u svakom slucaju ,.a ta religija iz nemacke je ista koja je rasprostranjena i ovde kod mene u Ita, Evangelisti ,uostalom bog je jedan ,upravu je covek za to ,a zanimljivo je i da mi na sastancima u Na pricamo o bogu kao o visoj sili kako je mi osecamo ,dal kao bog bilo koje religije ,neka energija izvan nas il visa sila ,al NA te uci da pricas o tvojoj visoj sili i da se prepustis njoj za oporavak da spoznas nju u sebi i da je molis za pomoc ..to sto on govori ima dosta slicnosti i sa Na ,i naravno ne veruje u verske komune ,vidi se da je prica iskrena ,e sad koliko on zeli da zaradi na njoj to je drugo ..I ja bi volela da neko objavi moju pricu u mojoj knjizi , i da neko na tobe nesto nauci jer bi imala dosta toga da kazem... tako da ZA TO ga razumem ,u oporavku je jako bitno pomagati drugima da se oporave ..pozd svima p.s ako sam pogresila temu prebacite ovo u drugu
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: pogledaj video

Post by Vivaldi82 »

Sta niko ne moze da prokomentarise ili niste imali strpljenja da odgledate video???

Pa ,evo ja cu da komentarisem tj napisem jos jednu misao ,Mislim da je ova prica istinita i meni se svidela ,nadam se da cu i ja jednom pronaci dovoljno vere u sebi da bi se obratila Bogu tj visoj sili ,tako iskreno i pokajala se kao ovaj covek i da ce mi Bog pomoci ,jer priznajem da sama nisam dovoljno jaka da se izborim sa bolescu i uspostavim duzu apstinenciju.Moram pronaci i dovoljno verovati u to nesto koje ce da me vodi i da mi pokaze put ka oporavku.Ne zelim biti vise sama u mojoj bolesti
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
fedaynn
Posts: 13
Joined: Tue Feb 19, 2013 12:17 am

Re: pogledaj video

Post by fedaynn »

po meni je video uzasno glup,tj njegova prica...
тежак слујач пакла.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: pogledaj video

Post by ziki »

Hvala ti sto si postavila ovaj video.
Odgledao sam ga od pocetka do kraja, i mogu da ti kazem da sam kvalitetno potrosio vreme.
Ja nemogu da tvrdim dali je on stvarno to isceljenje doziveo jer prosto prvi put vidim coveka, i neznam koji su mu motivi da tu istinu siri dalje...
Ali mogu da kazem da Bog zaista cini cuda, i da njemu nije nemoguce da svojom rukom isceli svakog coveka i izleci svaku bolest.
U svakom slucaju ova prica ima jaku poruku, a to je okretanje ka Bogu kome se treba iskreno obratiti za pomoc.
Mozda je ovaj covek svedok tog cuda Bozijeg, i jednostavno ima misiju da tu istinu siri dalje i pomogne drugima.
Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je doziveo isceljenje, bez obzira o kojoj bolesti se radi.
Ne vidim nista lose u ovom zapisu naprotiv, vidim veoma jaku poruku.
Neke stvari mi nemozemo sami da pobedimo, i treba pristupiti sa verom i zatraziti pomoc.
Nemoj da te zacudi ako dobijes komentare u kojima ljudi ne zele da poveruju u sve ovo.
Mi ljudi smo slabi, i nekada nas ni najveca cuda nemogu ubediti u nesto sto ne zelimo da prihvatimo.
Ni on sam nije hteo da prihvati...
Tek kada je dotakao dno on se iskreno obratio za pomoc, i tada je tu pomoc i dobio.
...
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: pogledaj video

Post by nenormalan-a-lud »

gledao sam ovaj klip odavno i gluplje nesto u zivotu nisam video,glupost
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: pogledaj video

Post by ziki »

A sta je to sto mislite da je glupo u ovom klipu?
Moze li da se cuje neko konkretno misljenje ?
...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: pogledaj video

Post by Param-parcad »

Ma sranje... :D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: pogledaj video

Post by sanela »

Param-parcad wrote:Ma sranje... :D
Provokatoru, gdje si ti? :-D
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: pogledaj video

Post by nepopravljiv »

svo vrijeme dok sam slusao i gledao ovo imao sam osjecaj kao da stoji neko i drzi mu papir i on cita naglas tako nekako sam imao osjecaj dok sam gledao ovo.ali nemoze se reci da je bas bezveze ono sto zna ja,dobre su mu namjere,valja pogledat klasika.
Post Reply