ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
janja-st
Posts: 8
Joined: Wed Jun 30, 2010 11:45 pm
Location: Split

ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by janja-st »

ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina jer posto san sad na heptima a ne je.en vise dop mislin da san napravija koliki toliki korak odnosno odskok.Evo konacno tocka, a i zarez.Eto ljudi moji sad trenutno kipin jer upravo sada moja vise-manje bivsa ekipa gusta taman povise mene tj. moje kuce.Oni gustaju,vecina njih bivsih narkomana,uvjetno receno,ima cura,pegla tehno.Ma ljudi nisan ja ni zavidan ni ljubomoran sta me niko nije zva,nego s njima san se druzija gotovo cili zivot,a pogotovo se puca s njima i na partijima extazijeni spidon prije heroina,a sad oni pokazuju svoje pravo lice.Eto ljudi moji budi dobar izij govno.Kako se kaze ovde pod nasin podnebljem.Ne zelim ispast patetican tj.ne zelim ispast glup nego iz autobusa.Salin se jer ja nisan patetican.Tako ljudi dok ovo pisen, oni se i dalje deru,uzivaju.ma ljudi namjerno van ovo sve seren jer san ja veoma drustven tip,a trenutno neman s kim podjeli svoju mizeriju.hahaha.Ko sta je jedan ovisnik jednom zgodom rekao:ma nije problem se skini s dopa,desetak dana nego sta dalje...???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Vuk »

Prvo - dobrodošao na forum, drago mi je da si počeo da pišeš pa makar šta, a drugo to što si uprao napisao je sjajno! Samo neko kome je već malo dosta drogiranja i cele frke koja ide uz dop, ludila, cimanja i svih propratnih sranja bi mogao da sedne i piše u trenutku kada je besan na nekoga umesto da izađe i uradi nešto zbog čega bi posle žalio.
Ako ti nešto znači znam kako je to biti ljut na svoju bivšu ekipu, svoje "ratne drugare" (molim da se ne shvati pogrešno :-D ). Ja sam na neke od svojih bio jako ljut dugo vremena. Ne misliš li da je možda ipak dobro što te takav poredak stvari po malo i odvlači od cele te priče? Na kraju, kažeš da si čist od dopa neko vreme, možda je vreme da se kako fizički tako i u glavi otkačiš na neki način od ljudi koji su jednostavno deo neke "stare" priče. Na kraju krajeva ne treba tebi NJIHOVO odobravanje nego TVOJE! Budi ok sa sobom i onim pto ti radiš, a sve drugo bude, sigurno bude!
Da, nije teško skinuti se, teško je ostati čist...ja nisam nikad bežao od kriza, retko sam pošto počnem sa skidanjem padao odmah prvi, drugi ili treći dan. Najčešće se to dešavalo kada se skinem, kad skapiram da baš i ne znam najbolje da živim u svetu kakav jeste. Pa ipak tu i tamo, malo po malo to je moguće. Piši kad god možeš, ako ništa drugo ovde uvek ima ljudi koji su prošli i prolaze upravo ono što i ti pa te mogu razumeti, ako i ne pokupiš ništa strašno pametno onda će ti sigurno prijati da makar istovariš iz sebe to sa čime inače ne znaš gde bi.
Dobrodošao još jednom lave i nastavi pisati!
Moon child
User avatar
janja-st
Posts: 8
Joined: Wed Jun 30, 2010 11:45 pm
Location: Split

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by janja-st »

Vuce moj stari ili mladi nije ni vazno.Ovaj nebi ja sad o drogama jer su nas na kraju krajeva i sjebale,nego nebi ni otome "ko nas bre zavadi".zajebajen se.Stari moj ja bi o necemo pomalo "livon"ili "levon" kako oces.cuj ovo npr. Ima san ti ja brata tj. burazera,koji je volija Boru-corbu.Kad kazen brata onda mislin na pravog,rodjenog.On je sada mrtav ali nije poginija uratu vec davne 1986 na motoru kad je meni bilo 11.Da je recimo nastrada u ratu mozda nebi ima snage komunicira s tebon ne samo zato sta si srbin itd...Jebiga ja san samo gresnik koji san mrzija srbe ali fala bogu dragon ne mrzin vise vec komuniciran npr.priko zinga poker.Jebote kad samo vidin one arape tj. muslimane sta mrzu zidove,pa dragi moj dodje ti muka.npr.jedan kaze(musliman) IZRAHELL obracajuci senaravno zidovu dignu ti se dlake ne samo na kosi vec na cilon tilu.To brate moj po kristu tj hristu znaci mrzi nekoga.Nego da se vratin na svog pok.brata.On je kako san reka ne volija vec obozava Boru Djordjevica; zna je sve njegove pisme napamet.Jebote ni Azru nije slusa koliko CORBU.A ija skupa snjim ili bez njega ni ne sican se vise,slusa pa i naucija par stvari iz albuma "buvlja pijaca".Najdraza mije izmedju ostaloga bila 13 mart ko i slusaj sine obrisi sline...a pogotovo ona stvar "ne bavi se politikom,spavaj,radi,cuti,jedi i ne veruj vise nikom mestimice ustaj ksebi,kosa gori ispod slema valjamo se po prasini niko od nas pojma nema da smo davno u masini,dasmo davno u masini,o kako je lepo biti glup.Pa ono na kraju kad beba zaplace.TO je moga samo Bora genijalac.Onda su mi jos govorili kako je Bora deklarirani cetnik ko sta je i jos,tj nacionalist kako sad kaze.ALI mene brate moj boli kurac za to jer ja njega i dalje volin ko umjetnika.Nego da vise ne kenjan brate mili do sljedece emisije...
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Vuk »

Ma ja sam ti brate moj oguglao na sva ta sranja koja još ponegde tu i tamo šibaju tu priča o "ovim" ili "onim" narodima i sl. Dugo sam imao velikog neprijatelja, mnogo jačeg nego što su neki hrvati, srbi, bosanci, amerikanci, marsovci...
A imamo ga izgleda zajedno! Nekako je htelo da se potrefi da su mi danas neki od najbližih prijatelja upravo hrvati (među svima ostalimo iz belog sveta), a ujedinio nas je upravo zajednički neprijatelj - gudra! Nema zastavu, ne viče kad napada pa da možeš da ga čuješ ali izgleda je imao špijune "iznutra", svaki put me dobije, dok se nisam uhvatio onih za koje sam mislio da su mi neprijatelji i dok nismo počeli zajedno da radimo ništa se nije menjalo.
Veliki pozdrav za Split, DA, IZ BEOGRADA!
Drži se lave!
Moon child
Nikita
Posts: 5
Joined: Fri Jul 02, 2010 10:06 pm

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Nikita »

Zdravo Janja-st,moram nesto da ti ispricam!
Moji roditelji,familija i sa mamine i sa tatine strane,koje inace nema mnogo ali svi su Zemunci.Nigde nikoga nemam van Zemuna i kao mala imala sam veliki problem tj bila sam ljubomorna kada bi deca iz skole posle letnjih i zimskih raspusta pricala kako su bila kod babe i dede na selu.Dva ili tri puta mi se desilo da me neke babe pitaju odakle su moji,govorila sam ime ulice u kojoj zivimo!I to je bilo to.
Onda je pred kraj moje osnovne skole pocela sva ona ludnica i jednog dana tata udje u moju sobu i kaze:"Moramo da razgovaramo,vidis kakvo je zlo vreme doslo,postoji nesto sto treba da znas da bi znala kako da se postavis ako te neko mozda bude provocirao.Tvoja mama je hrvatica."
Gledam ga,nikad nije bio tako ozbiljan,jasno mi je da mi govori nesto strasno vazno ali ja ga ne razumem jer...ne znam sta je to "hrvatica".Jbt da mi mama nije vanzemaljac?!
Danas sam jako srecna sto se o tome nikada nije pricalo u mojoj kuci i sto u glavi nemam takve podele ljudi.I drago mi je da si uvideo koliko je to besmisleno,pa to nema veze sa zivotom...
Inace Riblju corbu nikada nisam volela ni blizu kao Parni valjak ili kao totalnog cara Dado Topica!
Drugi deo price necu da komentarisem jer nikada nisam imala problem sa heroinom,pa ne bih da se pravim pametna kada ne poznajem materiju :)
Ima ovde ljudi koji ce te sigurno posavetovati bolje nego ja.
Pozdrav!
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by vjeraufanjeiljubav »

Drago mi je da si tu i da pises. Samo pisi sve sto te tokod dana i noci muci ovdi su sve dobri ljudi. Mozes se isto javit i na drugim temama ako neznas kako samo i to napisi pa cemo ti objasniti.
Dobrodosao i samo pisi, pisi, pisi....
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Vuk »

Ima li te brate? Živ li si?
Piši nešto, za početak šta god...nekako dobro dođe za dušu da se čovek malo olakša.
Moon child
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Dedal »

KUC KUC!! Ima li koga. :D
User avatar
janja-st
Posts: 8
Joined: Wed Jun 30, 2010 11:45 pm
Location: Split

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by janja-st »

Alo VUCINO,alo DEDALE alo i ti curo koja jesi da jesi.Evo mene nakon duge i teske bolesti tj.nakon corke.Umisto da se nasmijen recu samo ovo kako bi ja imoj daleko najbolji neprijatelj tj. KUM ovaj momak iz vjereufanjaljubavi "sveti DANIJEL" koji me je i nagovorija da se forzumiran:hihihihimutohaji". to je samo nesto sta ja i on kuzimo ali iz dalekog djetinjstva.Eto to blazeno i nevino a nadasve prekrasno neopisivo djetinjstvo.I sami znate da bi se ponekad valjalo vratit tamo.Barem nam je jedan kurcev put palo na nepamet tako nesto u ovom nadasve sprcokurcepickoguzicastom zivoticu, zar njet?!!Kazem njet jer mi je taman u ovom trenu palo opet na nepamet nesto perverzno.Da me ne biste krivo svatili,ja nisan pervertit.A to sta mi je jednom zgodom prile ispricao je to kako je karao jednu cehinju pa je ona u "zaru borbe"uzviknula; njet njet tam prdeljka.A glup li sam ma nema veze.To kazen zato sta je to "stara baza",nova BUDALETINA jeba se ja u ovu suplju suplje klupko supljoklupko.Eto kako bi moj brat Danijel i pogotovo moj novi "BURAZER" VUKODLAK (nadan se vuce da nemas nista protiv mog nadonadimka) rekli pisi tj kenjaj pa bilo to i totalna gluposprdacina. P.S. Dedale ono sta si stavija iz 70tih svaka ti dala osim moje stare,a za sestru me zaboli tikvica.Eto ekipa do sljedece emisije...
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina

Post by Dedal »

E, janja,
Misliš na MC5. Kick out the Jams je bila jedna od prvih, a i najdražih ploča, koju sam kupio. U ono vrijeme nije bilo lako doći do ploča…Srećom je stara radila u Švabiji, pa sam imao stvarno zavidnu kolekciju. Poslije ih sve prodao za dop…Jebiga… Nije mi žao ploča, već mi žao što sam i dušu za dop bio dao…
Pogotovo sam se palio na onaj propovjednički govor prije Ramblin rose (ako se sjećaš tog govora):
Brothers and sisters, the time has come
For each and every one of you to decide
Whether you are gonna be the problem,
Or whether you are gonna be the solution.
You must choose, brothers, you must choose.
It takes 5 seconds, 5 seconds of decision.
Five seconds to realize that it's time to move.
It's time to get down with it.
Brothers, it's time to testify and I want to know,
Are you ready to testify?
Are you ready?
I GIVE YOU A TESTIMONIAL, THE MC5 !!!!'
Neke rečenice sam si ponavljao u onom ludilu kada sam započeo sa skidanjem, da ustrajem: It`s time to move, it`s time to get down with it, you must choose…
Nisam uspio pronači na youtube-u tu studijsku verziju s govorom…
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7KRLG1vM5Js[/youtube]
E, pa, janja, do sljedeće emisije...
Post Reply