NAPOKON SKINUTA AL VI OCCJENITE JELI TO TO...?!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

NAPOKON SKINUTA AL VI OCCJENITE JELI TO TO...?!

Post by danchiza »

znam da sam imala svojemo ispade na ovom forumu...i ispričavam se svima...unaprid i unazad.....evo od 9 miseca nisam okusila sub.tj.jesan ima par dana san ga opet uzela dami vrati onaj osjećaj ali ništa bilo mi je još gore,,svo vrijeme dok sam se skidala sa suba bila sam loše,neraspoložena ,depresivna,žali bože da nije posla i glave moje koja me gurala naprijed a i ex decka koji mi je bio potpora ko zna di ,sta i kako...ovo vam govorim jer sad kad samga uzela nakon par miseci usporio me učinio mi dan iz ljepog utupav ,ružno-tužni dan ,tad san skužila eeeee gotovo s timmm....nekažem kao i svima padnu mi na pamet bube koje prijušti si u malim količinama 2put mjesečno i sto više ide vrimene da mi se s time bavit...so people sta mislite...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: NAPOKON SKINUTA AL VI OCCJENITE JELI TO TO...?!

Post by yasujirozu »

danchiza wrote:NAPOKON SKINUTA AL VI OCCJENITE JELI TO TO...?!
oCCjenjujem da ipak nije to, to.
dobrica
Posts: 35
Joined: Wed Sep 21, 2011 9:48 pm

Re: NAPOKON SKINUTA AL VI OCCJENITE JELI TO TO...?!

Post by dobrica »

Eto to što si opisala je psihicka zavisnost koju imaš ima je i ja ali ne samo to. To što si ti opisala ja gledam kao na stanje koje je uvek prisutno kad si bez neke vrste opijuma, šta da ti kazem idi napred tek si na mrvici puta, pa bar još toliko znači 9 meseci pa da se opet čujemo mozda i naučim nešto; ako tad ne budeš mislila na opijum tj. buprenorfin onda je to VELIKI uspeh i ja ću imati više vere onda!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: NAPOKON SKINUTA AL VI OCCJENITE JELI TO TO...?!

Post by Boban »

danchiza wrote:evo od 9 miseca nisam okusila sub.tj.jesan ima par dana san ga opet uzela dami vrati onaj osjećaj ali ništa bilo mi je još gore,,pamet bube koje prijušti si u malim količinama 2put mjesečno i sto više ide vrimene da mi se s time bavit...so people sta mislite...
Cackas mechku,vreme ti nece nista napraviti u oporavku trebas raditi mukotrpno na sebi da bi videla rezultate.Ovo sto radis je kupovanje vremena i pickin dim.Pozdrav
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: NAPOKON SKINUTA AL VI OCCJENITE JELI TO TO...?!

Post by danchiza »

hvala dragi na iskrenosti a kako ti stojiš jesi ti pokušao se potrudit na svoju ruku sam učinit nasto za se....
Post Reply