Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Boban »

demijan wrote:
sirena wrote: "......Ateizam je zapravo bolest. Za nju postoji samo jedan lijek : NEPOSREDAN ZIVOT : Zaljubiti se u prvu lijepu zenu ; i to vrlo brzo ; mnogo jesti ; setati u cvijecu; zivjeti u borovoj sumi, slusati muziku ; uzivati u slikama i piti VINO VINO VINO ; VINO PITI !
Prava vjera je dar koji zivi samo u dobrom covjeku...
...Ono sto ti ja nudim jest ulje cistoce ; ulje zanosa. Pij ; a ostalo ce vec donijeti vino!"
Divno receno...ovo lako moze da ti postane zivotna filozofija.moracu da probam da nadjem to delo da procitam...
Konacno neko sa pravom i ozbiljnom temom.Takodje i meni dela Bele Hamvas-a zvuce primamljivo,po ovome sto sirena i zeleni spomenuse.Takodje cu potraziti nesto od navedenog jer nikada nisam imao doticaja sa njegovim delima.Hvala vam jos jednom :D
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by dina_d »

vidim da su ovi postovi odavno pisani ..ali nesto sam ipak nasla za sebe ..moram da pronadjem ta djela i da ih citam jer odavno nisma imala neku preporuku ...
Ivana ub
Posts: 3
Joined: Mon Dec 30, 2013 5:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Ivana ub »

Narkomanija je naravno izleciva,bolest potrbna je pomoc porodice,najpre pa sve ostola ja o tome mogu da napisem citavu studiju,kada se pogleda sada u proslost izgleda lako ali nije uopste tako,tesko je ali resenje ima.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by sanela »

Ivana ub, dobrodosla na forum!
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by poison »

, obediale,
zvane obelikse,inace poularno u Sapcu,od 95-'97,sasvim dovoljno od 3-5 kom da odvali lepo,ja 1.put popusim neki home made shit,i zabodem 10 kom ,odjednom,ono nista,i tako ja pocnem dodajem daj jos 2-3 jos ,1-2 i eto me na 22 obeliksa,sunce ti poljubim,sta da kazem oni koji su probali znaju o cemu pricam,ispodize me toliko da bauljam nocu i opusteno u 3 nocu ulazim u zgrade i zvonim na vratada vidim jel imam nekog da izblejimo jer mi dosadno,i kad sam skapirao gde sam i kolko je sati odem ciku,i u sobi ispegliram(srecom),dosta nesarene materije,jer sad kad razmislim,to je bilo I walk the line.I tako oni su skontali,i izbacili obelikse iz apoteka,obedial je lek za smanjenje kilaze,pritom neka vrsta spida,kao u filmu rekvijem za snove :axe:
Image
Image






Ivana ub
Posts: 3
Joined: Mon Dec 30, 2013 5:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Ivana ub »

sanela wrote:Ivana ub, dobrodosla na forum!
Hvala na dobrodoslici :)
3nigma
Posts: 3
Joined: Wed Sep 26, 2018 1:58 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by 3nigma »

Nakon desetljeća drogiranja, u 25.oj godini, evo brojim 7. mjesec čistoće....
Post Reply