Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Umalo zaboravih: vidim neki bi me htjeli ovdje i ženiti (Ivica)... lakše malo, znam da sam poželjna roba, ali daj barem malo slobode prvo...hehehe

Pozdrav

P.S. - A da je ignorance bliss, to se slažem otkad sam čuo od Štulića i stvarno jeste.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by ivica »

oli e štulić? nisan znao za to. Znao sam za izreku ali i poslije sam vidio da je to stvar od ramonsa.
kako ono još, smrt nije lijek za neznanje jelte :D umiremo u neznanju.
Pred neki dan san ispalio na živce i rekao službenici na šalteru na mupu da kad dođe mikročipiranje da me stavi na red prvoga jer ću kako god okreneš umrijet u neznanju. Moja ljutnja njije bila usmjerena na nju ,ženska radi svoj posao ,nego na mene koji je bacio staru osobnu čim je dobio žuti papir na kojem piše da je izdana nova i da je teba podignit samo.
E a nije mi tilo dat novu dok ne objavim da sam izgubio staru a ja nisam htio reć da sam je bacio nego izgubio pa san morao čekat još dan i platit 70kn što me jako naljutilo i toj san ženskoj rekao u revoltu jer me između ostalog pogodilo ludilo koje je govorilo da smo svi čipirani a da su čipovi momentalno u osobnoj i da još nisu pod kožom i da zato treba potvrdit nestanak jer nemoš bez primopredajnika naljutili bi se predatori.
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by ivica »

VVV -ex prokleti wrote:Svaki put se zahvaljujem na lijepim riječima i željama, pa ni ovaj put to neće biti iznimka.
Stvarno, ono, od srca vam hvala, ali nekako sam shvatio da sve manje i manje obraćam pažnju na to koliko je prošlo, koliko sam čist, pa sve te obljetnice...nekako sam to stavio u neki treći plan...možda griješim?
Možda bih i dalje trebao živjeti dan po dan, da se ne bih, ne dao bog poskliznuo i zaboravio na neke stvari koje su me i dovele do ovdje...
Ali imam osjećaj(onaj iznutra feeling), neki normalan osjećaj da se ne bih trebao toliko brinuti oko toga dali ću ponovno posustati ili ne..............
Vanju za predsjednika !! :partyman: :smt041 :smt041 :smt041
ignorance is bliss!
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

A dobro sad, nemojmo pretjerivat...previše mi laskaš čovječe...
Ja sam samo jedan mali mikročipirani građanin koji sva sreća nije nikad imao problema sa zakonom(za divno čudo), i samo sam skroman i trenutno dosta subjektivan, ali inače dosta objektivan.
Pozdrav.
BTW, baš si me nasmijao....hehe
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Trebalo bi više takvih poput tebe da malo uredimo ovo društvo, i bojkotiramo one stvari protiv kojih se mora čovjek borit.
Trenutno mi pada na pamet ACTA, i Anonymusi i svi bi bi trebali tako.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by ivica »

A štaš. pameti nikad dosta, a budala uvijek viška.
ignorance is bliss!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Šmizla »

Ovo je prva ispovjest koju sam pročitala kad sam se registrovala na forum. I drago mi je da je sve u redu. Daje mi nadu da se može sve. I moj vjerenik kao i ti (jedan od rijetkih) koji nije imao problema sa zakonom zbog tog problema. On je išao po komunama, detoksima, metadonima...i evo prije par dana je po treći put izašao iz komune. Nije izdržao ni mjesec dana. Još sam u šoku, tužna, razočarana...
Pročitam tvoju ispovjest i kontam da se može i sam...a onda ti sam napišeš kako je ta tvoja bivša djevojka bila čista 6 godina pa opet krenula i onda se opet rastužim. :(
Neka ti je sa srećom Vanja...pozdrav...
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by selma »

oladila kava, brate, do sad jedno petstotinjak puta
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Dans će biti vruća, a i sutra, pa se samo javi ako želiš. Stojim ti na raspolaganju...
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
staklo
Posts: 11
Joined: Wed Apr 25, 2012 6:30 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by staklo »

trebala bi mi pomoć, jel se mogu na ovom forumu privatno slat poruke, tj. samo nekim clanovima.? trebala bi pitat nesto u vezi extasy-a.. a nemogu pred svima, jel ima tu neko ko cesto konzumira ex.? jel mi moze poslat poruku, nenko privatno..?? jooojjjj, da li me iko uopće shvatio :| :shock:
Post Reply