Bez posebnog naslova...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

bas sam o tom pisao nA pocetku.
hEIL hEIMAt
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Bez posebnog naslova...

Post by Vivaldi82 »

Draga anfakabl,da li je moguce da ti nemas neku tvoju temu,ispovest?Bas bih volela nabasati na tako nesto i saznati nesto vise o devojci koja se krije iza tesko izgovorljivog nicka,a uvek je tu :D .Ako imas tako nesto uputi me gde se nalazi,ako ne,mozda bi mogla napisati?Jedino sam skontala da si iz Ns ako ne gresim.U svakom slucaju veliki pozd za ANFAKABL.. :D :D
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Pozdrav. Samo da se javim, pala mi ispovjest na samo dno, pa da je dignem...
U stvari, ja vec 6 godina ne uzimam nikakve narkotike osim dva puta po nekoliko grama speed-a i nekoliko puta vutra koja mi nikako ne stima u zadnje vrjeme. Imam ja potrebu za dopom ali nije prevelika tako da nikad nisam trazio. Ali ne poznajem ni niakkve dilere osim za travu da ih pouzdano znam svasta bi bilo mozda. Za sada ovako str8.
Trenutno pratim ove poplave u Qeensland-u i stvarno zacudjujuce sta rjeka moze da uradi, guta kamione i auta i nosi ih ko kutiju sibica -- a dubina rjeke sa 3 metra skocila na 22 metra na nekim mjestima samo od nekoliko dana kise.
Ima sad jedna srpska zurka 22. januara u st. kilda moj drugar organizuje to bi trebalo bit za dan drzavnosti (jeli) RS ili onako bezveze, sigurno bezveze.
Javio sam se jednoj djevojci na e-mail i uzvratila mi. Ona ima djete ali je sama vec 5-7 godina. Ljepa je, mojih godina ali ne znam zasto se jos nismo skontali sigurtno zbog nje jer ja bi vec odavno. Recite mi kako da joj se priblizim. Mislim ona ce pristati da izadje sa mnom ali nekako je sve to kao prijatelji kako da uradim taj prvi potez????

pozzzz Boki_


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/M4FSK9kJdts?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/M4FSK9kJdts?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
hEIL hEIMAt
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Bez posebnog naslova...

Post by Vivaldi82 »

Ja Boki stvarno nemaM pojma o djevojkama..Pa mozda bi upalila ona fora iz okola :Da li bi mogla da budes s nekim kao ja.pa ako kaze da ili ne znam ..kazes mogli bi to da proverimo...bla bla Ako ovako nastavi sigurno cu se zaljubiti. u tebe ..Sta ti mislis o tome??bla. blA .Mene su zadnji put taKO MUVALI preko neta ..i upecala sam se jer mi se tip svidjao i jos mi se svidja...Ma sta znam ha ha..Ma odakle si??Kazes Prave Srpsku zurku??.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Dolazi jesen, moje najomiljenije godisnje doba. Ovdje, inace, temperatura se nikad ili rjetko ne spusta ispod 10-15 celizijusa (po danu naravno) i tokom zime. A jesen, e pa ista je kao u Evropi, samo mozda malo manje kise. Ali lisce opada, boje su crvenkaste, zuckaste po ulici ali ima i zelenog zbunja i drveca koje ne ogole tokom cjele godine.
Moja visina je bas tu negdje da se mogu provuci ispod granja na ulicama kad idem u setnju. Boze mili kako oni visoki hodaju moraju da se saginju izvrcu i eskiviraju grane i zbunje po trotoarima...zar opstinske sluzbe ne uzimaju njih u obzir kad sjeku grane i to. Po koja neosisana grancica i mene opali dok setam, ali bivajuci uvjek pozitivan (ne HIV) gledam na to kao da me to drvo ili povrce (zbun) miluje i ispraca dok koracam trotuarom ka cilju, uglavnom centru mog naselja nadomak centra grada (6 km) melbournea. Sta tu ima zanimljivo ---- jebote koliko mi je ljeta jos uvjek klosharim kao i prije. Ulica je moj drugi dom ---- ne da se pogresno shvati kao drogerash, propalitet ili tako neshto --- NE. Podsjeca me na godine kad sam bio klinac sa ili bez bicikla taj beton trotoara i ulice uvjek nesto obecava --- neko nadolazece drustvo, lijepu prolaznicu, misli malogradjanske a kasnije i mitropolite (hihi) (metropolitanske), neki novi grafit, poster, patike u izlogu, lijepa kravata (ne da ih nosim ali cjenim)....
I zanimaju me ponekad lutke manekeni imaju neke tri koje mi se strasno svidjaju (inace mislim da nisam sa planete zemlje (originalno) i ove tri mislim da su iz moje galaksije nemaju ruke ali glava i pogled su tako "moja galaksija" ili, pak, nasa galaksija, planeta ali daleko mnogo daleko odavde dokle sezu kvasari i pulsari --- tu negdje--- inace uvjek se nalazi pod 45 stepeni od pravog ugla koji mi je tako jasan neke linije od zemlje ka suncu i nesto gore onda desno (ali odakle desno kad svemir nema ni pocetka ni kraja i ove planete i zvjezde stoje nekako u prostoru, jel, ne propadaju [kako to jebemliga]. U svakom slucaju desno pod 45 stepeni odavde. Pa onda pravo i daleko. Tu je ta galaksija i nesto nalik planeti. Tu je more na nekim mjestima duboko 354 000 000 000 000 000 000 000 000 000 739 000 000 000 000 000 000 kilometara puta sto miliona i tu se ljudi osjecaju kao da su na najboljem dopu puta 100 miliona bolje od toga.
Digresija licna od trotoara od jesenjih boja od zemaljskih vrjednosti.......
Recimo moja n8-mica racunar u ruci i 12 megapixla video i foto HD vrjednosti. Imamo toliko pogodnosti. Nase vrjeme je oznaceno boljom tehnologijom, boljim zdravstvom i nikad boljim drustvenim (ili kako obicno zvuci ta rjec "socijala") nikad boljim socijalnim uslovima , bar, jel za to evropsko zivlje a kod nas valjda za sve. Kad smo vec kod toga, ta pojava neo-nacizma u Srbiji ---ne znam kako je u BiH jer citam online BLIC a ne Oslobodjenje pa cak ne i Nezavisne (cisto stvar navike i tako ostalo) pa neznam jel kako je u Bosni nasoj behar Bosni...i sheher Sarjuvu. Ali, eto neo-nacizam i skinsi su postali dio svakodnevnice u Srbiji pa eto imaju i forume koje tako posjecujem ponekad i tamo me niko ne razumije (valjda zato sto nisam dinarac) iako imam slicne stavove. Ali sta se oni, ili mi bunimo protiv shacice neevropljana u zemlji kad nam stvarno nikad nije bilo bolje svi imaju nokije svi su na internetu svi slusaju besplatnu muziku (evo recimo nije da reklamiram ali nostalgija.com ima sve sto je postalo u zemlji ikad i sta ce postati i sta jeste u muzickom svjetu BESPLATNO. Niko vise ne kupuje CD-ove osim onih koji nasjedaju na ljepe slike i plastificirani kolaz mladih umjetnika (umetaka) koje se nalaze na najnovijim kompilacijama. Mozda ima nesto i u kolekcionarstvu , kvaliteti zvuka i mozda poneko place namjerno za to zadovoljstvo koje pruzaju nasi umjetnici.
Kad smo vec kod toga Djordje Balasevic tvrdi da je najbolji u poslu koji radi, sto sam i ja mislio dok nisam saslusao "Dodjosku" po 1017-ti put i cak se i moj besplatni mp3 izlizao --- neznam kako --- ali vidim na kraju da on uopste ne pjeva nego prica u mikrofon a muzicari mu zajednickim snagama udahnu po koji zenski sofran iz vedra neba da bi to ispala pjesma --- ali, still he is the best i meni je najbolji nas pjevac ili bolje reci grupa Djordje Balasevic daleko odmakla od Neoplanti i ranog mraza i svega toga sad on stvarno samo otvara usta a njegov profesionalizam izlazi napolje i zabavlja ali ne, meni je i to postalo dosadno i sto da probam druge bendove kad je on najbolji da dozivim jos vece razocarenje ili pak, sve to ima veze sa mojim raspolozenjem od kako sam se svrnuo nazad u melbourne iz Bandza Luke u junu 2010 znaci nekih 8 mjeseci prosjecne dsepresije ne znam zasto --- ima li to veze sa narkoticima, moguce je.
Znaci ne mogu se "pohvaliti" da me trese neka zestoka depra nego jednostavno nisam raspolozen hronicno. U p.m. kad se sjetim nekih boljih dana lagani talas frustracije me preplavi nekoliko trenutaka da bi se bez ikakvog entuzijazma vratio zivotarenju (da to je rjec) i josh uvjek blame my father for it (yea still leben zusamen) Sve ovo je cisto na emotivnom planu ---- eto zasto se poteze za narkoticima iz takvog bjednog raspolozenja jednostavno treba neki "jump start" ali shta. IMATE LI NEKI SAVJET ZA MENE KAKAV JUMP START MENI TREBA JELI NEKO USPIO DA IZADJE IZ TOG UCMALOG STANJA EMOTIVNOG MRTVILA I LAGANE DEPRESIJE.
Josh neshto sreo sam nedavno djevojku koja je probudila neke moje romanticne aspiracije i sklonosti. Ja vjerujem da je cak i danas moguce ostvariti perfektnu ljubav i sve to da ne postanem mlakonja jer to nisam ako romanticiziram zenu, djevojku ili bolje reci djevojcicu.
DA --- PROBLEM ima samo 18 godina i svi mi kazu da je to tesko da uspije ali meni ne smeta meni je samo vazno da ona ne pomisli da sam star ili tako nesto ma malo sam u 30-setim to je taj problem i tako.... Ali ona je ostvarenje svih mojih estetskih snova. Mislim da takvu ljupkost necu moci naci u nikoj drugoj osobi, sto jeste u stvari problematika jer zavisim od njenog misljenja o svemu tome --- mislim o mogucnosti nas da budemo zajedno...Boze mili sto su danashnje djevojke napredne ima tek 18 godina i vec je lezbejka koja iza sebe ima razocarenje u muskarce i sve te stvari pih..... ne smeta mi ona je nuklearna bomba ona je stvarno VRH ---- svejedno mi je cak iako nista ne bude bicu zaljubljen sto ce mi malo ali na zalost samo malo popraviti raspolozenje...
Sta da radi insan? Ne znam i to drogiranje je vec prevazidjena stvar vise to nije romanticizirano vise nije kao sto je bilo prije ...Mirishemi daaan na pakora ban a tebi na pelene i punjene paprikeee...
Ne i ja sam vec sretno razveden ito odavno, i razocaran u zene ali ne u djevojcice hahahahahahahahahah...
Sve u svemu, da vec svrshim da prestanem daviti i sebe i druge. Sad je tacno 2 sata 25 minuta izjutra da ga jebesh...sjeo ja i pishem ko da sam na fakultetu i spremam teze i zeze i pizde materine glumim novinare na kraju godine koji pisu editorijal za magazin o bubuljicama itd..
NE, vazno je sve to.... uzivajte citajuci !!!!!!!!

pozzzz iz jesenje vic.melb.aust.
Borislav
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Posao sam u teretanu...Ja, velik protivnik bezrazloznog trosenja energije tj. nerad i hedonizam cijih je predstavnik uveliko teretana ta zapadnjacka izmisljotin a za mlacanje prazne slame i samozaljubljenost. Ali jednostavno gornji dio tjela ne upotrebljavam cesto a posto zivim u velikom gradu dnevne obaveze stvarno ne zahtjevaju neko koriscenje misica...Nije da se pravdam ali sam nezaposlen i mozda ipak promjenim misljenje kad tamo upoznam ljude da nisu svi egocentricni i sebicni. A znam i za to zadovoljstvo kad se opustis nakon dva sata znojenja i vjezbe --- neka vrsta prirodnog "high"-a. Ne valja odmah zapaliti cigaretu ili bilo sta vec najbolje lagano setati (sto i jeste --do kuce). Nije ni skupo iako sam u "posh" djelu grada cijena je prvo $70 za clanstvo a onmda svakih petnaest dana 24,50 AUD. Imam i besplatno izdanje novina koje kostaju dolar i pol po izdanju i stvarno ne znam kako se to njima isplati kad podmire svakog ko hoce da ih uzme -- to je $21 svakih petnaest dana -- kora da imaju neki deal sa izdavackom kucom. Tu je i sala za boksanje pored super opremljene teretane sa besplatnim rukavicama --- ali zbog znojenja boji m se da ne pokupim kakvu bakt. upalu jer imam njeznu kozu (hehe) najgore je kad te pocne svbiti izmedju prstiju to mi se ranije desavalo i neki mjehuri8ci i koza se guli ---fuj ala svrbi to -- bojim se togta npa necu koristiti rukavice udarati c u vrece golim rukama (tako bi i bilo u samoobrani jel ili nekoj kafanskoj tuci) a vec sa odranije trenirao kick-boxing koji je similar boksu pa znam sve udarce i super je to kad imas vrece na raspolaganju za pola sata omrsas dvije kile.
Inace pocetak moje terapije metom nikad ne bi pomislio da bilo sta radim osim da kuliram i lezim ili sjedim u cafe ili setam po noci velegradom --- mozda najveci rad je bio web design a i to je bilo merak hej-ihaj.
Tako je, sve je bilo kool, ponajvise ja...........proslo je neko vrjeme i sad sam jednostavno blago apatyican, sjeban pomalo depresivan -- nije to sjeban sjeban nego samo mastam o onim danima prvih dvije-3 godine sve je bilo rajski zaista. VOYO POMAGAJ BRATE MILANE IMAS LI KAKVU IDEJU KAKO DA SE VRATIM U TE DANE OPET ZNAM DA I TI MASTAS O MORFINU (JA NE BAS JER GA SE PLASIM) ALI SMATRAM DA MET MOZE DA BUDE UVJEK DOBAR SAMO TREBA ZNATI S CIM I KAKO I KOLIKO I KADA I SVE TO. POMAGAJ BURAZ PLEASE. ZELIM DA MI BUDE KAO PRVIH GODINA......
SAd jednostavno bilo kakav dozivljaj, zadovoljstvo, uspjeh ne donosi nikakav high jer po mojim mjerilima sve je to sub-human nistavno u poredjhenju sa "zlatnim" periodom koji je eto bio ueber-manschen...nadljudski dozivljaj.
Voyo, da li to znaci ako nemam nikakav "high" sada da bi mi bilo mnogo lakse skinuti se sa njega nego kad sam i te kako bio euforican i uradjen metom. Cire razbu....
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

Jebote jeli iko slusao onu pjesmu od one nase jura fuul tu kraj kad kaze ono "kraj" kao craeou. Uzas .

nema veze niko da se ne vrjedja evo vakav sam draga kad sam naduvaaaaan -
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Bez posebnog naslova...

Post by boki_ »

hEIL hEIMAt
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Bez posebnog naslova...

Post by sunrise »

Vivaldi
dobra fora,kao bi ti mogla biti sa nekim poput mene? hahahaha
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply