I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

hahahaaa
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

hahaha,yeah...sve stoji sa tom razlikom da je i djomla u istom filmu a zajedno smo jaci...jebe mi se u sustini za posao,imam dobar auto,imam para dovoljno da izvozam ekstra celo leto(da,da,tata moj lepi mi je sve to obezbedio) ali zelim da budem koristan vasoj zajednici i da pomognem...pogotovu vudd-u koji je zaglibio najvise od svih,vudd,i dalje stoji ponuda i kad tad cu da te izvucem sa planine da te zabijem u komunu tipa"crna reka"...pristalica sam cuvene izreke"batina je iz raj izasla" kada su ekstremi poput tebe u pitanju...a ti yasukurcozu mi se nablajvaj gargije,kada vec vuddu blajvis mogao si i meni,sto da ne?a i vidim da si fasciniran mojim likom i delom,cim pretrazujes ceo forum ne bi li mi,satro,suknuo neku...pozdrav vudd,nemoj se ljutiti na druga koji je nasao pravi put i zeli samo da ti pomogne:)
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by zeleni »

Param-parcad wrote:hahaha,yeah...sve stoji sa tom razlikom da je i djomla u istom filmu a zajedno smo jaci...jebe mi se u sustini za posao,imam dobar auto,imam para dovoljno da izvozam ekstra celo leto(da,da,tata moj lepi mi je sve to obezbedio) ali zelim da budem koristan vasoj zajednici i da pomognem...pogotovu vudd-u koji je zaglibio najvise od svih,vudd,i dalje stoji ponuda i kad tad cu da te izvucem sa planine da te zabijem u komunu tipa"crna reka"...pristalica sam cuvene izreke"batina je iz raj izasla" kada su ekstremi poput tebe u pitanju...a ti yasukurcozu mi se nablajvaj gargije,kada vec vuddu blajvis mogao si i meni,sto da ne?a i vidim da si fasciniran mojim likom i delom,cim pretrazujes ceo forum ne bi li mi,satro,suknuo neku...pozdrav vudd,nemoj se ljutiti na druga koji je nasao pravi put i zeli samo da ti pomogne:)
bedno
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

sta je tu bedno zeleni?to sto udaram kontru i malo se zajebavam,je l'?hajde da cujem i od tebe neku pametnu,molim te...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by demijan »

Koliko ruznih reci i prozivanja a moze sve lepo da se kaze i bez toga...No batina uvek ima dva kraja i nad popom uvek ima pop tako da treba biti oprezan sa takvim izjavama cak i kada su ekstremi u pitanju.U stvari posebno tada.
Nego bumbara koliko hoces danas ima...Mladi,lepi nabildovani i puni energije koju kanalisu vecinom prema lecenju svojih frustracija a uglavnom uvek imas problem zbog njih.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

mogu li ja malo da se zajebavam sa svojim starim(ne)prijateljem vudd-om bez vasih analiza jer mi ne pada na pamet da bilo kome od vas ponaosob objasnjavam koje su moje namere i sta zelim da izvucem iz toga?sad mi je jasno zasto je forum mrtav.niko nema smisla za humor ili su bukvalisti poput glupog zelenog ili slihtare jasucirozija...whatever,uzivajte na forumu a ja odoh na bazen pa se kucamo :lol:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

vudd wrote:hahahaaa
sta se ti smejes,rosavi? :lol:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by zeleni »

Param-parcad wrote:mogu li ja malo da se zajebavam sa svojim starim(ne)prijateljem vudd-om bez vasih analiza jer mi ne pada na pamet da bilo kome od vas ponaosob objasnjavam koje su moje namere i sta zelim da izvucem iz toga?sad mi je jasno zasto je forum mrtav.niko nema smisla za humor ili su bukvalisti poput glupog zelenog ili slihtare jasucirozija...whatever,uzivajte na forumu a ja odoh na bazen pa se kucamo :lol:
duhovit si ko kursadžije
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by preispitivac »

Ma nije los Parce, samo je dzovan.
Jurim rep
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by oxo »

meni ovo sto pise param zvuci retardirano, jel to zato sto nemam smisla za humor? :roll:
Post Reply