Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

daleko od toga da nisam imao ispade slicne maju nisam nikad udario ali zato sa ocem sam imao zescis okrsaja ali ne da mi da pare nego vidi nasta licis sine i onda krene krose,direkt itd.ja sam vise bio za varijantu da ukradem pare da niko nezna nego razbojnistvo u kucu da napravim,a sto se tice gubljenja desavalo se da neznam sto se juce desilo potpuni blackout od tableta ljepila i alkohola.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Vivaldi82 »

pa da ponekad je dobro i korisno prisetiti sebe koliko smo bili nisko pali i kakvi neljudi smo bili (bar ja) bez casti vrednosti i karaktera, jer prvo je bitno znati sta ne zelis u zivotu i kakav ne zelis vise biti ,da bi polako radeci na sebi shvatio sta zelis od zivota
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Klosarska posla...pare potrosio,majka ima da mu prima pola penzije narednih 5 godina ali bitno da je njemu bilo lepo tih par dana...sada mi krivo sto mu nisam izotimao to...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

kad citam kako lijepo pisete i opisujete situaciju ...kakvi ste bili i kako pokazujete kakvi ste sada zaista me utjesite i dobjem novu snagu ..u nadi da ce moj sin jednog dana biti kao vi ..i shvatti kakav netreba da bude ..da ce smognuti snage da se susretne sa samim sobom i postati kao vi ovdje ..dobri i savjesni ..slatki ste skroz a jaki posebno ..drago mi e zbog vas ..i pisite ...zaboravih toliko je lijepo citati vase komentare jer su iskreni ...to je najveca draz ..
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

gdje si damjane ,..kako si ....sta se radi ...pozdravcic od mene
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

cao Dina,evo borim se nerviram se,prodaju me prijatelji za 30 srebrnjaka i tako...Staro pravilo...Boze sacuvaj me od prijatelja od neprijatelja cu se sam sacuvati...sve u svemu ima svasta nesto,i dobro i lose.Kaoi uvek u zivotu...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Dobro jutro...nedelja,lep dan,napolju prijatno...Jutarnji nes,idem malo da trcim pa dorucak,tusiranje citanje i gledanje TV a...dan za odmor.Telefone gasim.To najvise sada volim da radim.Iskljucim se kada hocu da odmaram i uvece u 10 obavezno.Dosta mi je one psihoze od ranije kada mi je fon najvise zvonio posle 11 nocu .Ne ponovilo se...
Nego ja vise moju macku ne vodim na uzici,pustam je ide sama ali video sam da nisam jedini to radio.Masa ljudi seta kucne macke na uzici.daklem nisam lud bio sto sam tigra u pocetku i ja tako vodio...To je teska bitanga taj moj macor...Kada nesto hoce u stanju je haos u stanu da mi napravi a kada nece nemogu da ga navatam.Kako livra zna kada hocu da ga kupam samo smugne negde napolju i onda moram da mu pravim zasedu kada dodje da jede da ga kupam.A ugojio se prase bolje garfild da sam ga nazvao...
Idem povremeno kod one zene sto je sin mlatio ali muka mi je od toga.Sve mi se zeludac okrene kada ga vidim.Zgadio mi se.Djabe batine takvima skoro ga umlatili kao konja nesto ali nista.Sve po starom.njegova stara bez obzira na sve je na njegovoj strani i bez obzira sta joj uradi brani ga.Razumem je.Mada bih ja onaj olos bacio u neku rupu...
Eto tako.Idem jedno sat da trcim malo...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Dodje mi da izadjem na ulicu i vristim koliko sam besan na samog sebe...Nikako nisam smeo da dozvolim da se zaljubim,ponovo...tako mi puca onaj oklop koji gradim prema spoljnom svetu.trebao sam da budem djubre,budala kao i drugi ali ne...ja i moja tupavo emotivno srce...sta reci,greska koju ako ne ispravim opet ce me povrediti.kad tad...ljubomora od muve pravi slona.znam da ovo nema veze sa narkomanijom ali utice na moju svest i remeti mi planove...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply