Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

gledao sam ovu seriju svih cinimi se 5 sezona davali su svako vece po 2 epizode.prije nekoliko godina steta sto nisu nastavili dalje luda serija.jako realno prikazane neke stvari i kolko je sve povezano od obicnih narkomana dilera policije gradonacelnika .
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

"zica"je proglasena za jednu od najrealnijih i najboljih serija.Nije postigla neki komercijalni uspeh ali je stvarno dobra i po meni takodje dosta realna.Tacno pokazuje spregu politicara,policije i narko bizniza.ima ja mislim samo 5 sezona koje su bas tako i podeljene.u prvoj sezoni je borba na ulicnom nivou,druga politicka arena,treca sindikati,cetvrta skolstvo i kako u stvari dolazi do regrutacije novih clanova i peta je zatvaranje kruga...mozda nisam redosled pogodio ali to je u sustini to...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

eto mi ga na ponovo...odavno nisam imao lose snove i ko zainat bas nocas sam morao da sanjam budalastine...i sada blejim ko tele i ne mogu da zaspim vec satima a ne mogu ni da se vrtim po stanu da ne probudim prijateljicu.uhh,sto mrzim kada mi se ovo desava,posle ceo dan ne mogu da funkcionisem kako treba.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Dobar dan svima :D posle par kisnih dana bice danas lep i suncan dan...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

ne vredi,umesto da pocnem da radim ja kao da imam kosnicu sa pcelama u glavi...misli demijane,sredi se,opusti se,mogu ja to...uhh.ajde izbaci negativne stvari iz glave...pisem i pricam sam sa sobom,bolje i to nego da mi vide da sam slab...
sanjao sam stvari koje su mi povezane sa prosloscu,sadasnjoscu sve se izmesalo a sve kao da mi se sada desava...
mozda mi bude lakse ako napisem...vratio sam se u neka davna vremena kada sam lezao u bolnici i oporavljao se od neke rane u nozi.,samo sam lezao,citao knjigu i jedino su me vodili na neke terapije jer su mi misici bili atrofirali.cak se secam i knjige.nesto o konvojima preko atlantika za sssr za vreme drugog svetskog rata....ne znam odakle u tom trenutku tu ali umesto jedne medicinske serstre koja me je tada obilazila pojavljuje se sadasnja prijateljica i smejemo se nesto i lepo mi i taman sve kako treba kada mi prilazi jedan da kazem drug,ulazi kod mene u sobu(bolnicku)i onako kroz smeh mi kaze'bas dobro sto si raspolozen i sto ti je lepo sa ovom malom,blago tebi a i nije ti nista,pogledaj mene'i pokazuje mi stomak,prepone a to se secam dobro,kao raspuknuta pomorandja mu stomak...i smeje mi se bem ga u usta mrtva...sta reci i kako posle da normalno zaspim...ej brate 20 godina je proslo od tada,putuj igumane vise...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Vivaldi82 »

citam tvoju temu pa eto samo par redova, potrudimo se da budemo poizitivni u oporavku,ovde na forumu si dozvolimo luksuz da imamo nadu i istinsku veru u oporavak ,a onda kad smo samo pocnemo malo da dvoumimo i preispitujemo ,bar ja sam takva ,a zelim biti pozitivna zelim biti jaca nego sto jesam ,vidim kod tebe promjenu na bolje ,ne okruzuj se sa previse ljudi ,neke je bolje drzati na distanci iako su prijatelji . veliki pozdrav od mene
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

polako ..nisi jedini koji slabo spavao i lose sanjao ..ja skoro nikako nespavam ..i kad zaspem nekad ujutro i onda neki teski snovi ..to je valjda dio zivota i valjda je normalno ..lagana setnja ..tus ..caj od kamilice ..samo sebi sami mozemo pomoci ...nazalost ..ja nisam nikada bila ovisnik ni o cemu ..ali eto zivot mi j euvijek donosi nesto za sto treba da se sekiram ....pa eto nekako gura se ...pomalo s espava ..ruzno se sanja ..i ide se dalje ..pozdrav za damjana i nadam se da ces lijep san uskoro usniti ...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

pozdrav...sta reci to je nesto sa cim cu se povremeno izgledami sretati do kraja zivota...bice bolje...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

teska budalastina mi se desila preksinoc...ovo neka bude poucna prica i za mene i za druge koji imaju problema u porodici sa nekim ko trosi.Zove me zena telefonom,majka jednog mog poznanika,kazem poznanika iako me on zove brat,prijatelj i te budalastine,nije mi prijatelj,kao sto sam vec pricao ja imam vrlo malo prijatelja pravih...zena place i molime da dodjem.ja pametan odnosno naivan i glup kao sto jesam odem...tamo frka doneba.Sin je tuce,sutira strasno...ja krenem da ih razdvijim i dobijem i ja po nosu...sta je u stvari bilo...njegova majka podigla kredit da plati struju,imaju veliki dug i vec je zena odlagala i cekala da uzme taj kredit da to plati.kada je uzela ovaj joj je uzeo pare,ona mu nesto rekla i njen sin je najstrasnije izmlati zato sto je htela da plati racune a on je imao neke druge planove...
mnogo mi je drago sto vise nisam u tome...nikad vise,pre cu da uzmem strik da se sam obesim nego da pipnem ikad u zivotu vise ta govna da izvinete na izrazu...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply