SEDAMNAESTOGODISNJAKINJA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
art
Posts: 2
Joined: Tue Apr 09, 2013 8:00 pm
Location: Novi Sad

SEDAMNAESTOGODISNJAKINJA

Post by art »

Slucajno sam pre neki dan naletela na ovaj forum kad je jedan decko okacio link na depresija forumu,i eto me...Citala sam vase ispovesti i ispovesti suovisnika.Ljudi necu da sazaljevam nikoga,sami ste izabrali taj put,kao i ja,nema tu mesta za zaljenje i gledanje u proslost,samo napred protiv zavisnosti,od cega god i samo pozitivno!
Napisacu celu svoju pricu neki drugi put,uglavnom sam uzimala tablete,lorazepam,bromazepam,valijum,nitrozepam,mendileks,avil,rivotril,...i duvala.Imala sam prilike da uzmem "teske" droge,drago mi je da sam bila prisebna kolko-tolko tad i odbila...
Uglavnom ovde sam da ispraznim glavu i podrzim vas u vasoj nameri da pobedite zavisnost.
Pisacu cim sednem za neki komp jer kuci nemam neta.
pozz :)
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: SEDAMNAESTOGODISNJAKINJA

Post by demijan »

nema tu mesta za zaljenje i gledanje u proslost,samo napred protiv zavisnosti,od cega god i samo pozitivno!
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply