Bez posebnog naslova...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

///
Last edited by boki_ on Thu Oct 28, 2010 11:39 pm, edited 1 time in total.
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

///
Last edited by boki_ on Thu Oct 28, 2010 11:40 pm, edited 1 time in total.
hEIL hEIMAt
verujemuzvezde
Posts: 17
Joined: Sat Oct 23, 2010 9:18 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by verujemuzvezde »

Nemoj biti na kraj srca, ja sam citala, a verovatno i drugi, ko zna iz kojih razloga neko nije u mogucnosti da prokomentarise :) I samo pisi, mozda ne toliko zbog drugih koliko zbog sebe, posto kazes da ne volis da pricas o sebi, a ni da pises...jbg koliko je to tesko,toliko je i neophodno, jer moras sa nekim razgovarati o svojim problemima... eto kazes da znas razlog, posto ga znas valjda bi trebalo da ti bude lakse da se nosis sa ovisnoscu...ali jbg to je lako reci....
veliki pozdrav
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Bez posebnog naslova...

Post by sanela »

boki_ wrote:Ne znam imali smisla da pisem dalje posto se nije niko javio niko komentarisao da li mu/joj je ovo uopste zanimljivo (valjda ima hiljade takvih prica...itd..., a mozda se ja i ne izrazavam kako treba, ne znam) Ne mastam ja sad o nekom dugometraznom dokumentarcu, avaj, bilo bi fino da se iskristalisu neke moje sadasnje misli i tako naravno ako nastavim da malo i sebi pojasnim neke stvari.
Hej boki, ja sam pročitala što si pisao i svidjelo mi se što si odlučio da pišeš, jer si tu već neko vrijeme i upoznao si druge kroz njihove priče. Oni su odlučili da pišu zbog sebe, a i ti si odlučio da pišeš zbog sebe. I zato nastavi... ako tebi prija da pišeš, šta te briga za tuđe komentare. Piši zbog sebe... i to je trening, jer smo nekako navikli da radimo stvari kako bi nas drugi podržali, pohvalili...
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by tamarra »

boki_ wrote:Ne znam imali smisla da pisem dalje posto se nije niko javio niko komentarisao da li mu/joj je ovo uopste zanimljivo (valjda ima hiljade takvih prica...itd..., a mozda se ja i ne izrazavam kako treba, ne znam) Ne mastam ja sad o nekom dugometraznom dokumentarcu, avaj, bilo bi fino da se iskristalisu neke moje sadasnje misli i tako naravno ako nastavim da malo i sebi pojasnim neke stvari.

Eto ipak pisem iako niko ne komentarise....ako mislite da su ovo gluposti...bar se izjasnite da se dalje ne prosipam.

pozzzz
Čita se, samo ti piši. Doći će komentari kad se nakupi dovoljno materijala.;)
Vjerujem da većina ne želi da ti prekida priču, da uleće, otežava proces za koji sam kažeš da ti je težak.
Ne zamaraj se publikom, samo nastavi.
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Bez posebnog naslova...

Post by klara60 »

Pa, Boki, naravno da citamo, samo mozda nije bilo potrebe za komentarom odmah na pocetku...Pisi...Pozdrav
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Bez posebnog naslova...

Post by 7474 »

boki,

trebalo je da nastaviš da pišeš a ne da obrišeš ono što je izašlo iz tebe! sigurno je bilo potrebe za tim.
možda u "stvarnom" svetu nema osobe koja bi te razumela, kojoj uopšte možeš da kažeš odredjene delove svoga života, onoga što ti se dešava..
ali zato ovde ima mnoooogo ljudi koji možda neće uvek odobriti ono što pišeše i način kako gledaš na svoj problem, ali će te sigurno razumeti i uputiti na nekoliko vrsta pomoći pa i savetovati te šta je za tebe najprikladnije, ako to trenutno nisi u stanju sam da uradiš! što je opet sasvim razumljivo.

i hajde, nastavi gde si stao i ne mari mnogo za publiku, doći će i njihovih 5 minuta na tvojoj temi!
i to kakvih 5 minuta.

piši,
pozdrav,
Nik!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Tako ja na svakom forumu napisem nesto onda brinem da je glupo pa izbrisem....tone "materijala" sam tako obrisao sa nekih strucnih foruma i tako, ali eto posto sam poceo, nastavit cu kad budem raspolozen opet cu da sastavi koji pasus polako..

pozdrav svim
hEIL hEIMAt
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: Bez posebnog naslova...

Post by vjeraufanjeiljubav »

pozdrav, pisi ti sta ti god padne na pamet ;-)
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

/
Last edited by boki_ on Sat Nov 06, 2010 6:40 pm, edited 1 time in total.
hEIL hEIMAt
Post Reply