Bice bolje...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Sizif
Posts: 16
Joined: Sat Apr 20, 2013 12:23 pm

Re: Bice bolje...

Post by Sizif »

@dina_d
Sto se tice NALOREX blokatora, reci cu ti iz licnog iskustva. Prvo moraju se uzeti tek nakon sto si 7-10 dana cist (ja sam uzeo prije i imao sam bolove u stomaku, znojenje i isao sam na WC cesto tako da to nikome ne preporucujem). Uzimaju se na svaka 2 dana po 1 tableta, djelovanje im je do 72 sata nakon uzimanja, u tom periodu blokiraju receptore tako da ne osjetis rad droge, ja nisam cak ni miris osjecao. Obavezno se uzimaju u prisustvu druge osobe da ne bi doslo do stavljanja pod jezik ili povracanja tablete odmah nakon uzimanja (ja sam to radio, pa sam napravio recidiv). Mogu se naci u apotekama, ali JAKO tesko i za njih ne treba recept, a kostaju oko 45 eura po kutiji od 14 tableta.

Veliki pozdrav za sve na forumu!!!
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Bice bolje...

Post by Lujka »

Sizife, junače, sapatniče...ne daj se...idemo dalje :!:
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Bice bolje...

Post by dina_d »

hvala na odgovoru ..znaci mogu se kupiti bez recepta .dobro je da znam u slucaju kad bih trebalao ..malo je lose to sto od njih boli stomak jer mog sina boli stomak extra vise radi bolesti koju ima ..al pak hvala ti i drzi se ...
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: Bice bolje...

Post by majka NS »

Sizif wrote:(ja sam uzeo prije i imao sam bolove u stomaku, znojenje i isao sam na WC cesto tako da to nikome ne preporucujem)
dina_d wrote:..znaci mogu se kupiti bez recepta .dobro je da znam u slucaju kad bih trebalao ..malo je lose to sto od njih boli stomak jer mog sina boli stomak extra vise radi bolesti koju ima ..
Od blokatora ne boli stomak ... ... ...
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: Bice bolje...

Post by majka NS »

Sizife - pozdrav,
Ovo kako ti radiš skidanje i uzimanje blokatora ... :)
Uzimaš svaki drugi dan po 1 tabletu, pretpostavljam da tako radiš u dogovoru sa dr. ili je to tvoja verzija...
u zavisnosti od dosta toga, može i drugačije. Da li privatno ideš kod nekog dr. ili sada primenjuješ svoje iskustvo od ranije...
Pozdrav, i piši nam kako prolaze dani, pozdravljam tvoju odluku ..., i želim ti da uspeš...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Bice bolje...

Post by nepopravljiv »

ovako kad se popije blokator na cisto bez heroina u krv ne boli nista stomak niti sto drugo ali ako se popije blokator dok jos ima heroina u krvi onda stomak blago je receno da boli ne da boli nego cijepa i ne samo stomak boli citav zivot dlaka na glavu.iz licnog iskustva znam
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: Bice bolje...

Post by majka NS »

"nepopravljivi"
"sizif" i jeste napisao da ga je on uzeo ranije, to sam podvukla u njegovom citatu teksta, i šta mu se tada desilo, kao i to "da to nikome ne preporučuje", ali je "dina_d" napisala
.malo je lose to sto od njih boli stomak jer mog sina...
pa sam njoj odgovorila da od blokatora ne boli stomak, a "sizifu" se obratila drugim postom.
Ovo što mi pišemo, čitaju i oni koji se tek spremaju uhvatiti u koštac sa ovom opakom bolešću, pa ponekad nije loše pojasniti neke stvari...
I ovo što si ti napisao je odlično pojašnjenje, jer se sa blokatorima ne igra i ovo što ste vas dvojica opisali je blaža varijanta onog šta sve može da ti se desi...
pozdrav
Sizif
Posts: 16
Joined: Sat Apr 20, 2013 12:23 pm

Re: Bice bolje...

Post by Sizif »

Idemo dalje nego kako, vec mi je puno bolje i polako pocinje da mi se vraca psiha u normalu. "Drugovi" vise ne zovu i ne salju SMS-ove tako da mi ne izazivaju rovca. Jedino sto mi se sada desava jesu intenzivni snovi, prakticno price u nastavcima, od kojih se budim sav u znoju i malo mi je tesko da se ponovo uspavam, ali i to ce proci.
Terapija koju uzimam mi je prepisana od strane strucnjaka, nista vise ne radim na svoju ruku jer je ocigledno da sam negdje opasno grijesio cim sam napravio toliko recidiva u zivotu.
Puno pozdrava za sve i hvala na podrsci, koja mi MNOGO znaci!!!
Uskoro stize i moja ispovijest od pocetka do, nadam se, kraja moje bolesti.
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Bice bolje...

Post by Lujka »

Možemo mi sizife, nadajući se (bar ja) da će jednom zbilja ..Biti bolje.. :shock:
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Bice bolje...

Post by dina_d »

hvala majka ns ..na pojasnjenju ..ja izgleda malo preskacem ....dobro je da znam ..i da ima dobrih ljudi koji svoje vrijeme poklone onima koji trebaju pojasnjenje i pomoc ...posto imam prijateljicu u bosni koja redi u apoteci ...kontala sam mozda da kupim te blokatore ...i pitam se onda dali trebam da nadjem nekog psihijatra ili je dovoljen doktor opste praxe da mi pojasni i uputi na doze uzimanja ...jer ovdje nisam cula da imaju te blokatore ...tako da bih morala u rodni grad da ih kupim ...pozdrav vam
Post Reply