DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

nepopravljiv wrote:listam male oglase prije neki dan trazim nesto da kupim i pod rubrikom razno lik daje oglas prodajem suboxon od 8mg 5 kom 40eura jesam li ja lud mislim jeli legalno to prodavati tako neznam jos samo da vidim nedje prodajem heroin 1g 25 eura,zvati na tel xxxxxxxx itd. xaxa :D stao sam i procitao oglas 3 puta da vidim da me oci ne varaju pise suboxon 8mg. br tel na koji zvat LJUDI JELI TO LEGALNO ja neznam
hahahaha zovi ga i izotimaj mu to :-D
nedajte im nista ali im uzmite sve.jpg
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

za nepopravljivog.jpg
za nepopravljivog.jpg (54.28 KiB) Viewed 2776 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

xaxaxa vrh slika,nisam mogo vjerovat da prodaje suboxon preko malih oglasa,a okle mu to mozda prodaje terapiju skupio pa biznis pravi mulja doktora da pije u stvari steka i prodaje ili je nedje nabavio paket toga pa prodaje od 8 mg veli
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

http://www.moglasi.com/ostalo-ostalo/index.11.html
evo cetvrti oglas od odozgo da vidi se da nisam poludio.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

ehh mladost ludost...Bilo nekad sad samo mogu da se smejem kada procitam tako nesto ali taj je ili ludo hrabar ili je budala ili je namestaljka neka :-D
covek stavio ime prezime,broj telefona,mesto hahahahaha steta samo sto mu je oglas istekao :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

taman tako steta sto je isteko.kupio sam bateriju za laptop hvala drzavi mojoj maloj krsnoj i dracavoj opet sam se bacio danima na igranje video igrica najbolje sto je covjek mogo izmislit video igrice.i jos piraterija kod nas na nivou ne no najbolje davat 10 eura za jednu igricu a niije mi nekad bilo zao dati i mnogo vise para za heroin.e kad bi se sad odjednom naruke stvorio sav kes sto se dao za drogu.garsonjera da se kupi jedna.nabavio sam naljepnice porshe i ferari da naljepim na protezu no zena mi neda.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

ja malo da bacim koje slovo odjena bio sam malo da mi hirurzi obrade patrljak da bolje lezi u protezu nije mi bas stimalo kako treba prije.mallo citam neke nove price utrkuju se neki ljudi koce vise droga probat do dvadesete godine svasta sto se radi a svi mrs u kombi i ja sa vama kaki smo.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

sretna nova crnogorac :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

i tebi Demijane isto srecna nova godina, kad se sjetim prije nova godina mi je sluzila da se izdrogiram patos gas 1,2,3 januar mozak po podu se kupi pozitivan na sve droge i onda kad dodje bozic i banje vece ja potrosio sve pare kriza dere neznam sto cu svi sjedimo za stolom jede se pije se a ja u krizu kroz nos mi izlazi jelo od krize,pravim se kao sve je dobro a u glavu se motaju kombinacije kad bi jelku prodao za kvoter,uhh vazda sam posle nove godine bio slomljen finansiski i psihicki,ispucam se za novu i posle krizurina me odere.a sad skromno cekam novu kuci bez droga,gledam novogodisnji program sa zenom,igram se sa malom pricam joj o djeda mrazu i irvasima vilenjacima :D .i ne razmisljam ocelime kriza opalit za praznike novogodisnje.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by dete svemira »

Divan ti je post....
I hvala sto si napisao to....lepo je setiti se gde smo bili i reci-ovako je sad....
Bas ti od srca hvala.....
I sve najlepse u novoj godini...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Post Reply