Patetika al' jbga...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Patetika al' jbga...

Post by adam* »

heroinapg wrote:Nije patetika, vec slika! Svaka cast na iskrenosti. Rijetko ko..Ne znam da li je iko odmah po uclanjenju napisao ispovijest. Drz se, druze..i welcome..Mod. cekaj malo, mozda ima nastavka..A socijalna fobija...Mislim da nisi jedini, mada je meni "strucnjaci" nisu prepisali"

Znaci, ti si mlad , lep decko, sta ce tebi troodoni?:} :D
Imas podrsku!

Nije valjda da si pocela da "pises"......fala dragom bogu(prirodi)
cucla cucla cuclica
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: Patetika al' jbga...

Post by decak_iz vode »

prti do smrti a? :wink:
Image
Image
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

decak_iz vode wrote:prti do smrti a? :wink:
Taj rad. Mnogo sam gotivio Moskrija, isto smo godishte, a i zezali smo se po SKC-u i ovako godinama. I ono, nikad iskrenijeg lika u zivotu nisam upozno, uostalom njegove rime govore dovoljno same za sebe - zar ne ? :D
ZIV JE MOSKRI UMRO NIJE !!! ;-)
Modesty wrote:da li si ikad rezmišljao o komuni,eto sve si probao osim toga?
Znaš,komuna nije nikao psihijatrija ni kao ludara,komuna je zajednica nas ovisnika koji stremimo ozdravljenju,zajednica ljudi koji se najbolje kuže i tako podržavaju u guraju jedne druge naprijed.
Veruj mi poznavajuci sebe znam da u komuni ne bi izdrzao ni nedelju dana. Moj drugar je bio na Avali pre nekog vremena chitavih godinu dana i naravno chim je izasho zna se , posle je bio i u Splitu valjda i vratio se posle 2-3 dana, pobego bukvalno, i evo pre 6 meseci je opet otishao na godinicu u neki slichni seoski milje na godinu dana a keva mu je za onu prvu kombinaciju prodala dojaja fensi plac na Lekinom Brdu, znachi ogromne pare su bacili za DZ a poznavajuc njega bacili su ih opet. A ja te pare iako bi ih mozda i uzeo od tetke ne bi dao takvima ni u ludilu kada znam da bi pobego glavom bez obzira posle ma samo nedelju dana a ovi bi zadrzali kesh. Jednostavno ne trpim te zatvorske fore, i taj fazon svi sve rade, gistro-solidarnost, senke i slichno, znachi to mi se smuchilo u CZ-u na meri lechenja i nema shanse vishe niko da me cima za bilo shta, jednostavno popustili su mi zivci i znam sebe sasvim dovoljno da znam 101% da nisam ja taj karakter da bi izdrzo taj DRIL pa makar bio i dobrovoljan i na skroz prijateljskoj bazi dobronameran. A o onoj crkvenoj komuni da ne govorim, em shto prezirem crkvu i te popove licemere, em shto sam chuo samo najgore stvari o tim komunama. O drugim komunama u Srbiji zaista nemam pojma. E sad jbmliga chitacu forum, i hvala ti shto mi napomenu ovo, videcu da se malo bolje informishem ovde o tome jer sve shto znam o komunama su priche iz skroz loshih iskustava ljudi koji su boravili po takvim mestima. A mozda nisam naleteo na prave ljude, polako, tek sam dosho... :wink:
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: Patetika al' jbga...

Post by decak_iz vode »

pojeo sam pole kutije trodona i video ujedinjene boje benetona... :lol:
nisam nikad nesto posebno slusao hip hop ali su mi bili najjaci...jedino se oni nisu prodali
Image
Image
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Patetika al' jbga...

Post by Modesty »

pa očito si naletio na pogrešne ljude,no dobro...koliko sam shvatila sad ćeš početi sa suboxonom.....dobar je to lijek...držim ti palčeve i nemoj zaboraviti da je na nama 70% našeg ozdravljenja.
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

heroinapg wrote:Nije patetika, vec slika! Svaka cast na iskrenosti. Rijetko ko..Ne znam da li je iko odmah po uclanjenju napisao ispovijest.

He, he iskrenost :lol:
Pre ce biti chist nekrshteni egzibicionizam i to najgore vrste, ko zna da prepozna taj zna jbga :mrgreen: :wink:

Nego jel gledo neko dokumentarac na FOKSu sad u 20h o onom najvecem masovnom ubistu u Evropi kada je onaj nesretni chovek ubio 9-oro ljudi iz svog sela proshle godine u Jabukovcu. E ladno su njega (naravno pre tih ubistva) sa djagnozom paranoidne-psihoze posle hapshenja zbog napada na nekog choveka u autobusu drzali samo jedan dan u Lazi a mene sa ovom dole bednom dijagnozom chitava 2 meseca, i aj sad gde je tu logika ? Njega su pustili umesto da ga ozbiljno leche i on pobio tolke ljude zbog te paranoje a mene "za moje dobro" gistro tretirali ko potencijalnog ubicu i vezivali tamo i ubijali lekovima. Apsurd najgore vrste. Evo i dokaza da ne bude da sam patoloshki lazov, ipak sam nov na forumu pa za svaki sluchaj :lol: :

Image

Ko je gledo dokumentarac danas zna o chemu pricham...

P.S. HARDKOR jbga... :rolleyes:
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Patetika al' jbga...

Post by adam* »

Oooooooooo My fucking God
cucla cucla cuclica
EON
Posts: 31
Joined: Tue May 13, 2008 9:28 pm
Location: Bgd

Re: Patetika al' jbga...

Post by EON »

Pajdoforce svaka cast na iskrenosti. I ja sam pila prozak godinu dana, posle perioda zavisnosti od svih vrsta tableta. I, verovao ili ne , pri kraju te terapije sam pokusala suicid, pa posto mi nije uspelo, jos jedan. TEK POSLE CELE TE PRICE SAM SE NAVUKLA NA PAJDO.
I evo me sad, jedva sam se skinula, cista sam 4 meseca.

A Subotex je po sastavu BUPRENORFIN-znaci opioid. Isto sranje kao i metadon.
Iskreno ti preporucujem da ne unosis u sebe vise nikakva sranja. Ne vredi, veruj mi.
Samo skroz cista glava, puuuuuuno rada i ljubavi :heart: :heart: :heart:
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

EON wrote:Pajdoforce svaka cast na iskrenosti. I ja sam pila prozak godinu dana, posle perioda zavisnosti od svih vrsta tableta. I, verovao ili ne , pri kraju te terapije sam pokusala suicid, pa posto mi nije uspelo, jos jedan.
Jbte znash kolko ljudi ima istu prichu sa Prozakom, Zoloftom i slichnim lekovima al o tome niko nigde javno ne pricha, a ovi privatnici to i dalje prepisuju ko najbolji lek ikada. Iz fazona kao nisu amerikanci ludi shto su masovno navuchini na to. I meni keva ladno sad skoro kad me tetka napalila na metadonsku, htela da uvali ponovo Prozak al kao neki americhki ORIGINAL (naravno preskup) koji je navodno MNOOOGO bolji, ja reko MA NEMA SHANSE BRE !!!
A reci mi jel si imala to ultra speed HIGH stanje od PROZAKA ? Meni je to bilo dok je trajalo ko najbolja gudra ikada koju sam probo, svega mi...al zato posle PAKAO... :axe: :|
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by heroinapg »

Nije valjda da si pocela da "pises"......fala dragom bogu(prirodi)
Adame, ja pisem odvno, za tvoju informaciju

ljudi, stvoriste ne ludilo, vec LEEEdilo od ove "patetike"
nekrshteni egzibicionizam
Ok-nisam znala ovaj izraz :oops:
Post Reply