Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sretna nova 2014 godina svima!hristos se rodi!da ova godina bude bolja,lepsa,uspesnija!jos smo zivi pa i to je uspeh!a svim zajedjivim dusmanima koji jedva cekaju da me vide na kolenima,porucujem da idu s mirom i da brinu svoje a ne tudje brige!
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

damjane i tebi sva najbolje ..a dusmane pusti ..bas te briga za njih to ,takvi ljudi imaju sami sa sobom problema…nebrigaj brigu oko toga…drzi se
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

istina Dina,sami sebi veci problem.
Nego i ja sam sam sebi najveci problem.Sto mogu sebi da zakuvam katastrofa.Ne vredi definitivno mi je mozak malo otisao.Sada me opet uhvatile neke promene raspolozenja,nesanica i te budalastine,nije jako kao prosli put tako da cu ovaj put bez pomoci medikamenta da se valjda iscupam.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

zapustio sam malo da kazem moj dnevnik a i ono malo sto sam belezio je vise bilo nerazumljivo trabunjane.sta cu desava se,posebno kada male sive celije izgupe kompas.dakle posle zadnjeg kiksa od prosle godine moracu da budem oprezniji.juce sretnem poznanika koji me peca da ima vrsnu travu da probam.ustao sam i cao.nisam mu ni pice platio iako sam ja zvao turu.sta cu proslost.samo ne znam dokle ce me gledati tim ocima.jedino sto me to ne tangira vise toliko!zivela sloboda!hehe jos samo neki veci kes da napravimo i onda .,.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

bas si me obradovao sa ovim postom duso draga ,,samo naprijed ..zivot je tezak za sve nas …zadrzi svoj stav ima pusu
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

dina hvala.nadam se da se kod tebe malo sredjuje situacija sa sinom a i da si ti bolje.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dina_d »

tu smo uglavnom ponekad uletimo i procitamo jedni druge ..cuvaj se damjane ..sve je pod kontrolom kod mene …pusa
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

uhhh to pecanje je najgore tipa zovni ako ti sto treba ili ajmo ja castim kolko sam se puta tu okliznuo.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Jeste opasno kada te pecaju.nego opet sam napravio spisak ciljeva.uporan sam da imam normalan posao i zivot ali nekako imam uspeha samo kada sam sa one strane linije.to kao da mi je neka zla kob.kada god krenem da radim sve kako treba propadnem.resio sam da odradim jos jedan poslic i zaradu da ulozim u neki sitan normalni posao i povucem se definitivno.ako opet puknem uzecu strik i lepo se obesim.dali je moguce da kada god radim sve posteno uvek budem u minusu?platim poreze,troskove i uvek moram jos da zajmim da izmirim obaveze.baksuz vala.kao sto sam 10 puta vec pisao hocu da zivim normalno kao i drugi a to mogu samo nenormalnim potezima da postignem.kakav naopak svet.svaka cast drugima koji sve posteno rade.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Kada sam izasao iz komune zaposlim se prvo kod jednog robovlasnika,ostao mi kratak platu jednu,pa se ubacim u firmu,nebitno koja,strana firma je u pitanju i tu napredujem vrlo brzo ali sam maltene unistio karijeru jednom sefu,taj me je i doveo.morao sam jer sam ga osetio da hoce da me skloni.pa onda u dogovoru sa vlasnikom zavrsim posao neki u teskoj sivoj zoni gde budem fino dobar.onda krenem sam za sebe da radim,otvorim kafic sa par poznanika,i sve u minus.racuni,troskovi,huh jos me uhapse nesto kada sam izasao ovi mi potopili radnju.jeli pili i nista nisu placali.meni je to bila maska ali barem na nuli da budem ali djabe mi kada su mi partneri alkoholicari.sada opet pravim nesto,znam da cu moci.ja sam masina kada krenem u nesto ali nesmem vise pogresne saradnike da imam.ranije sam drzao servis,prodavnicu,cak sam jednom uzeo radio stanicu tamo pocetkom 2000 i sve je trebalo da bude to posteno ali mucak.servis mi drzao drugar,narkoman,uradi 50 servisa prijavi 2.nece me kada sve radim ok.baksuz.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply