Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

natasacanadija
Posts: 3
Joined: Tue Aug 18, 2009 10:08 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by natasacanadija »

u vinogratkoj bolnici smo vec neznam ni sama koliko kod dr moraveka doktor ga nije ni jednom testirap nego ga pita sta hoce brat mu kaze kaj da mu da i dr mu to napise na papir i to je sve kaj ima od vinogratske nazvat cu i vidjet split sta ce mi oni rec hvala puno t sretno i vama
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by feel »

idi u vinogradskoj i trazi profesoricu galovic. ona je super zena i pomoci ce ti, a i moravek je u svom dijelu klinike, a odijel je u onoj velikoj zgradi na zadnjem katu, poipunite se do gore, pozvonite na vrata i kazeite sestri da bi pricali s nekim ko moze da ga primi na odijel. ako je frka reci galovicki da ga primi sto prije da preskoci listu cekanja jer lista je beskonacna, jbg ja sam bila tamo gore i stvarno sam si ok sa galovickom i da se ista dogodi ona bi me sutra primila na odjel bez ikakvih lista, a nemogu to iskoristit za tebe, kuzis. pitaj nju ona je zaista razumna i dobra zana, na 10 kom, neka ni ne pomislja ici u komunu , ikao ce oni reci da nema beda ali krize su prestrasne, ne samo da su prestrasne nego i opasne, moze dobiti epi napade, a oni u komuni vam nece javiti i moze dobro zavrsiti a moze i lose. moj savijet na 10 kom nikako u komunu, na suho. nek ako se ceka za vinogradsku dugo, nek pokusa sam doma skinuti, nek mu napisu ogre u vin terapiju kojom ce doma skidati hepove pod kljucem, jer to je jako riskantno, moze otici po dop onda, tako da, odite u vin i vidite, ne u onu malu kucicu nego u veliku zgradu na zadnji kat, poslusaj me
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

feel wrote:idi u vinogradskoj i trazi profesoricu galovic. ona je super zena i pomoci ce ti, a i moravek je u svom dijelu klinike, a odijel je u onoj velikoj zgradi na zadnjem katu, poipunite se do gore, pozvonite na vrata i kazeite sestri da bi pricali s nekim ko moze da ga primi na odijel. ako je frka reci galovicki da ga primi sto prije da preskoci listu cekanja jer lista je beskonacna, jbg ja sam bila tamo gore i stvarno sam si ok sa galovickom i da se ista dogodi ona bi me sutra primila na odjel bez ikakvih lista, a nemogu to iskoristit za tebe, kuzis. pitaj nju ona je zaista razumna i dobra zana, na 10 kom, neka ni ne pomislja ici u komunu , ikao ce oni reci da nema beda ali krize su prestrasne, ne samo da su prestrasne nego i opasne, moze dobiti epi napade, a oni u komuni vam nece javiti i moze dobro zavrsiti a moze i lose. moj savijet na 10 kom nikako u komunu, na suho. nek ako se ceka za vinogradsku dugo, nek pokusa sam doma skinuti, nek mu napisu ogre u vin terapiju kojom ce doma skidati hepove pod kljucem, jer to je jako riskantno, moze otici po dop onda, tako da, odite u vin i vidite, ne u onu malu kucicu nego u veliku zgradu na zadnji kat, poslusaj me

Ej, a šta ako te posluša pa pogreši ??
Hoćeš ti biti spremna da snosiš odgovornost za uništavanje tudjeg života ??

Hoćeš qrac ..
Sve što hoću reći je da mislim da bi ipak trebala da ostaviš malo prostora da i sami odluče.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

JaJa, duže.. Gde si, šta si, kako si ??
Kako ide NEdrogiranje ??
U kojoj si fazi ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by feel »

cekaj malo sto hoces reci, zar sam joj ja dala naredbu, napisala sam joj samo kome da se obrati, i ta ososba ce joj sigurno ili pomoci ili dati savijet, jer je kompetentna za to, nismo ni ti ni ja kompetentne, niti itko ovdije. a i kako moze unistit neciji zivot to sto ce otici doktoru i pitati ga za savijet, ne razumijem, malo pre ozbiljno shvacas sve.
nisam joj ja napisala neka se baci sa nebodera i onda ce biti izljecen, pa da postoji mogucnost da umre, pa da ja budem odgovorna, mislim smijesno , za sto ja tu mogu biti odgovorna, sto sam joj rekla ime osobe koja ce joj pomoci, stvarno si smijesna...
ali naravno odluka je na njoj i na tome kome pomoc treba, ja sam joj samo dala smjernicu od kuda da krene ako je vec iz zagreba, a ti malo skuliraj znam da si alergicna na mene ali to je tvoj problem ne moj, nemoj uopce citati mopje postove ako te toliko zivciraju da dajes ovako glupe komentare
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

feel wrote:idi u vinogradskoj i trazi profesoricu galovic. ona je super zena i pomoci ce ti,
feel wrote:odijel je u onoj velikoj zgradi na zadnjem katu, poipunite se do gore, pozvonite na vrata i kazeite sestri da bi pricali s nekim ko moze da ga primi na odijel. .
feel wrote: pitaj nju ona je zaista razumna i dobra zana,
feel wrote:na 10 kom, neka ni ne pomislja ici u komunu , ikao ce oni reci da nema beda ali krize su prestrasne, ne samo da su prestrasne nego i opasne, moze dobiti epi napade
feel wrote:oni u komuni vam nece javiti i moze dobro zavrsiti a moze i lose.
feel wrote: moj savijet na 10 kom nikako u komunu, na suho.
feel wrote:nek ako se ceka za vinogradsku dugo, nek pokusa sam doma skinuti,
feel wrote:nek mu napisu ogre u vin terapiju kojom ce doma skidati hepove pod kljucem, jer to je jako riskantno, moze otici po dop onda,
feel wrote:...tako da, odite u vin i vidite, ne u onu malu kucicu nego u veliku zgradu na zadnji kat,
feel wrote:poslusaj me
Misliš na ovaj tekst- da nisi malo preterala i to ?? :lol:

Nego, ja tebe ne mrzim edvojko draga..
Ti imaš problem kao i svi mi ostali koji dolazimo na ovaj Forum, a bogami i mimo njega, prema tome....... Greetings
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by feel »

samo sam joj dala savijet, imas nesto protiv toga, imas ti mozda bolji savijet, napisi ga onda, a moje probleme pusti ti na miru, imas i ti problema, totalno si neprijateljski rasposlozena prema vecini ovdije koji su novi, ti sve znas, ti si uvijek u pravu, malo se spusti na zemlju, nisi ti bas tako najbolja, vjeruje mi, pogotovo sam to shvatila kada sam ti sliku vidjela, ali necu se vrijedati, nije na mom nivou, kazem ti zaobidi moje postove ako ti ne pasu,a ova cura ce ona i samo ona na krju donijeti odluku, ja joj nisam rkla sto da radi nego kome da se obrati, jer ta zena je meni spasila zivot, i spasava ga i dalje, pa ko zna, mozda spasi i nju, ne kosta ju nista ali nista pokusati, ali kazem odluka ce biti na kraju na njoj, a te gluposti da cu ja biti odgovorna za bilo sto, to su takve idiotarije da je to nemoguce, onda sto kada sale napise odite u komunu tu i tu, koju vec on promovira neznam sada, onaj susret ili kak se zove, onda on isto tako moze biti odgovoran ako netko tamo ode i ne uspije, ma koje gluposti, pa on samo da savijet, ako taj koji ode tamo ne uspije, sam si je kriv a ne sale koji mu je dao savijet di da ide. ali da kada sale napise idite u tu i tu komunu onda je to jako pametno i svi se divite kako je on to napisao, a eto ja sada napisem i ime osobe kojoj da se obrati, i mozda bi mogla srediti da ga se za par dana primi na odijel ali ne ja sam nova, i ja njemu ugrozavam zivot, kako si dovolicna, ko i vecina ovdije. bolje da se vise ne mijesam u ovu pricu. imas ime imas opis di da ides, pa vidi, moravek vam nece pomoci, njemu je samo u cilju da da terapiju i aj bok, kako to znam, znam je od svoje 14 sam tamo gore a i zivim blizu i znam vecinu stvari koje se tamo dogadaju.a i prof, galovic znam, privatno tako da znam i neke stvari koje vecina koji dolaze tamo neznaju, ali to je nebitno. ja kazem samo da idete krivom doktoru, na dobru stranu ali krivom doktoru.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by YugoS »

feel wrote:idi u vinogradskoj i trazi profesoricu galovic. ona je super zena i pomoci ce ti, a i moravek je u svom dijelu klinike, a odijel je u onoj velikoj zgradi na zadnjem katu, poipunite se do gore, pozvonite na vrata i kazeite sestri da bi pricali s nekim ko moze da ga primi na odijel. ako je frka reci galovicki da ga primi sto prije da preskoci listu cekanja jer lista je beskonacna, jbg ja sam bila tamo gore i stvarno sam si ok sa galovickom i da se ista dogodi ona bi me sutra primila na odjel bez ikakvih lista, a nemogu to iskoristit za tebe, kuzis. pitaj nju ona je zaista razumna i dobra zana, na 10 kom, neka ni ne pomislja ici u komunu , ikao ce oni reci da nema beda ali krize su prestrasne, ne samo da su prestrasne nego i opasne, moze dobiti epi napade, a oni u komuni vam nece javiti i moze dobro zavrsiti a moze i lose. moj savijet na 10 kom nikako u komunu, na suho. nek ako se ceka za vinogradsku dugo, nek pokusa sam doma skinuti, nek mu napisu ogre u vin terapiju kojom ce doma skidati hepove pod kljucem, jer to je jako riskantno, moze otici po dop onda, tako da, odite u vin i vidite, ne u onu malu kucicu nego u veliku zgradu na zadnji kat, poslusaj me
Skroz OK post !

Nego jel' ovo Jajina prica,ima li nam supatnika ? !

Pozdrav.
:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

feel wrote:pogotovo sam to shvatila kada sam ti sliku vidjela
Šta sad to treba da znači ??? :shock:

A što se ostalog tiče.. U pravu si ..
Možda si i u pravu..

Neću da osporavam nikoga kada želi da pomogne, naprotiv..
Lepo od tebe i nadam se da će biti uspešni bilo koju medtodu da upotrebe ..

Naravno da i ja imam svojih problema.. Pa zar misliš da sam ovde jer mislim da sam najbolja i da svi trebaju to da znaju, ili imam problem kao i svi ostali i želim da ga rešim ili bar da se osećam koliko-toliko normalno uz njega i svu prošlost koju imam.. ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply