Patetika al' jbga...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

"Kad nema narkotika dobra je i erotika" ;-)
Last edited by pajdoforce on Sat Jul 25, 2009 9:17 am, edited 1 time in total.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Patetika al' jbga...

Post by nenormalan-a-lud »

impresivna prica,mislim nikom za pozeleti,ali svaka casto sto si uspeo ostati normalan,interesuje me sta ti je to suboxton ?to nije subotex ili subutex ?
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Patetika al' jbga...

Post by Baba Naca »

E pa Nenormalni Ludace, nisu svi ko ti, xe xe xe
Neko ostane i normalan
Drzte se... ljubi Bakuta...ljub ljub ljub
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
narcohimno

Re: Patetika al' jbga...

Post by narcohimno »

zajebano burazeru,nema sta.zelim ti da se oporavis sto pre i po pricama o tom sub-u,rekao bih da je za tebe to prava stvar...kakvo samoubistvo,pa vidis da ti toliko puta to nije poslo za rukom a to je sigurno neki znak,zar ne.svi se suse od gudre samo je kod tebe to obrnuto :-D pozdrav druze i ne kloni duhom.
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

nenormalan-a-lud wrote:impresivna prica,mislim nikom za pozeleti,ali svaka casto sto si uspeo ostati normalan,interesuje me sta ti je to suboxton ?to nije subotex ili subutex ?
Imash tamo topik na substituciji o tom "leku". To ti je subutex + blokator ;-)

E fala ljudi na podrshci i to, jedva chekam sjutra da vidim oce li mi to ludilo pomoci, al' da je preskupo bogme zaista jeste, al falabogu imam tetku u Grchkoj a ona nema svoje dece tako da je FULL opushteno, inache realno da mi nije nje nishta ne bi ni bilo od ovoga. Jbga al ziasta je tuzno da ljudi koji nemaju tolke pare nemaju gde da se leche jer ovi bash deru. Jbga 1200 dnevno i tako mesecima, a metadon 2000, nije fer ta cena po meni, klasichan lopovluk i zaradjivanje na tudjoj nesreci...al shta da radimo kad nema drugih opcija...
User avatar
elviratz
Posts: 95
Joined: Mon Mar 03, 2008 6:37 pm

Re: Patetika al' jbga...

Post by elviratz »

ej zelim ti puno sreće sutra... ..nisi jedini koji je prošao pakao i izvukao se....mnogi od nas su nasli izlaz iz pakla dali raznoraznim terapijama,tabletama ili uz pomoć Boga...bitno je samo da ti to želiš..moliću za tebe Elvira
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Patetika al' jbga...

Post by nenormalan-a-lud »

pajdoforce wrote:
nenormalan-a-lud wrote:impresivna prica,mislim nikom za pozeleti,ali svaka casto sto si uspeo ostati normalan,interesuje me sta ti je to suboxton ?to nije subotex ili subutex ?
Imash tamo topik na substituciji o tom "leku". To ti je subutex + blokator ;-)

E fala ljudi na podrshci i to, jedva chekam sjutra da vidim oce li mi to ludilo pomoci, al' da je preskupo bogme zaista jeste, al falabogu imam tetku u Grchkoj a ona nema svoje dece tako da je FULL opushteno, inache realno da mi nije nje nishta ne bi ni bilo od ovoga. Jbga al ziasta je tuzno da ljudi koji nemaju tolke pare nemaju gde da se leche jer ovi bash deru. Jbga 1200 dnevno i tako mesecima, a metadon 2000, nije fer ta cena po meni, klasichan lopovluk i zaradjivanje na tudjoj nesreci...al shta da radimo kad nema drugih opcija...

napisao si SUBOXONOM pa sam mislio da je to nesto drugo ali ako je to subutex ok,sve najbolje ti zelim

pozzz
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

:shock:
Last edited by pajdoforce on Sat Jul 25, 2009 9:18 am, edited 1 time in total.
narcohimno

Re: Patetika al' jbga...

Post by narcohimno »

pa dobro,bar nemas pretke samoubice...i to ti je nesto,zar ne? 8)
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Patetika al' jbga...

Post by Baba Naca »

Drz se Pajdo, daj malo tu tetku ovamo u goste kod Bakute! :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Post Reply