Patetika al' jbga...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

@Svire - probacu sutra sa chetvrtinom, tako mi je i palo na pamet , zaista, mada kolko sam izavlio stond je TOO MUCH jak, pa ako opet budem drogiran ko pseto definitivno bataljujem to...jer danas sam prestondiro 8 sati a to mi zaista u zivotu ne treba. Hvala na savetu... :wink:
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

Uzeo 0,5 jutros u 7h...do sad sve OK...normalno funkinishem (nema mrtvog stonda) ali definitivno prekidam sa ovim do kraja nedelje..."zdravo i aj zdravo" fazon ima da bude shto se tiche Mikloshiceve...bolje uzmem te pare pazarim monitor od 21 inch da mogu gleam filmove iz kreveta, jbga navuchen sam - shta cu. Oprosti mi boze pakao me cheka :snakeman: :mrgreen:
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Patetika al' jbga...

Post by Modesty »

Super si ti meni pajdo za sada,kakav si očajan došao ovamo...doduše mogo i pričamo preko PP pa ne sudim po tome šta piše na forumu.....samo tako nastavi.Narkomanija je izlječiva bolest.
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

Haha, totalno LUD'LO (al ne ono iz Tuzle :lol: )...kakav sam nik izabro da sam sad poznatiji i kao PAJDO :rolleyes:
...a to je zapravo treb'o da bude pokushaj parodije na UNITED FORCE jer se i oni FUL gudraju a glume "pravoslavlje ili smrt" fazon :mrgreen:
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Patetika al' jbga...

Post by Modesty »

Ajde ne vadi se sad kajlo stara :wink: ,nego bolje promjeni taj avatar...naježim se svaki put.
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

Mislish na Moskrijev grob ?
Nema shanse , Moskri nije umro zbog gudre nego zbog umetnosti, chovek je repovao o tome i bio iskren do kraja, PRTI DO SMRTI shto bi se reklo, tako da je taj grob za mene mesto hodochashca. Al dzaba ja da ti pricham ako nisi imala prilike da sretnesh jednu tako HARDKOR iskrenu osobu kao shto je bio pokojni BRAT. Posmatraj to sa pozitivne strane i necesh se jeziti, on je umro da mi koji smo bili njegovi prijatelji i fanovi njegove umetnosti ne bi zavrshili isto. Jbga al ja to tako kapiram, mozda sa strane to izgleda skroz suludo ali ja u to verujem zaista. :wink:
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Patetika al' jbga...

Post by Modesty »

Ok stari,bitno je da je nisi stavio iz nekih depresivnih i bed razloga :wink:
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: Patetika al' jbga...

Post by decak_iz vode »

pajdoforce wrote:Mislish na Moskrijev grob ?
Nema shanse , Moskri nije umro zbog gudre nego zbog umetnosti, chovek je repovao o tome i bio iskren do kraja, PRTI DO SMRTI shto bi se reklo, tako da je taj grob za mene mesto hodochashca. Al dzaba ja da ti pricham ako nisi imala prilike da sretnesh jednu tako HARDKOR iskrenu osobu kao shto je bio pokojni BRAT. Posmatraj to sa pozitivne strane i necesh se jeziti, on je umro da mi koji smo bili njegovi prijatelji i fanovi njegove umetnosti ne bi zavrshili isto. Jbga al ja to tako kapiram, mozda sa strane to izgleda skroz suludo ali ja u to verujem zaista. :wink:
svaka ti je na mestu!ko je moskrija razumeo moze dosta da nauci, ko nije jbg...najbolji i najdosledniji u svojim stavovima mc sa ovih prostora!od pocetka do kraja je ostao isti...sve posle njega je smesno...ajzak je jos uvek tu neda se malo me je i on razocarao :wink: ali mislim da i sam sebe sad jede sto je i ulazio u onu usranu kucu vb, dok je onaj vikler teski foliranat, nabedjeni ne mogu ocima da vidim...i kao takav ne moze ni da pridje moskriju i prti ekipi, jer taj mamin sin ni za dva zivota nece skapirati taj fazon...

ne znam jesi gledao intervju sa mikrijem i eufratom i kao voditeljka ih pita s kim bi u buducnosti saradjivali?i mikri kao "pa mi bi sa anom stanic" i tu eufrat kao krene da ga napusava "daj ne seri, sto si seljak", a mikri kao sarkasticno "pa sta brate ako moze najbolji hip hope producent sky vikler sto ne bi i mi?"a okrenut ledjima pola intervjua rola buksnu...
hardcor...prti do smrti!
...i u raju bacaj rime bolje nego ikad... r.i.p. moskri
Image
Image
pajdoforce
Posts: 67
Joined: Sun May 18, 2008 11:33 am

Re: Patetika al' jbga...

Post by pajdoforce »

A vidim cenish i brata MONOGAMIJU ? :D
On je tek likchina pozitivna...i jedini po meni koji je nasledio Moskrijev fazon u Srbiji (verovatno onda znash i za amere ILL BILL-a i NECRO-a, koji su to fanatici tek :lol: )...ali naravno Moskri nikad nece biti prevazidjen... sto kaze MONO : JEDAN JEDINI - DAVOR BOBIC MOSKRI, PRVI, NEPREJEBIVI !!! :wink:
REST IN PEACE BRATE VORDA - ZIVOT JE JOSH JEDNA BORBA
I U RAJU BACAJ RIME NIKAD JACHE KAO ONDA...
:prayer: :prayer: :prayer:

A slazem se skroz za ovo shto si reko za Ajsa i Viklera, mada meni je Timbe bio OK lik al ga sjebo pajdo bash gadno, sad se skino, uostalom video si ga na TV-u, od kad se skino ugojio se vishe nego ja, sredio zube i te akcije (YO TIMBE ekstra su to novi zubi :lol: - koji crnjak jbte haha)...

Od ostalih repera cenim i 93FU KRU, cekamo jbga HIPHOPIUM 2 , videcesh to ne moz da se poredi sa BRATE MINLI, jer ipak je taj album radjen radi komercijale a ovo ce biti pravi Djusov old skul trip. Jel imas mozda od Djusa onu pesmu uzivo sa Akademije "SADA VRACAM SE U KRAJ" , mnogo jaka pesma po skroz istinitom dogadjaju sa Lekinog Brda. Ako nemash nabacicu ti , samo reci, ona ce se pojavi akobogda i na albumu...e to chekam pa da mogu mirno da mrem :mrgreen:

A PRTI definitivno vishe nije PRTI po meni bez MOSKRIJA...neam pojma, jesu dobre rime na poslednjem albumu, Mikri ga je bash pokido i sve, ali jednostavno nije to TO...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Patetika al' jbga...

Post by sunrise »

nemam puno vremena,no samo da te pozz i kazem da uz sub ti ne treba nista drugo.vjerovatno su te druge tablete u komb s njim tako spucale.
i ne pravi se pametan da budes svoj doktor,ostani na njemu koliko je potrebno dok se ne oporavis.ta doza je stvarno minimalna i u tom periodu uzimanja ce on svcoj rad napraviti

pozz i welcome
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply