Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by paramparcad »

koliko tebe covek puta mora da banuje bolesna modesty da bi prestala srati na forumu.i sta koga boli k. kako si ti dozivljavala zikru pa se istom i hvalis?ja imam i drugo objasnjenje zasto su ljudi bezali od tebe na dva metra al` ajde...neka ti bude.
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

šta ti je ..bolje da se prepadne i da ga to otjera zauvjek nego...ma ja..ja sam uvijek u krivu...neka neka..to mali..gutaj nek ti odma ide prepisat 2x dnevno blokade da piješ...jest! i BOJ se CRVA! DOČE CRV PA ČE TE POJEST.!sva će ti voda iz tjela ishlapit...cijediče ti se rijeke vode niz dlanove...biče ti muka...straaaaaaaaaaaššššššna muka....ako me nebudeš poslušao i stao dok još možeš!pozz
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Vuk »

Au, kako je tužno kada vidiš nekoga ko se ne radi, a boluje jače nego narkoman u najgoroj fazi...
Svakome radi drugačiji način i šta je radilo za mene ne mora raditi i za sledećeg, moje je da ga razumem i pokušam da pomognem, a ovaj mrak koji ovde vidim...ajoooooj!
...a ti jaja samo polako...otvoriće se...
Moon child
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

Vuk wrote:Au, kako je tužno kada vidiš nekoga ko se ne radi, a boluje jače nego narkoman u najgoroj fazi...
Svakome radi drugačiji način i šta je radilo za mene ne mora raditi i za sledećeg, moje je da ga razumem i pokušam da pomognem, a ovaj mrak koji ovde vidim...ajoooooj!
...a ti jaja samo polako...otvoriće se...
otkud ti znas da se ja ne radim i u kojoj sam fazi?nigdje veze
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Vuk »

Oprosti na žurbi i uživaj u životu onda...
Moon child
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

uhh..dobro je..ja mislila da sam ja luda..al eto ispostavi se i suprotno...
nije mi jasno, zašto ljudi čitaju postove za koje znaju da će ih iznervirati?
kome se ne sviđa, nek ne čita...to je moje pravo na forumu..i zato forum i jest!!!
koga nerviram, nek me ne pita..i završeno
ja nikad nebi čitala neke postove koji su mi glupi-iritiraju me il iz bilo kakvog razloga izbacuju iz takta...
jednostavno za to postoji zlatna tipka IGNORE(u glavi il na ekranu-svejedno -djeluje) ili ona klasiča lagano skidajuća koja kaže NO COMMENT

slowly we root
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by saša-ex »

Kad smo vec kod Modesty...U Reto centru je, ima vec dva-tri meseca.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
addicted
Posts: 19
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:15 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by addicted »

eto vidite da nisam ja ta luda modesiti, jesam luda, al modesity nisam..al eto izgleda da bi se nas dvije slagale?
look on the bright side is suicide...Kurt C.and Junk is not a kick. The point of junk is not to get a kick. The point of junk is that you must have it.”
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

saša-ex wrote:Kad smo vec kod Modesty...U Reto centru je, ima vec dva-tri meseca.
E ovo je dobra fora.
Šta ćete sad <??

Čim naidje neko ko se ne slaže sa svima i ne smeška svima, odmah MODESTY.. Jbte, žena je postala sinonim za odredjen tip osobe. Kada pročita ovo garant će joj imponovati :D

A tebi addicted pozdrav i opusti se malo..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Boban »

PsyTechGirl wrote:
saša-ex wrote:Kad smo vec kod Modesty...U Reto centru je, ima vec dva-tri meseca.
E ovo je dobra fora.
Šta ćete sad <??

Čim naidje neko ko se ne slaže sa svima i ne smeška svima, odmah MODESTY.. Jbte, žena je postala sinonim za odredjen tip osobe. Kada pročita ovo garant će joj imponovati :D

A tebi addicted pozdrav i opusti se malo..

psy opusti se i ti malo :mrgreen:
Post Reply