IN POT WE TRUST

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

boki_ wrote:ja pushim Davidoff jer je 'Hergestellt an Deutschland", a ja saam inace poznati folks deutscher ako niste mogli vec zakljuciti.
Marlboro crveni kao u najbolja vremena min. x2 :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Stanuješ li još ili živiš već?

Post by pop@j »

dragi dnebniče, sad znam i odakle im inspirejšen;
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l5aN7sa8pD8[/youtube]
malo da se kurčim tj. nepušim i dalje :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: dragi dnebniče

Post by pop@j »

i dalje i dalje...
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by demijan »

narkoman-diler-1328585176-95257.jpg

Evo malo spanac za popaja :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

demijan wrote:
narkoman-diler-1328585176-95257.jpg

Evo malo spanac za popaja :-D
fala, ne treba :D

Image
ledo iz konzerve :)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: IN POT WE TRUST

Post by sanela »

Halo, vas dvojica....
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: IN POT WE TRUST

Post by pop@j »

sanela wrote:Halo, vas dvojica....
Hallo Sanela; možeš li reći demijanu da mi ono ne treba, i da se sjećam vremena kad se trava vagala po piljarama. Sad koristim zamrznutu, smotanu, samo i isključivo u medicinske svrhe.
Da ne bude; halo vas dvojica...
demijan>:Postao/la demijan » 04 sept 2012, 13:12 wrote:Ne kaze se djabe u ratu i ljubavi je sve dozvoljeno.Doduse sada sam rat zamenio sa poslom ali isto mu dodje.Borba na zivot i smrt...Gubitnik moze samo da legne na neku klupicu i place i prosi.kada izadjes iz problema tek onda pocinje borba.za novi zivot,povratak samopostovanja i uopste povratak da okruzenje uopste ima neko poverenje u tebe koliko toliko...
Obozavam ove borbe oko poslova,napredovanja,adrenalin mi radi samo tako...dobro mi je sto sam uspeo da smanjim nivo agresivnosti,to verovatno ide sa godinama pa mnogo vise radim na mozak i pricu a manje na silu i buku...
Sto veca kriza to bolje za snalazenje i muvanje i to sve "legalica"...
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: love and other drugs

Post by pop@j »

Pošto završavam sa terapijom (kad sam skidao sa Heroina, Metadon sam nabavljao na "ilegalnom" tržištu, dok je u isto vrijeme u Istočnom Sarajevu Subutex prepisivan "legalno".)
bem ti politiku, znate čega me je strah?
Pa pa paranoje...bez Marihuane tj. kontrolisanje agre(sije)isve :?:
Neko neki savjet, neku :idea:
PS: droge i terapije ne kupujem !!
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: IN POT WE TRUST

Post by sanela »

pop@j wrote: dok je u isto vrijeme u Istočnom Sarajevu Subutex prepisivan "legalno".) !!
Gdje, bogati? Jel u La Viti?
I o kakvoj terapiji ti govoris? Zar tebi samo cigare nisu problem?
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Escape From Torture

Post by pop@j »

sanela wrote:
pop@j wrote: dok je u isto vrijeme u Istočnom Sarajevu Subutex prepisivan "legalno".) !!
Gdje, bogati? Jel u La Viti?
I o kakvoj terapiji ti govoris? Zar tebi samo cigare nisu problem?
Nisu samo bogati, ima ih svakakih ali sa sigurnošću mogu reč nema sretnih :D
Jednom smo našli miša u pivi nekoj kupljenoj u Lukavici, nije u La Viti (kažu ovi u EU da na deklaracijama lažu do 99% ) i da,
nisu meni cigare problem, ili nedaj Bože kafa, nije ni do kafetina, ja sam pozitivan sam od sebe :D
i nemam problema, trenutno, Bogu hvala :)
imam i želju :D
jednu bolju lulu, ova stara se istrošila, neće više da, autogeno otvara konzerve !!

[youtube="SAD moram da koristim nož;"]http://www.youtube.com/watch?v=WzY17CzM68w[/youtube]
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
Post Reply