"Fatajte sevapa"

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

pomanit'o oroz
Posts: 2
Joined: Tue Mar 12, 2013 3:42 am

Re: "Fatajte sevapa"

Post by pomanit'o oroz »

W.White29 wrote:hehe oroze zivota ti koji je to "bosanski raj za poroke"?

@Lujka lakse je izgleda svima brojati dane sto prolaze,valjda ce se doci do tacke kad se nece okretati za kalendarom ja evo vise od 2 i po mjeseca bez zestokog alkohola,polako cu izbaciti i to jedno-dva piva sto ulete :)
Ma svaki lavice :Đ, aj hajd, nije vazno :D
Nego sto se prethodnih komentara tice, osoba koja je gore napisala da trava nije ko sto je nekad bila, siguran sam da je u pravu, nisam pusio tu "od nekad prije" al ovo sto nam sad uvoze ovo je havarija ljeba mi.
Uglavnom, poceo sam popunjavat vrijeme drugim aktivnostima, sta cu, patim se ovih dana, preznojav'o sam se prva 2 dana kad sam stao, evo i sad mislim kako bi se bilo gotiva nagarit, iskulirat, al jarane nema vise ni gladne ni zajebancije, samo daj da se pusi, ma jeo sam je jebo je ja a ne pusio, samo paru vuce i ovisnost stvara.
vote94
Posts: 4
Joined: Thu May 08, 2014 7:11 pm

Re: "Fatajte sevapa"

Post by vote94 »

Kol'ko covjeka bude sramota kad vidi sta je pis'o prije samo godinu dana.. Moj drile :-D
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: "Fatajte sevapa"

Post by nepopravljiv »

ma ista je trava i onda i sad nego je nama mozak drukciji.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: "Fatajte sevapa"

Post by nepopravljiv »

i ku..c ne stvara zavisnost nema fizicke krize ali u glavu brusilica.jos hasisa kad sam se dovatio cista halucinacija.
Post Reply