Prica sa juga Srbije :D

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
juznjaci
Posts: 14
Joined: Sun Apr 14, 2013 12:42 am

Prica sa juga Srbije :D

Post by juznjaci »

Imao sam mozda 16 godina kada sam se prvi put susreo sa vutrom i probao je , secam se tog prvog jointa ,nisam osecao noge bilo je sve kao u snovima i to se desilo jos mozda par puta.Konzumirao sam te godine samo marihuanu,bensendine i sintradone.Vec sledece pocinjem da dilujem vutru po gradu , imali smo ekipu , isli po dvoje i svako je minimum imao po 100dm pazara , od tih 100dm pazara nasih je bilo 20 i 20 smo koristili za dop.Tada u mom gradu dop je bio veoma kvalitetan od jednog kvotera radili smo se trojica.....Dodje i bombardovanje ,nestasica svega ,nema vutre nema dopa,ali ima sintradona i to secam se 3 dinara komad ,udjes ladno i potrazis dajte mi 4 komada , zalosno ali istinito.U gradu nema nuskaraca svi na ratistu a mi omladina i oni nesposobni za rat u pocetku u sklonistima a posle se nismk uzbudjivali sirena vec furali po balkonu zgrada,sedeli u parku blizu supa , CEO GRAD TAKORECI NA SINTRADONIMA.Prodje rat preko puta moje zgrade , pukne rezervoar kamiona fabrike lekova kk zdravlje , puko je dok ga covek vario ,covek poginu , neka mu je laka crna zemlja , sutradan mi vidimo gomilu sintradona po ulici ,tada sam uzo mozda 200 kutija.Jedan ortak koji se vratio sa ratista skupio je mozda i 1000 kutija i menjao kutiju sintradona za kutiju diazeopama , covek imao traume i pio po 100 diazepama.....Tu se opasno navucem na sintradone , iskreno najvise u zivotu sam popio mozda 50 u toku dana mozda 60 .Pocinje 4 razred srednje , preko puta skole diler valja dop , ja usput do njega 10dm kvoter , obavezno uzmem a ako imam 7 casova pojacam se i sa 10 sintradona.Mogu reci da su sintradoni najjaci od svih tramadola i to duplo to sam kasnije utvrdio.Prvi put sam vido da sam navucen odnosno primetio da ne mogu bez dopa tek godinu dana kasnije kada sam sa bratom , ustao jednog jutra i nisam imao para a nervoza ogromna , snasli smo se opravili i odtada pocionju strave i uzasi za mene i moju porodicu.Otac mene i brata prvi put zakljucava decembra 2000 godine u kuci , SECAM SE KO DA JE JUCE MASIRA NAM NOGE , PLA E NE ZNA STA GA SNASLO.....Nakon toga ne zele da nam daju uput za bg.JA ONAKO POPIZDEO STAVILI ME U nasu bolnicu otvorenog tipa ,apoteka preko puta svaki dan trodone uzimam, kazem ocu vadi me odavde idemo za bg.Najzad dobijem uput za Palmoticevu i odemo tamo.Tamo posto smo bili sa krajnjeg juga Srbije uvek prvi ulazimo ja i brat u 7 30 h , pre toga urade3 nam test na urin , secam se da je bratu dr ,reko jednom prilikom da ima tragova heroina u urinu a ja sam bio uvek cist.Prepisan nam je naravno nalorex , koji sam, tada poceo piti.Ja stvarno nista nisam uzimao do 8 septembra 2001 godine.Tada sa bratom vozim se autom , i on kaze ajde stani tu i udje u apoteku i uzme trodone , i ja uzmem sa njim .i bas tog dana otac oce da nam da nalorex brat mu bio sumnjiv, ja pitam brata sta ce biti ako popijem on kaze nista strasno ali nemoj piti .Otac ulazi u sobu i kaze bratu evo da popijes , sada ce tvoj brat vidis da on uvek kad kazem popije , tako je i bilo ali sada nisam popio vec ga stavio ispod jexzika i izaso iz sobe , naravno pljunuo sam ga odma , mislim da je i to i brat uradio ,nisam im ao nikada priliku da ga pitam....ZASTO?Poginuo je sutradan ujutru u 9h , isao sa ocem u ribe i udarila ga struja , istog tog dana sam ja biciklom otiso ne znajuci za situaciju da kupim sintradone kupio ih i popio...posle par sati je stigla vest koja ce mi promeniti totalno zivot....nemam snage vise da pisem....nastavice se.....
cica glisa
Posts: 34
Joined: Thu Aug 12, 2010 5:49 pm

Re: Prica sa juga Srbije :D

Post by cica glisa »

Drzi se matori!

Gde god ti da igras...
User avatar
fedaynn
Posts: 13
Joined: Tue Feb 19, 2013 12:17 am

Re: Prica sa juga Srbije :D

Post by fedaynn »

ajde vodjo kolovodjo :mrgreen: s' nestrpljenjem cekamo nastavak.
тежак слујач пакла.
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Prica sa juga Srbije :D

Post by W.White29 »

Tu se opasno navucem na sintradone , iskreno najvise u zivotu sam popio mozda 50 u toku dana mozda 60 .
Majko mila...mislim da si rekorder po ovom na forumu,il`ja ne procitah dovoljno ispovjesti!
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Prica sa juga Srbije :D

Post by Vivaldi82 »

jeste ovaj je i mene zeznuo za kolicinu trodona (40) ..mora da je uzasno tesko izgubiti brata s kojim si odrastao i navuko se i posle se skidao ,brata koji te je u svemu razumevao ,.. droga il nas zbliziil da zajedno patimo i umiremo ili nas odalji od dragih ljudi .nazalost obicno umre jedan ,drugi ostane .. i medju bracom i medju sestrama rodjenim ili ne
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Post Reply