Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

merima13
Posts: 2
Joined: Tue Jan 15, 2013 1:57 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by merima13 »

svaka cast samo to mogu reci ....nadam se da ces uspjeti jednog dana da se rijesis tog dobrog sranja puno srece ti zelim
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by dina_d »

procitala sam cijelu pricu ...svaka cast ..utjesno za sve nas koji misle da su bitku izgubili ..ovisnike i suovisnike .nadam se da ces se ubrzo javiti ovdje ,.i da si ok...samo naprijed :tonqe:
Bolivija
Posts: 7
Joined: Tue Mar 19, 2013 5:43 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Bolivija »

Pozdrav svima,

Moram reci da se nikada nisam drogiro sem sto sam 2 puta dzoint pusio ali to se neslavno zavrsilo,mnogo neslavno da sam ispizdeo na sebe waaaaaaaauuuu grrr i i tako, a ono sto zelim reci to je da dok sma citao ovog lika, hehe pa moram reci da me njegova prica u pocetku na smeh vukla i ako znam d amu je sigurno bilo zajebano ali tip je brate mili i cak iz Srbije vidim to neverovatno uzivao u toj radnji , elem jako mi je drago da si se skinuo i samo koracaj dalje!!!

Svaka cast zaista!
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by dina_d »

znali ovdje neko nesto o ovom momku sto je pisao ispovjest ...ve codavno je napisao zadnji post ...i zanima me jeli sve ok sa njim ..nadam se da jeste ..i da nije posustao ...nadam se stvarno ...poslije tolike borbe bio bih steta ...
bojan
Posts: 2
Joined: Sat Jun 02, 2012 1:47 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by bojan »

nadam se da naziv tvog posta nije postao surova istina... Bojan
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Evo ljudi mene konačno nazad u svijet...
Samo ću ukratko objasnit, jer bilo je u ove dvije godine svega...
Uglavnom, upravo izišao iz zatvora...na terapiji sam ponovno...živ sam i zdrav(koliko toliko)...
Poslije zadnjeg posta(koliko sam uspio vremenski pohvatat) sam se dobrano poskliznuo i pao...bio sam jako glup i naivan pa sam počeo radit razna kaznena djela(za koja sam konačno i odgovarao pred uvaženim Sudom i opalio finu kaznu od 2 godine...)
Da skratim malo...sad sve ispočetka...al znate kako se kaže što nas ne ubije to nas ojača...
Vidim da su se neki zabrinuli što se ne javljam pa eto rekoh da malko objasnim ukratko.

Toliko od mene za početak i veliki pozdrav svima koliko vas ima!!!
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

Hej ex...
Žao mi je što čujem da ti se svašta lošeg izdešavalo. To je valjda posljedica načina života kojim si živio...
Drago mi je da si se javio i da se ne predaješ. Piši kako ide život... Sretno!
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Evo i mene malčice da napišem koju...
Malo sam čitao svoje postove od samih početaka i pronašao veoma zanimljive događaje, pitanja i vaše cijenjene odgovore, kad se samo sjetim koliko su mi imponirale vaše pohvale i podrške, te koliko sam vam svima bio zahvalan jer ste bili uz mene kada mi je bilo najteže.
Evo sada kada je prošlo skoro mjesec dana od mog izlaska iz zatvora moram reći da sam se skoro skroz vratio u normalu i da je sada zatvor u potpunosti iza mene i fizički i psihički (osim ako nešto ne zajebem jer sam uvjetno pušten a uvjet mi traje do 13.12.2014.).
Žao mi je jedino što vidim da nekih ljudi više nema na forumu (što za njih ne mora uopće biti loša stvar) i drago mi je za sve vas koji ste ostali dosljedni sebi i svojim odlukama, ma kakve one bile...
Žao mi je što se ja više ni ne sjećam s kime sam se s foruma nalazio, s kime čuo i vidio preko skype-a, a skime preko fejsa...
Uglavnom razumijem i one koji možda više ni ne žele biti u kontaktu sa mnom jer mnogo sam laži,zla i sramote osim samome sebi, priskrbio svima s kojima sam bio blizak, i online i uživo, tako da bih se ovom prilikom želio ispričati svima kojima sam nešto značio ili još uvijek značim, svima koji su me voljeli, a nekoliko ih ima koji me i dalje vole, svima koji meni nešto znače u ovome životu, a i dužan sam puno više i isprike i obećanja ponajviše samome sebi.
Ne znam ljudi,ako ima tamo negdje netko tko će ovo čitati neka zna da ni u kom slučaju ne želim opravdati niti sebe, a pogotovo svoje postupke.

E pa dragi ljudi, nadam se da ćemo se još čitati,
pozdrav, V.

P.S.-poseban pozdrav našoj saneli, a i veliki pozdrav za Vuka (Vuče javi se) !!!
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
cica glisa
Posts: 34
Joined: Thu Aug 12, 2010 5:49 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by cica glisa »

Sta se desilo sa dopeFree-om? Iz pisanja sam skontao da se poznajete.
Jel ziv taj covek?
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Eto da i ja malo napišem koju...
Osim što Bogu kradem dane i ne mogu naći posao, redovno obilazim policiju, probacijski ured, psihijatricu u Vinogradskoj i svoju liječnicu opće prakse kod koje dolazim po terapiju...( sve to kao obavezni dio mog boravka na slobodi dok sam pod uvjetom)
Kako imam epilepsiju dali su mi novi lijek po imenu Tiramat iliti Topamax, što uz moju terapiju od 20 hepova dnevno već čini zanimljivu kombinaciju...
Pored toga pijem i Helex (xanax, alprazolam) 2xdnevno po 1 tabletu od miligram, a po najnovijem moram piti i antidepresiv Velafax 75 mg...
Uglavnom počele su se množit one njihove šifre: F 11.2-ovisnost o opijatima
G 40.5-specifični epilepsijski sindromi
F 43.2-reakcija na stres i poremećaj prilagodbe
Želim reći kako mi taj njihov velafax uopće ne paše, osjećam se ko da sam pojeo loš extasy, samo zijevam, široke mi zjenice, nemam apetita i ko zna što još...mislim da ću ja to izbaciti
Inače se spremam za 13.12. (tad mi ističe uvjet) kad počinjem smanjivati heptanone polako do nule.(jedva čekam, i ovako ih uopće ne osjetim nego sam samo normalan od njih)
A i da nisam dospio u zatvor prije 2 i pol godine sad bih bio čist već jako dugo,ali šta je tu je, dani u zatvoru prolaze 100 puta brže ako si na nečemu i moram priznat da nisam ni skužio da sam u zatvoru dok me nisu pustili...ustvari bio je to jedan dugački godišnji sa tu i tamo kojom tučom i lošom hranom.
Ali barem je ekipa bila dobra...
Oprostite ako sam vas zagnjavio, ali trenutno mi je ovo bilo na duši pa sam se ispucao na forumu, šta god netko mislio o tome baš me briga...
Veliki pozdrav od Vanje.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
Post Reply