Pitanje za Leponex

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Leponex
Posts: 2
Joined: Wed Dec 07, 2011 4:45 pm

Re: Pitanje za Leponex

Post by Leponex »

Ja sam uzimao 200 mg Leponexa i to je bila najbolja tableta koju sam ikad uzimao. Lagano me uspavala i mogao sam bez problema odspavati 8 sati. Nikad nije bilo ni najmanjih nuspojava. Koji god drugi antipsihotik koristio nijedan nije bio kao lepi. Sad uzimam 7 vrsta lijekova ali nema mi slađeg od Leponexa :-D
I da, znao sam se napit ko deva i popit lepoga i nije me ništa puklo, ko i da nisam pio. Ma savršena tableta.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Pitanje za Leponex

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:55 am, edited 1 time in total.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: Pitanje za Leponex

Post by Sagy »

A u jednom zatvoru(pritvoru) u HR lik je imao:
ujutro:2x Portal 50mg(zamjenski Prozac)
2x XanaxmgSR
3x Tramal 50mg
iza ručka:1x Xanax 2mgSR
2x Tramal 50mg
iza večere: 2x Xanax 2mgSR
3xTramal 50mg
2xapaurin 10mg
prije spavanja:Dormicum(ne sjećam se točno količine)

Jutro kad su ga puštali iz istražnog,nije htio da ode,dok ne dobije terapiju!!!
A sigurno je odma iz zatvora otišao da mu prepišu metadon 100tinjak mg.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Pitanje za Leponex

Post by ivica »

Sagy wrote:A u jednom zatvoru(pritvoru) u HR lik je imao:
ujutro:2x Portal 50mg(zamjenski Prozac)
2x XanaxmgSR
3x Tramal 50mg
iza ručka:1x Xanax 2mgSR
2x Tramal 50mg
iza večere: 2x Xanax 2mgSR
3xTramal 50mg
2xapaurin 10mg
prije spavanja:Dormicum(ne sjećam se točno količine)

Jutro kad su ga puštali iz istražnog,nije htio da ode,dok ne dobije terapiju!!!
A sigurno je odma iz zatvora otišao da mu prepišu metadon 100tinjak mg.
Sve razmišljam- "To je ziher onaj što je naletio na mene,na trgu republike u zg dok sam ubijao večernje smucanje po gradu. Tražio me dop." :D
Ne ne ne zezam se imao sam u godini dana tri i više takvih susreta, bliskih susreta di tipovi po izlasku iz zatvora odma traže dop i od cijelog grada oni baš nađu mene bilo da se smucam ili smožden idem doma sa posla.
A zanimljivo mi je da me drotovi ne doživljavaju ni 5% ,samo prošetaju pored mene bez obzira pa i da sjedim na sred poda sa pivom u ruci subotom uveče ili bilo koje doba dana opet me ne doživljavaju. Mogu nosit sa sobom kilo dopa ili radioaktivnog plutonija ne bendaju...
ignorance is bliss!
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: Pitanje za Leponex

Post by Kroki »

rengla wrote:Pozdrav , novi sam na sajtu i imam jedno malo pitanje za sve vas : )

:arrow: Imam malih problema sa spavanjem kad pusim travu i pijem alkohol , cesto ne mogu da zaspim i kad zaspim zaspim sa puno muke .
Moje pitanje je kao sto sam u nazivu rekao za leponex , jedan moj poznanik rekao mi je da od leponexa cu zaspati 100posto u roku 10minuta i da necu ustati min 24sata, ali ja ne zelim toliko da spavam meni treba nekih 10 sati nista pretjerano samo da zaspim .
Hocu li ja moci pusiti travu piti alkohol i kad popijem leponex hoce li sve biti uredu mislim hocu li zaspati ili ce mi biti loshe ili nesto sl :shock: :?:
negde krajem nov.2009. izlazim iz Toponice nakon lecenja. raspusteno celo odeljenje zbog sirenje epidemije svinjske grpe, pa je bilo potrebno odeljenje za postavljenje karantene.

terapie 1/4 leponex 1 Zoloft 3x1 Lorazepam2.5 i jos nesto.
otiso sam na poso i vratio se kuci. psihicka kriza pocela ja izaso sa drugarima i popio pivo jedno. osetio da minije dobro poso kuci da popijem lekove i legnem da spavam. Razlika izmedju Leponexa i Flormidala je Flox uspava samo a Leponex i odrzava san. Medjutim te noci meni tolika jaka kriza i zelja da se puknem da sam se nocu probudio i popio celu tablu. 10 Tableta. ameni u terapiju bilo 1/4. Popio sam jos celu kutiju Lorazepama i bog zna sta jos. Nemam secanja 36 sati. Probudio sam se u bolnicu. kasnije sam saznao da sam lezao u snegu 3 sata dok su me nasli i prebacili u bolnicu. pa kad me povratili od hladnoce upao sam u dilirijum. demolirao sam celu hitnu slomio im gvzdeni krevt kad me vezali. 4 policajaca nisu mogli da me smire. jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Pitanje za Leponex

Post by ivica »

jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
ignorance is bliss!
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: Pitanje za Leponex

Post by Kroki »

ivica wrote:
jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
hvala ivice
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pitanje za Leponex

Post by sanela »

ivica wrote:
jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Koje ste vi samo face... :roll:
Jbt. izgubili sjećanje na gluposti koje ste napravili.
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: Pitanje za Leponex

Post by Kroki »

sanela wrote:
ivica wrote:
jbg. nemam secanje svega toga. bar bi voleo se secam koko sam sjebao one pandure. hehehe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobro doša u klub :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Koje ste vi samo face... :roll:
Jbt. izgubili sjećanje na gluposti koje ste napravili.

jbg Sanela, ako si procitala sta sam pisao onda bi trebala da shvatis da to nije bilo namerno vec bio u dilirim. Da je to uzrok psihicke krize bilo. i da sam mogo umreti sto mi opste nije smesno. Al ocigledno si ti Admin kome misli da sve zna. Lepo.

A sto se Face tice Hvala I JESMO heheheh :D :D :-D :-D :-D :-D
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Pitanje za Leponex

Post by ivica »

Prije par mjeseci sam dao oglas da tražim posao. Zvao me lik i preko tel. smo dogovrili sve i početak i kraj . Dakle na crno, samo da mu pomognem 5-6 dana dok ima posao u blizini zg-a. Lik je bauštelac. Kada smo se našli ,on je došao me pokupit sa autom. Nije bio sam, unutra je bio još jedan lik širokih ramena ,male glave mršav ali žilav ko konj, blago zatupljenog pogleda i pomalo zapušten. Krenuli smo i glavni mi kaže : "ja sam ti bivši inspektor za narkotike i radio sam u Rijeci 7 godina!". (ja sam živio u Rijeci, tamo sam bio narkoman). Dok smo se vozili nekom vukojebinom nonstop sam se pitao zna li budala koga je pokupio. Došli smo na radno mjesto i krenuli sa poslom. Obična glupardija, donesi, odnesi, ovako onako , pa će on meni pokazat pa ču ja znat radit posao tako da kada me opet zovne da nam svima bude lakše (i tisuću cvijetova će rasti). Moš mislit nakon dva dana mi kaže da me se sjetio pa mi je ukratko ispričao šta sam radio jednom kada sam bio u istoj situaciji kao i kroki. I zbog toga sam mu rekao "dobro došao u klub" Kako god, nakon 7 dana ja i pandur napravili smo posao , jedva sam dočekao sedmi dan. Čovijek me platio uredno i rastali smo se. Adio mare, dosta je.
Meni se potpuno jasno pokazala slika , tj. način funkcioniranja policije, hijerarhija i autoritet. Mene lik nakon što smo pričali o muriji, tj on je srao o situacijama kada je lovao dilere po rijeci itd. mene on pita da šta je to čovijeku u glavi kada diže ruke na sebe . A to je pitao zato što bi mu se u postaji likovi u krizi naprimjer izrezali od muke i jada. Pa jebote išo si u školu , bio sa njima 24 sata na dan, pričao njima gnjavio ih ,oni su pričali o sebi i nakon godina i godina čovijek ne kuži ništa! Ništa! Mene je pitao da šta mi je bilo pa sam se išarao po lijevoj ruci. Misli na loše tetovaže na mojoj lijevoj ruci koje su bezveze, jednostavno ne kuži da sam imao 15 godina i da nisam znao u osnovi šta radim. On misli da sam ja kadar isto to radit i dan danas. To je toliko zatupljeno da jednostavno nije sposoban radit bilo šta drugo osim da je poslušan i glup.Jedno je sigurno koliko god imalo škole za sobom, svaki pandur je glupast ko slon.
A ovaj moj, on je sad bauštelac jer jebiga promijenila se vlast tako da nema onog koji ga je pokrivao. Ma nebitno sad to. Koja ironija sudbine , kada sam se okanio droge, počeo sam surađivati sa policijom. :mrgreen: naravno lik me više nije nazvao, a da je lagano bi ga skinuo.
ignorance is bliss!
Post Reply