dajte savet, dobri ljudi..

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: dajte savet, dobri ljudi..

Post by poison »

merima89 wrote:ja mu fakat zelim pomoci,ali ne mogu sama!!govorim mu stalno da je vrijeme da nesto uradi ,da je presao svaku granicu...ali kad ja to sama govorim ne zeli da me cuje...treba mi neko da me podrzi u nastojanju da mu pomognem.ali et,u pravu se,lakse je zatvoriti oci,i praviti se da se nista ne desava.a ja to ne mogu!
ako smijem pitati:jesi li ti uspio da se iscupas?a,da,jsos nesto :sta je taj detox?gdje,sta,kako?
wow ignorance is a blesing
Image
Image
Image






merima89
Posts: 22
Joined: Thu Jan 03, 2013 7:56 pm

Re: dajte savet, dobri ljudi..

Post by merima89 »

Urodilo je plodom,mjesec i 20 dana bez speeda.Poprilican uspjeh ja bih rekla,samo treba istrajati.
junkiebg1
Posts: 1
Joined: Fri Mar 07, 2014 3:56 pm

Re: dajte savet, dobri ljudi..

Post by junkiebg1 »

e pa da vam se javim ljudi moji dobri, da znate čisto šta je sa mnom bilo :) zaboravio sam šifru, pa sam dodao 1 na kraj nicka. pre godinu dana sam se na suvo skinuo jer mi je dokurcilo bilo sve, i supstitucije i sve, mesec dana agonije naravno, onda joss 4-5 meseci PAWS-a(post acute withdrawal symptom), ono nije ti do života a kamoli nečeg produktivnog.. i onda u glavi BAM! aaaaaaa ocu ocu ocu daj dopa daj dopa i naravno skapiram, sjebacu se opet, nadjem brzinski šemu za buprenorfin alkaloidov na crno, tako jedno 4 meseca, i onda vidim da je privatno lecenje buprenorfinom jeftinije od cifre koliko me na mesecnom nivou izadje bup na crno i sad sam dva ipo meseca kod privatnog lekara, sa vecom dnevnom dozom od one koju sam uzimao na crno ali je uzimam sublingvalno kako i treba a ne na nos kao pre, tako da dodje na isto sa manje nuspojava, sjebavanja sinusa itd.. mene je bup spasio ljudi, iskreno..

sad, da odgovorim nekim ovde pretencioznim najpametnijim dušama:
1) onaj što predlaže reto centar kao jedino rešenje, ok je to za nekoga ko nema nikakav drugi izlaz, od kojih su bog i ljudi i oni sami digli ruke, ja sam srecom daleko od toga bio, to mi je bilo stvarno zadnje na pameti, ne kažem da nema ljudi kojima je to sigurno najbolje rešenje, i naravno, preterao sam sa procenom da je to dobro samo za one koji nemaju gde dublje :/
2) ovaj što mi kaže kako sam mogao da se gudram a nemam 200e za drajzera, naravno da niko ne krece da se skida kad ima 500e u džepu, vec kad nema više gde ni da pozajmi, naravno da je takav pristup glup, al hej, da smo pametni toliko ne bi bili na ovom forumu, nemojte se zavaravati ljudi. i Nismo svi krali od mame i tate da bi se drogirali, ima nas koji smo radili i od usta odvajali za gudru, naravno niko se ne buni kad mama tata pošalju koji dinar, ali daleeeko od toga da su finansirali moju zavisnost. u životu nisam ništa ukrao nikog zajebao zbog gudre, nikad se nisam toliko puno ni u dugove uvalio, znaci dok imam rokam se, kad nestane jbg cuti trpi, sam pao sam se udario.

sad živim najnormaliji normalan život :oops: , poso kuca život sa devojkom, zezanje s drugarima, ujutro pola tabletice pod jezik, uvece buxna.. :finga: :rock:
Post Reply