Prvi dan

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Ma nepada meni na pamet nikakvo probijanje.probijo sam se ja odavno,pre 15 god.kada sam prvi put uzeo dop.ja jedino trazim malo slobode,a ne da imam stalnu pratnju :?
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Prvi dan

Post by nepopravljiv »

Pa jbg treba sad vratit povjerenje ne ide to preko noci instant dotle trpi pratnju
SUOVISNICA
Posts: 7
Joined: Sun Aug 31, 2014 11:47 pm

Re: Prvi dan

Post by SUOVISNICA »

Evo da i ja napisem koju ""pametnu":-) Nisam jos napisala moju ispovijest,ali moj vam nick dosta govori...Suprug je u komuni,dvoje male djece ....Sta reci,kakvu poruku poslati..Uglavnom ja sam tu...cekam...i cekat' cu jos duuugo,predugo,ali samo da sve bude dobro,da prodje program kako treba,da ON shvati i zeli...a ja cu uvijek biti tu,i u dobru i u zlu....Sada je zlo...Proci ce....A ja cu ga cijeli zivot pratiti,kao sto rece Nepopravljivi,treba vratiti povjerenje...Mada i kada ga vrati,ja cu opet biti na oprezu,koliko sam shvatila,to je borba za cijeli zivot...Tako da ono "pametno" sto htjedoh napisati....Budi sretan da imas pratnju,znaci da joj je stalo do tebe...i u dobru i u zlu...
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Jos jedan prazan,tmuran,kisljivi dan prolazi nekako sa popijeni blokator.jos nemogu da vidim kraj samog sebe.ali nema veze naviko sam ja na to.to je vec poznata prica.
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

Uuhh....prosao i ovaj dan.blokic popijen,a raspolozenje malo bolje od juce.pozzz svima
SUOVISNICA
Posts: 7
Joined: Sun Aug 31, 2014 11:47 pm

Re: Prvi dan

Post by SUOVISNICA »

Izdrzi! :-) pozzzz
User avatar
david
Posts: 64
Joined: Tue Sep 23, 2014 11:38 am

Re: Prvi dan

Post by david »

Samo napred.. :arrow:
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

hvala vi na podrci.samo da se pohvalim,da sam juce bio na NA sastanak i da nastavljam da idem.blokatore pijem jos,a ne planiram uskori i da prestanem.juce mi bio sasvim ok dan nakon NA.danas malo smor ali nema veze.guramo nekako do sledeci NA sastanak.pa nadam se nakon to na veliku apstinenciju od 1000000000 god.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Prvi dan

Post by sanela »

Super tackice, samo naprijed...
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

samo da vam se javim.jos uvek sam na blokatoru i jos uvek idem na NA sastanke.hvala svima u NA programu na snagu koju mi dajete.pozz
Post Reply